اگر من می گویند هند هندوها مجاز در امارات متحده عربی چگونه آن را احساس می کنید ؟

دهلی نو: Sheikha Hend Faisal Al-Qassemi عضو خانواده سلطنتی امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) واکنش نشان داد بیشتر به Islamophobic پست در رسانه های اجتماعی.

Al-Qassemi صحبت منحصرا به اخبار 18 می گوید که ضد اسلام و ضد اسلام تبلیغات انجام شده توسط برخی از مردم از طریق رسانه های اجتماعی به طور همزمان باعث غم و اندوه و خشم.

او گفت که رابطه بین امارات-هند صد ساله “اما این که ما هرگز تجربه نفرت از سرخپوستان.”

“من هرگز شنیده هند حمله عرب و یا مسلمان قبل از اینکه اما در حال حاضر من گزارش داده اند فقط یک نفر اما شما می توانید جدول زمانی من پر از مردم است توهین به اعراب و مسلمانان است. این است که سازمان ملل متحد هند است.”

نویسنده و ویرایشگر مد می داند که نظرات چند نفر نیست نظر اکثر سرخپوستان زندگی در امارات متحده عربی و در عین حال او بی سر و صدا قرار دادن یک پیام قوی در سراسر هنگامی که او گفت:

“هند در تلاش برای وادار کردن ما به تنها کسی که اجازه در امارات – فقط مسلمان و مسیحی ؟ آیا این بدان معنی است که ما مطرح شد. ما آنها را در دسترس نباشد سرخپوستان ما اصلا محل آنها را در هر کلاس – مانند ما با آنها کار می کنند به سادگی زیرا آنها مسلمان.”

با توجه به وب سایت سفارت حدود سه و نیم میلیون سرخپوستان کار در حوزه خلیج فارس با اغماض درصد از مسلمانان است.

و سهم شیر را از خلیج فارس حواله به هند آمده در هر سال می رود به هندوها خانه.

“چگونه خواهد سرخپوستان احساس می کنم اگر من می گویند علنا می گویند که هند هندوها نباید اجازه داد در امارات? نزدیک به 14 میلیارد دلار در حال واریز بازگشت از امارات به هند هر سال – در سال گذشته است. تصور کنید اگر که به طور قطع شده ؟ سرخپوستان کار بسیار سخت در این کشور است و من فکر نمی کنم آنها سزاوار افرادی که به غلط آنها را مانند این که” شاهزاده Hend اضافه شده است.

Al Qassemi روشن ساخته است که او نه سیاسی اما حفظ روابط خوب با هند سابق امارات متحده عربی سفیر Navdeep سوری.

“نفرت غیر قانونی در کشور خود و او ادامه خواهد داد به “بالا بردن صدای خود را به توقف” آن “چرا که او “یک دوست خوب از هند است.”


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>