بمبی گراد است هوش مصنوعی مبتنی بر سری تست کمک می کند تا UPSC جزوات خود را شناسایی نقاط ضعف

هوش مصنوعی مبتنی بر تکنولوژی نه تنها محاسبه نمرات اما همچنین فراهم می کند یک بررسی دقیق نشان می دهد و مطالعه مواد در نتیجه صرفه جویی در زمان.


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


تیاو UPSC اولیه آزمون که قرار بود برگزار شد و در 31 مارس به تعویق افتاده است در حال حاضر و تاریخ جدید است به احتمال زیاد اعلام کرد در تاریخ 20 مارس.

با توجه به این مستند در سراسر کشور خدمات کشوری جزوات قادر به حضور فیزیکی در کلاس و در حال پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای ارزیابی پیشرفت خود را.

این است که هوش مصنوعی (AI) بر اساس جامع UPSC سری تست ایجاد شده توسط Uday کومار, فارغ التحصیل از IIT Madras التحصیل و Muthu کومار راجو مبتنی بر تکنولوژی کارآفرین را در مفید آمده است.

“خدمات مدنی جزوات کار سخت برای آماده شدن برای معاینه اولیه اما در فینال دو ماه از آن می شود بسیار گیج کننده برای آنها را به تجدید نظر در همه افراد. در حالی که چند وجود دارد آنلاین امتحانات آنها می توانید از این اشکال این است که آنها باید برای خرید آزمون مقالات به صورت فله. این چیزی است که باعث می شود آزمایش های ما منحصر به فرد است. ما ارائه می دهیم یک pay-as-you-like مدل به طوری که آنها می توانند با پرداخت تنها برای موضوع آنها ضعیف است. این آنها را موجب صرفه جویی در پول و زمان” Uday که دارای قاب تمام سوالات آزمون می گوید بهتر است هند.

در حالی که Uday دارای سه سال تجربه مربیگری در UPSC زمینه Muthu دارای تخصص در توسعه فن آوری برای راه اندازی است. این دو کار از راه دور از خود را در خانه های مربوطه در چنای و ما و تست سری آنلاین در دسترس است در هنگام راه اندازی ‘ExcelOn آکادمی” در www.excelonacademy.com.

همه یکی است انجام دهید این است ورود به سیستم با پایه اعتبار و پرداخت حداقل هزینه برای انتخاب خود را از امتحان است. در حالی که اقتصاد مقاله به صورت رایگان هزینه برای افراد دیگر مانند سیاست و سیاست و روابط بین الملل جغرافیا و باستان قرون وسطی, فرهنگ و هنر, محدوده از Rs 50-90.

هوشمند-آزمون دارای چهار ویژگی است که ثبت عملکرد هر داوطلب و ارائه بازخورد با کیفیت. آنها عبارتند از:

  1. اعتصاب خاموش گزینه هنگامی که پس از رسیدن به حق انتخاب است.
  2. علامت سوال و نقد و بررسی بعد.
  3. تایمر برای هر سوال و معکوس تایمر برای کل آزمون.
  4. شخصی بازخورد است که تجزیه و تحلیل عملکرد.

چه شخصی بازخورد شامل

Uday و Muthu گذاشته اند تاکید خاص بر شخصی بازخورد است که می توان به صورت رایگان از هزینه.

“هوش مصنوعی مبتنی بر تکنولوژی نه تنها محاسبه نمرات اما همچنین فراهم می کند یک بررسی مفصل در مقایسه با آزمون های دیگر که تنها کلید پاسخ با نمره نهایی. به عنوان مثال اگر یک نامزد به نظر می رسد برای اقتصاد, بررسی تقسیم خواهد شد نتیجه خود را به سه بخش قوی, متوسط و زیر متوسط. آن را نیز نشان می دهد مطالعه مواد مانند کتاب و روزنامه نامزد باید به عنوان خوانده شده به منظور بهبود در کم انجام مناطق. این نیز کمک می کند تا صرفه جویی در زمان در حال حاضر به عنوان آنها می دانند که دقیقا به تمرکز” توضیح می دهد که Uday.

بازخورد اشاره بالقوه مفهومی خطاها و مناطق نابجا و اعتماد به نفس در موضوعات خاص/مفاهیم. آن را نیز به دقیق ورودی در مناطق, به, بهبود, توصیه, فصل سطح مطالعه مواد و در نهایت انجام یک همکار گروه مقايسه (رتبه بندی در میان داوطلبان آزمون).

قبل از راه اندازی, راه اندازی این دو با نزدیک شدن عمران جزوات که پاک امتحانات آخر سال را به آزمون.

“با در دسترس بودن راه های مانند از بین بردن اشتباه انتخاب و کور حدس می زنم آن را می دهد احساس واقعی از آفلاین تست. آزمون ساخته شده از دانش آموز نقطه نظر فقط به عنوان ما از بین بردن پاسخ به رسیدن به یکی از سمت راست. هوش مصنوعی به ما می گوید در مورد ما نقاط کور این موضوعات که بیش از ما نیاز به کار و چگونه بسیاری از سوالات صحیح و غلط با 50:50 بین بردن. این احساس به عنوان اگر یک متخصص نشسته است در مقابل ما به مربی ما در هر سوال می گوید:” Shashank Ranjan یک testee که پاک UPSC CAPF Prelims 2019.

به دانستن بیشتر در مورد آزمون مقالات اینجا را کلیک کنید و یا ارسال آنها را در [email protected]

ارتقاء

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>