IFS افسر نوآوری می تواند به توقف 40,000 تن پلاستیک از رسیدن به محل های دفن زباله

علاوه بر این ابتکار عمل خود را کمک کرده است حدود 1000 خانواده های قبیله ای دریافت اشتغال است. آنها درگیر هستند در تمام مراحل پروژه – راست از تهیه مواد به مونتاژ و بسته بندی محصول است.

ارتقاء

منn جدی تلاش برای حذف پلاستیک از زندگی ما, همه ما باید به تصویب بسیاری از تغییرات در زندگی ما است. اما یک چیز است که ما شده اند قادر به جایگزین است که در همه جا jhhadu (جارو). بیشتر این دسته از این درها ساخته شده از پلاستیک و هر بار که ما دور یک جارو پلاستیکی به پایان می رسد تا در یک زمین پر کردن در نزدیکی ما.

در حالی که به صورت جداگانه آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند یک مقدار بزرگ اما در هند به تنهایی تقریبا 40,000 تن از پلاستیک استفاده می شود برای جارو دسته. و به ناچار همه آنها تا پایان در محل های دفن زباله.

به منظور کاهش استفاده از چنین پلاستیک, هندی, جنگل, خدمات (IFS) افسر Prasada رائو xcurrently ارسال شده در تریپورا آمده تا با یک راه حل پایدار.

بامبو به نجات

آواز محلی – بامبو دسته جاروها

Prasada رائو و تیم خود را جایگزین پلاستیک با بامبو برای جارو دسته. نه تنها بامبو به راحتی در دسترس است اما همچنین یک دوست از محیط زیست است. جارو-ساخت مهم جنگلداری شرکت در نقاط مختلف کشور و نیز یک منبع مهم درآمد برای جوامع محلی با توجه به رائو.

حمایت از جوامع قبیله ای

IFS افسر Prasada رائو

در گفتگو با بهتر هند2010-دسته افسر می گوید: “این آغاز شده و حدود هفت ماه پیش به عنوان یک پروژه تحت ون Dhan Vikas Karyakram که به معنای “جنگل گنج بهبود طرح’. ایده استفاده از به طور طبیعی منابع در دسترس برای تولید یک کالا است که به طور گسترده ای استفاده می شود.”

علاوه بر این ابتکار عمل خود را کمک کرده است حدود 1000 خانواده های قبیله ای دریافت اشتغال است. آنها درگیر هستند در تمام مراحل پروژه – راست از تهیه مواد به مونتاژ و بسته بندی از بامبو دسته.

“کار به سمت تعالی از قبایل در این منطقه یکی از پرشور ترین مناطق از کار من است” او به من می گوید. آن را به من می دهد شادی بسیار زیاد برای دیدن این نوع از تاثیر ما در حال ساخت,” او می گوید.

این تیم کار تحت نام – تریپورا توانبخشی کشت و زرع شرکت – در حال حاضر هدف را حدود 4 لاخ جاروها در این سال و امید به افزایش تولید تا ده برابر در سال آینده.

“ما در حال آماده سازی خود برای بزرگتر تولید و مطمئن هستند از رسیدن به هدف ما. که در آن از مواد اولیه تا به حال به خارج فرستاده برای پردازش در حال حاضر ما مجهز به پردازش و تولید محصول خودمان” او اطلاع.

هنگامی که او به من گفت در مورد تفاوت قیمت بین این جاروها و آنهایی که می آیند با دستگیره های پلاستیکی, من شگفت زده شد. یک پلاستیک جارو می تواند به شما هزینه در هر نقطه بین تومان 50 تومان به 170 بسته به برند و محل خرید. این بامبو جاروها قیمت بین Rs 35 تا 40 ساخت آنها ارزان تر و پایدار جایگزین برای پلاستیک.

چه تاثیر بر کسانی که در ساخت این محصول ،

رائو توضیح ریاضی پشت ساخت این درها. او می گوید: “اگر ما را هزینه هر جارو به 35 تومان و سپس هزینه را برای تهیه مواد اولیه را جارو می آید به 15 تومان هزینه ساخت از جنس بامبو است که Rs 6 و سپس قرار دادن آن با هم یکی دیگر از Rs 6. این مبلغ 27 تومان است که با توجه به قبیله ای که باعث می شود آن را. با بیشتر و بیشتر سفارشات در آینده این فرصت را برای قبایل را نیز افزایش می دهد درآمده است.”

بعلاوه وجود دارد دلایل استفاده از بامبو به عنوان جارو دسته.

  • بامبو یکی از سریعترین رشد چمن و بیشتر به شما برش بامبو بهتر از آن رشد می کند. درست مثل چمن.
  • یک گونه از بامبو در واقع می تواند به رشد عظیم 35 اینچ در هر روز (یا 1.5 اینچ در هر ساعت)
  • در حالی که آن را طول می کشد بسیاری از سال را برای یک درخت به رشد بامبو گیاهان را حدود 5 سال به طور کامل رشد و بلوغ.
  • بر خلاف باور عموم که از جنس بامبو سنگین خواهد بود و ممکن است باعث ناراحتی, آن است که بسیار سبک و آسان به مانور.
  • آنها ظریف و زیبا طراحی شده و همچنین

چگونه به خرید یک ؟

مال شما امروز!

“ما شده اند به گرفتن تماس های بسیاری از سراسر کشور و تنها با دریافت سفارش برای تقریبا 15000 قطعه می گوید:” رائو. همانطور که در حال حاضر این محصول در دسترس است تنها در تریپورا و شما می توانید برای رسیدن به رائو در +919402307944 به جای سفارشات خود را.

ارتقاء

“ما در حال مذاکره با e-خرده فروشی سیستم عامل و امید به لیست محصول در آن خیلی زود است.”

هدف پشت این ابتکار عمل اجتماعی ساده است. کمک به قبیله ای جامعه تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ اقتصادی مستقل در حالی که کمک به محیط زیست در همان زمان.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید