iHeartMedia, شیپور خاموشی التون جان, Billie Eilish ماریا کری, Backstreet Boys برای ‘اتاق نشیمن کنسرت’

به جای 2020 iHeartRadio Music Awards — یکی از چندین جایزه نشان می دهد که لغو شد در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس — فاکس و iHeart رسانه های تنظیم شده برای ارائه یک ساعته بهره مند کنسرت در روز یکشنبه, مارس 29. با توجه به مهلتالتون جان امضا کرده است به میزبان فاکس ارائه iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا که نور افکن قربانی از اولین پاسخ دهندگان حرفه ای پزشکی و دیگران در خطوط مقدم مبارزه با گسترش COVID-19.

تا کنون شبکه های تایید اجرای برنامه توسط Alicia Keys های Backstreet Boys, Billie Eilish سبز بعد خواننده گروه Billie Joe Armstrong, ماریا کری و Tim McGraw هر چند دیگران را در مجموعه ای به نظر می رسد به عنوان به خوبی. هر هنرمند را اصل قرار داده و در یک به طور مستقل تولید شده در خانه عملکرد با استفاده از خود تجهیزات صوتی و تصویری.

این iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای امریکا تنظیم شده است به هوایی تجاری-رایگان از 9-10 بعد از ظهر خواهد بود و پخش می در روباه و iHeartMedia, ایستگاه های رادیویی در سراسر کشور و همچنین iHeartRadio برنامه. کسانی که تنظیم خواهد شد تشویق به کمک به تغذیه امریکا و اولین پاسخ کودکان را پایه و اساس است.

بیش از چند روز گذشته چند تن از هنرمندان ارائه شده livestream اجرای برنامه از راحتی از خانه خود را در تلاش برای تشویق طرفداران خود به عمل اجتماعی فاصله به عنوان پیشنهاد شده توسط CDC و دیگر مقامات بهداشتی.

لاتین megastars Alejandro Sanz و Juanes – که هر دو شاهد اجرای برنامه لغو شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر شد جلوتر از منحنی با آنلاین ویژه به نام “تور باقی می ماند خانه برای همه” در 15 مارس. یک بار در لس آنجلس شد و در میان شهرهای ایالات متحده تحت یک “پناهگاه در خانه” سفارش کریس مارتین و John Legend لگد کردن یک سری از “با هم در خانه همبستگی جلسات” در همکاری با شهروند جهانی و سازمان بهداشت جهانی است.

با هم در خانه سری به رشد شامل امثال Charlie Puth, Camilla Cabello & Shawn Mendes و شایع به نام چند. در روز پنج شنبه مارس 19, ورایزون, راه اندازی شبیه ابتکار — “پرداخت آن را به جلو زنده” سری — با یک در خانه عملکرد توسط Dave Matthews.

مقدار زیادی از هنرمندان نیز پرتاب قرنطینه کنسرت خود به خود از جمله Keith Urban, بونو, Erykah Badu متالیکا و گروه K-pop طلایی کودک است. زن و شوهر دو Garth Brooks and Trisha Yearwood در آورده و چشمگیر 3.4 میلیون بیننده به خود Facebook اجرای زنده در مارس 23, ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

نوازندگان ارائه شده اند طرفداران با انواع دیگر از سرگرمی نیز هست; Sheryl Crow و Lizzo ارائه داده اند مراقبه هدایت جلسات ، مایلی سایرس راه اندازی یک Instagram زندگی می کنند نشان می دهد بحث از انواع به نام “روشن فکر” است که دیده می شود او در مصاحبه با یک طیف گسترده ای از مهمانان از Ellen DeGeneres به هایلی بیبر و عشق کور است طرفداران’ مورد علاقه زن و شوهر, لورن و کامرون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>