بمبی گراد طبیعی قرمز مایل به قهوهای چراغ مناسب برای خانه خود را منحصر به فرد!

جالب است که خود را با نام تجاری ‘سفالی, عجایب’ نیز سبب صنعتگران در حالی که ایجاد خیره کننده ترین دکور داخلی!

یکfter کار برای 11 سال در یک شرکت, شرکت Sanbid Golui صنعتی طراحی فارغ التحصیل از IIT دهلی نو تصمیم به ترک او یکنواخت و ایجاد یک شرکت است که می تواند ایجاد یک تاثیر بر محیط زیست و محروم بخش از جامعه است.

“زمانی که من در یک رخداد صنعتي در اوزاکا, ژاپن به عنوان بخشی از کار شرکت های بزرگ دیدم که در هر خانه وجود دارد به حال خود سفال راه اندازی و هر کس در خانواده قادر به ساخت خود را گلدان و عروق است. من واقعا الهام بخش برای ایجاد چیزی مشابه در هند” او توضیح می دهد.

Sanbid چپ بمبئی و بازگشت به روستای مادری خود Maju در غرب بنگال همراه با همسرش Rajasree به ایجاد نام تجاری خاکی تعجب می کنم.

این شرکت با چشم انداز برای ایجاد محصولات از خاک رس اما با غیر متعارف و طرح های ابتکاری.

“ما می خواستیم برای توانمند سازی صنعتگران محلی بنابراین ما رسیده به مردم از روستاهای اطراف و پرسید که آیا آنها مایل به همکاری با ما. بسیاری از آنها پاسخ مثبت به این دلیل که طرح های ما با آنها بر خلاف هر گونه دیگر” توضیح می دهد که بمبی فارغ التحصیل.

“بنابراین پس از ما منابع چند صنعتگران برای شرکت ما آنها را آموزش دیده و به آنها درک درستی از این نوع از محصولات ما در ذهن داریم. ما در ابتدا از آنها خواست تا شروع به کار از خانه های خود بیرون اما بعد از آن زمان آنها را در خانه” او می افزاید.

خاکی تعجب تولید در واحد ماشین آلات شده اند که سفارشی طراحی شده توسط Sanbid که باعث می شود تولید کارآمد تر و سریع تر است.

“در حال حاضر حدود 11 صنعتگران که از نزدیک با ما کار می کنند. علاوه بر این ما نیز درگیر با 17 محروم از خانواده هایی که به ما ارائه با تمام لاستیک و قطعات فلزی برای محصولات ما” quips به بمبی فارغ التحصیل.

علاوه بر یک محدوده قرمز مایل به قهوهای روشنایی و غذاخوری, لوازم جانبی خاکی تعجب همچنین معرفی انواع طبیعی هولی رنگ است که کاملا عاری از مواد شیمیایی سمی و امن برای پوست است.

“به راحتی در دسترس هولی رنگ ها در بازار هستند لادن با مواد شیمیایی و بسیار مضر برای مردم و محیط زیست است. بنابراین ما احساس نیاز به ایجاد چیزی طبیعی و مفید است. تمام رنگ ها در دسته کوچک موسیقی جاز هولی بسته های ساخته شده از سبزیجات و گندم و آرد besan و برگ های خشک—آنها فوق العاده پایدار و معتبر,” او توضیح می دهد.

او اضافه می کند که آنها اطمینان حاصل شود که مواد تشکیل دهنده و مواد مورد استفاده در ساخت محصولات منابع محلی و پردازش در طبیعی ترین راه ممکن است.

“Rajasree و من امیدوارم که برای توانمند سازی بسیاری از صنعتگران از طریق نام تجاری ما و ما امیدواریم که آن را می تواند کاهش سمیت در محیط زیست به حدی” آمده Sanbid.


همچنین بخوانید: 2788+ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس: ماسک و احتیاطی است که شما را امن نگه دارید


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>