بمبی Grads را با هم مهندسین و پزشکان برای پر کردن کلید شکاف در هند COVID-19 مبارزه

از ارائه بیش از 50000 وعده های غذایی به نیازمندان به طراحی کم هزینه راه حل های پزشکی, ابتکار عمل بیش از 1000 داوطلب انجام مسئولیت های مختلف به مقابله با COVID-19 در هند.

ارتقاء

Sometime در ماه مارس نویدا-بر اساس کارآفرین, Rahul راج بود که داشتن یک مکالمه گاه به گاه با توییتر خود را دوست Anurag Dikshit در مورد چگونگی COVID-19 بحران بدتر شد, در هند.

دومی یک بمبئی-بر اساس سریال کارآفرین شده است دوستان مجازی با Rahul برای سال. در گذشته دو brainstormed چندین ایده های نوآورانه در فن آوری (persian).

در چت خود را هر دو آنها را متوجه حقیقت تاسف—که وجود دارد امکان بالا از متخصصان پزشکی در کشور تجربه جدی کمبود تجهیزات و لوازم در روزهای آینده.

پس از مشورت با یک تیم از محققان و اساتید و کارشناسان از هند موسسه علوم (IISc) جواهر لعل نهرو مرکز پیشرفته تحقیقات علمی (JNCASR) از انستیتو تکنولوژی هند (IITs) و دیگر نخبگان موسسات دو نفر از آنها تصمیم به راه اندازی ‘مراقبت از سرخپوستان’ ابتکار که در آن بهترین ویژگی های ذهن از کشور خواهد آمد تا با برش لبه راه حل های بهداشت و درمان در کوتاه مدت متوجه به ترمیم شکاف ها در بهداشت و درمان کشور و زیرساخت ها است.

مهاجم هواکش طراحی شده توسط بمبی-کنپور محققان با مراقبت از سرخپوستان

با این حال در طول زمان, ‘مراقبت از سرخپوستان’ گسترش فراتر از انتظار برای تبدیل شدن به یک multipronged مثبت در برابر جنبش COVID-19. از ارائه وعده های غذایی برای درمانده روزانه دستمزد حقوق بگیران به نمونه سازی نوآوری های جذاب برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران مراقبت از سرخپوستان در حال حاضر یک پدیده در سراسر کشور.

طوفان فکری نوآورانه راه حل های فنی

در ابتدا مراقبت از سرخپوستان ایجاد شد برای تبدیل شدن به یک کنفرانس مجازی و نوآوری های تکنولوژیکی.

زبان, به, بهتر, هند, Rahul راج می گوید: “Anurag و شروع کردم به ابتکار عمل در مارس 21, فقط چهار روز قبل از این مستند در سراسر کشور اعمال شد. به زودی به ما ملحق شدند توسط Nanjesh پاتل Ajayender Reddy, Manish Goyal و Samarth—همه از آنها در توییتر من تماس که در حال حاضر هماهنگی خاص حوزه ابتکار عمل.”

“ما استقبال مهندسان از سراسر هند و در حالی که ما آمد تا با طرح مانند یک کم هزینه بدون تماس دماسنج مادون قرمز تهاجمی یک سیستم واکنش زنجيره ای پليمراز (PCR) تشخیصی پانل محافظ ماسک, هیپوکلریت کلسیم محلول ضد عفونی و….” او می افزاید.

کم هزینه و بدون تماس مادون قرمز دماسنج

این ideations بودند محسوس مختلف در آزمایشگاه در سراسر هند است. مثلا IIT Kanpur و NOCCA رباتیک مشغول به کار در یک, در حالی که چند مهندسین طراحی دماسنج در جیپور و ناگپور.

Rahul راج خود را در حال حاضر با دو اساتید در IIT-گواتی در برخی دیگر از دستگاه های IoT.

“بسیاری از محصولات در حال حاضر در نمونه اولیه فاز و آنها ارسال خواهد شد برای تولید انبوه پس از ما دریافت موافقت دولت و کار تولید رزومه می گوید:” Rahul. او اذعان می کند که تدارکات نیز یک چالش بزرگ پس واردات قطعات از کشورهای دیگر غیر ممکن است در حال حاضر.

خدمت وعده های غذایی در سراسر کشور

اولیه هدف از مراقبت از سرخپوستان جذب تنها یک تو رفتگی در دیوار پیرو پایه متشکل علمی مغزها از کشور است. نقل مکان کرد و با گرفتاری های فقیر در میان مستند بنیانگذاران می خواستم به گسترش ambit جنبش فراتر از فن آوری است.

به زودی این طرح شد یک چتر پروژه که کارتون پزشکان داوطلب و مردم از تمام جنبه های زندگی که مایل به انجام بخشی خود را برای کمک به خود را مضطرب هموطنان.

آنها شروع به توزیع مواد غذایی زنجیره ای و خدمت کرده اند بیش از 50000 وعده های غذایی در سراسر دهلی نو و بمبئی و پونا جیپور رانچی و به تازگی جنوب بنگلور. نظارت توسط تهیه کننده فیلم Manish موندرا این گروه نیز توزیع PPE کیت و ماسک در مکان های مختلف.

در طول یک توزیع مواد غذایی درایو


“درون اولیه چند روز خود به خود ما رو بیش از 1000 داوطلب بودند که واگذار شده در مناطق خود را با یکی از خاص مسئولیت و یا دیگر” به اطلاع Rahul.

گذشته از بهره برداری از ویژگی های استخر استعداد و حمایت از نیازمندان و مراقبت از سرخپوستان نیز اقدام به عنوان یک لینک اتصال به منظور تسهیل در تهیه و توزیع محلی-تولید ماسک و دستکش و sanitisers, PPE کیت و غیره.

Samarth که نظارت بر توزیع مواد غذایی برنامه


آنها در همکاری با مقامات دولتی در مناطق مختلف به اجرا نرم و صاف مدیریت عملیات خود را.

اگر شما مایل به بخشی از این جنبش اصیل را دنبال کنید @CaringIndians توییتر رسیدگی و یا رها کردن آنها را یک ایمیل به در [email protected]. دانستن بیشتر در مورد پروژه های در حال انجام در اینجا:

http://caringindians.com/projects/


همچنین بخوانید: منتقل شده پاریس را مبارزه بمبی گراد سبب 3000+ کشاورزان با سرمایه گذاری منحصر به فرد


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>