چه چیزی بیشتر از این سرد (به معنای واقعی کلمه!) بطری می آید در روکشی از پلی پروپیلن, کیسه با بالشتک اضافی برای محافظت از بطری از هر گونه آسیب است.

Fیا Sandeep Kumar Gangaram نوشیدن یخچال آب آورده ناراحتی بیشتر از امداد. آب سرد را نه متناسب با سیستم خود را اما در گرمای سوزان چنای آب سرد یک ضرورت است. به عنوان حمل و حجیم رس بطری به کلاس های خود بیش از حد ناخوشایند بمبی-مدرس دانشجو تصمیم به طراحی خود را فوق العاده سرد خاک رس ،

امروز بیش از دو سال بعد مهندس مکانیک فروخته است نزدیک به 2500 واحد از ارگونومی-طراحی بطری در داخل و خارج از هند!

آماده شدن برای این تابستان با یک بطری است که به نظر می رسد نگه می دارد و آب سرد به طور طبیعی در. تجهیز خود را با کندی قرمز مایل به قهوهای بطری با کلیک کردن بر روی این لینک.

یک بمبی مهندس می شود پایدار محصول طراح:

Kandy clay bottle
Sandeep اذعان تلاش Manoj Kumar, Kiran Kumar, Ravi Teja, Abhinay Venkat مروارید وار Mitnasala, Swathi پریا Gangaram, Bragadees G در ایجاد کندی.

اگر چه Sandeep یک مهندس مکانیک واقعی خود را در شور و ذخیره در جای دیگر. او همیشه به حال یک استعداد برای مشاهده دنیوی چیزهایی که مانند درب و لیوان و صندلی و reimagining آنها را به زیبا تر مفید است. او فارغ التحصیل از IIT Madras در سال 2015 و به جای غواصی مستقیم به یک شغل تمام وقت تصمیم به کار پاره وقت به عنوان یک طراح محصول با T Pradeep استاد بخش شيمي در مادر آلما.

استاد Pradeep یک Padma شری awardee (2020) طراحی کرده است یک ماشین است که به تولید آب آشامیدنی از هوا. زیر آموزشی, Sandeep اصول اولیه طراحی محصول.

“من شروع به کار به عنوان یک طراح محصول با پروفسور Pradeep در سال 2016 خود را پیوست و مرکز اجتماعی نوآوری و کارآفرینی (CSIE), IIT Madras در همان سال. من در معرض طراحی محصول مهارت های روستایی امرار معاش اکوسیستم کارآفرینی و کار وجود دارد. بنابراین من واقعا هرگز چپ بمبی می گوید:” Sandeep.

Kandy clay bottle

به عنوان گرم و داغ چنای آب و هوا نگه داشته و آزار Sandeep, او می خواست برای پیدا کردن یک راه به طور طبیعی آب سرد در دست است. قادر به هر گونه آب سرد از یخچال Sandeep رفت و برگشت به سنت ها و خرید یک خشت بطری به جای. “بطری بود که حجیم و سنگین و ناخوشایند به حمل. من همیشه دوباره طراحی محصولات روزمره در سر من آنها را بیشتر عملی و در حال حاضر به عنوان من نیز تا به حال برخی از تجربه در طراحی محصول من کارگردانی این عادت سمت, ساده, معمولی خاک رس بطری” 25 ساله می گوید بهتر است هند (TBI).

Sandeep با استفاده از نرم افزار 3D طراحی به طراحی مجدد به طور گسترده ای در دسترس رس بطری آن را سبک تر و جمع و جور تر.

“من شروع به کار بر روی بطری در حالی که کار parallelly به عنوان طراح محصول و در CSIE. نمونه های اولیه آماده شد با شروع سال 2017 و پایان تابستان 2017 عملیات که در محل.”

نتیجه ؟ این براق به دنبال قرمز مایل به قهوهای بطری با چوب پنبه کلاه. می خواهید میز خود را برای خنک ماندن در کشورهای عضو اکو دوستانه راه است ؟ با کلیک بر روی این لینک برای دریافت کندی را در بطری.

