اگر تهمت می میرد تاج را به خدا اعتقاد دارند: ملحد تگزاس پروفسور

واشنگتن: بیخدا, Texas Tech University پروفسور ریچارد Wigmans گفت که او شروع به باور به خدا — اگر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می میرد, با وحشتناک مرگ نابهنگام.

در یک ایمیل یادداشت به همکاران خود در هفته گذشته Wigmans با توجه به گزارش های پردیس اصلاحات به او پیشنهاد کرد که در نظر گرفتن دست خود را الحاد اگر تهمت درگذشت پس از ابتلا به کوروناویروس.

“من شخصا یک بیخدا “اما اگر #45 می میرند به عنوان یک نتیجه از این برنامه من ممکن است تجدید نظر کند” نوشت Wigmans.

هنگامی که مواجه با پردیس اصلاحات در مورد لايحه J. F. Bucy صندلی استاد گروه فیزیک و نجوم در TTU گفت که ایمیل خود را در حال اشتباه.

“این بیانیه در مورد خودم و نه در مورد شخص دیگری…من باید توزیع برخی از ایمیل به همکاران من که در آن من ارائه یک دانشمند دیدگاه های موجود COVID-19 داده و با استفاده از مشاهده روند به برخی از پیش بینی.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>