اگر شما لازم نیست که خانواده به مراقبت از مواد غذایی خود را نگران نمی

نهاد Amani

حیدرآباد: رفته روز در حیدرآباد زمانی که مواد غذایی و ناهارخوری بودند محدود به محدوده یک رستوران یا هتل. صفحه اصلی مواد غذایی آژانس که در آن غذاهای پخته شده در یک خانواده مادر به جای شلوغ unhygienic, رستوران, آشپزخانه است که در اینجا به ماندن بگیرید.

حیدرآباد khaana (آشپزی) و mehmanawazi (مهمان نوازی) باید همیشه در نظر گرفته شده است داده می شود. حق را از دام بریانی به Khichdi-Khattafoodie گله های مختلف eateries حیدرآباد خانواده ها و اعیاد به جوانه های چشایی خود را غلغلک.

این امضا غذاهای دیگر می تواند تنها بود لذت بردم در رستوران ها و یا از طریق آشنایی که شما را دعوت به خانه خود. خانه پخته شده وعده های غذایی خود را باعث می شود برای کسب و کار خوب در شهر.

“ما زندگی را حتی اگر ما محصور در چهار دیوار خانه ما” گفت: Najma خان ساکن Gachibowli.

زنان مانند Najma ثابت کرده اند خود را کارآفرینی فراست خود را از طریق تخیلی تلاش.

تقاضا برای خانه مواد غذایی افزایش یافته است در طول سال. آن است که به خصوص پس از حیدرآباد تبدیل شده از یک برگ جدید در تاریخ آن را با متعدد بین المللی شرکت های ساخت آن را مقر خود را.

برخی از برآوردهای شکل لیسانس و یا به اصطلاح تک آهنگ تا به یک و نیم میلیون نفر است. طلب آنها را برای خانه مواد غذایی است اما باید برای زندگی در چه رستوران ظرف ،

در اینجا می آید نقش اصلی مواد غذایی پخته شده و جدید در کارآفرینی است.

مشتریان در حال شارژ با توجه به موارد و تعداد نفر توسط این اشخاص. در عین حال این فرمول همان است که برای همه این سرمایه گذاری —ارائه صفحه اصلی مواد غذایی پخته شده در نرخ مقرون به صرفه.

بار آمده اند به یک مرحله که در آن تقریبا در هر مستعمره حداقل دو جمله مواد غذایی خانه سازمان.

بیشتر سفارشات گرفته شده ماهانه یا هفتگی. نیز وجود دارد که مناسبت که در آن یکی می توانید سفارش تنها 24 ساعت قبل از زمان تحویل.

“ما تا به حال با هم در محل اقامت و غذا برای 30 نفر بود و یک وظیفه است. من تصمیم به انتخاب کردن برای چند رستوران اما مهمان من بود را درک نکرد. سپس من به نام بانوی نزدیکی که این سرویس فراهم می کند. با کمال تعجب او در خدمت ما با یک زن و شوهر از غذاهای که لذت بخش و مقرون به صرفه” گفت: یک تپه Banjara ساکن ،

ارائه شده از این مواد غذایی خانه سازمان های متفاوت از گیاهی مانند دال, kichdi ، idli و غیر غذاهای گیاهی مانند بریانی, مندی (به عربی: برنج و گوشت ظرف) و انواع غذاهای شیرین.

تعداد کمی از این سازمان هستند K Zaiqa, Aleena پذیرایی خدمات Osman شاهی و Gayathri خدمات.

از سوی دیگر وجود دارد خدمات ارائه شده به صورت روزانه که در آن مردم در حال خدمت هر یا همه از سه وعده غذا در روز است. سپس از آنها خواسته به پرداخت درآمده است.

“من هیچ کس با من به عنوان همسر من گذشت و فرزندان من در خارج از کشور هستند. من حساب کاربری من با Jabeen خدمات مواد غذایی و این خانم را فراهم می کند, مواد غذایی خوشمزه و سالم به طور منظم در حالی که من با توجه به BP مسائل می گوید:” کمال شاه اقامت شاه صفحه اصلی یدلایمخیرات.

توضیح در سلامت جنبه ای از این مدل کسب و کار, آنیتا راج یک معلم مدرسه متحده “کمتر وجود دارد ترس از بهداشت و نجاست نسبت به رستوران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>