ذبح با خاک رس:

Kandy clay bottle

“هنگامی که من تو را دیدم کندی را بطری و آن را به من یادآوری از خاک رس گلدان های ما استفاده می شود به در خانه. بررسی شد همچنین خوب است بنابراین من تصمیم گرفتم به منظور آنها را برای استفاده در خانه. به عنوان یک پزشک, من می دانم که خاک رس بهتر از پلاستیک در بسیاری از راه های, بنابراین من آنها را به یک شات. امروز من باید چهار مایل به قهوهای بطری در خانه من است و من حتی با استعداد یکی از بطری به یک زن و شوهر در روز عروسی خود می گوید:” بسیار تحت تاثیر قرار Dr آسیه Shahima خان ساکن چنای.

قبل از یخچال و فریزر و خاک رس گلدان در خدمت به عنوان یک منبع آب سرد است. متخلخل و طبیعت خاک رس و اجازه می دهد تا آب به تبخیر خروج آب داخل بطری سرد است.

Sandeep برای بازگرداندن این سن کولر اما با لمس مدرن است. تیم او شامل شش هسته اعضا و بین 30-35 سفالگران را که بطری.

Kandy clay bottle

“زمانی که برای اولین بار طراحی آماده بود من نزدیک سفالگران در چنای. من به زودی متوجه شدم که مدل من بود دور از کامل از سفالگران ایجاد چیزی کاملا متفاوت از آنچه که من تصور کرده بود. پس از کمی عقب و جلو ما در نهایت موفق به ساخت یک بطری است که نبود حجیم و یا از شکل. من قرار دادن یک چوب پنبه کلاه بر روی آن بسته بندی شده آن را در یک گونی نسبتا کیسه و به چند نمونه به خواهر و برادر من را امتحان کنید. ذهن شما, من تا به حال برنامه ریزی یک پروژه به عنوان بزرگ به عنوان کندی هنوز” بمبی التحصیل سهام با TBI.

اما هنگامی که مردم شروع به پرسوجو در مورد بطری زیبا و نشان داد علاقه به خرید آن Sandeep دیدم یک فرصت کسب و کار. “آنها مایل به پرداخت هزینه برای چیزی است که من ایجاد کرده بود! احساس فوق العاده بود و من نمی خواهم به آن را. بنابراین من شتاب تلاش من ملاقات بیشتر سفالگران و در نهایت در بر داشت یک تیم در حومه تامیل نادو که ساخته شده از بطری ها با استفاده از تکنیک های ریخته گری” او به ما می گوید.

این پروژه بلند پروازانه اما لجستیکی و پشتیبانی مالی از IIT Madras نقش مهمی در تحقق Sandeep رویای سرمایه گذاری.

Kandy clay bottle

  • ساخته شده قرمز مایل به قهوهای از این بطری را حفظ درجه حرارت بین 23-26°C – حتی در یک روز!
  • خنک کننده توانایی بستگی به خارج دما و رطوبت اما شما نمی خواهد متوجه هر گونه افراط و تفریط در چه سرد و یا گرم آب است.
  • با یک منحنی در وسط بطری طراحی شده برای گرفتن بهتر
  • کلاه های ساخته شده از چوب پنبه دیگری جایگزین دوستدار محیط زیست برای پلاستیک
  • Sandeep طراحی کیف های کنفی به ارائه ثبات به بطری که آنها را جلوگیری از ترک خوردگی. یک طناب بسته تدابیر کیسه و اجازه می دهد تا شما را به انجام آن به راحتی.
  • بطری آمده در دو اندازه – 950 میلی لیتر و 650 میلی لیتر. بزرگتر یک وزن حدود 450 گرم و یکی کوچکتر حدود 350 gm.

این لینک را دنبال کنید برای سفارش بطری در حال حاضر!


همچنین بخوانید: گناه-رایگان تب و تاب بودن: دانشمندان به نوبه خود کارآفرینان; راه اندازی عالی وگان زیبایی خط


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su