واقع در کرالا Eldho را ‘Swarga Medu’ به بیش از 20 گونه از سیب و بیش از 6 رقم پرتقال, انگور, mangosteen, هسته میوه جات و توت فرنگی و بیشتر!

یکfter کار به عنوان یک معمار برای تقریبا 15 سال Eldho Pachilakkadan, 42 ساکن کتیم تصمیم به ترک شغل خود را و تبدیل به یک زندگی ساده احاطه شده توسط طبیعت است.

از این بهتر, صفحه اصلی

او تبدیل این رویا به واقعیت تبدیل 10 هکتار زمین بی ثمر است که متعلق به او در Senapathy یک روستا در ایدوککی به شکوفایی خود حفظ اکوسیستم با میوه و سبزی رقم از سراسر جهان است.

چه باور نکردنی است که او موفق به انجام این کار تنها در سه سال!

او نیز ارائه می دهد نوردی و آفرود تجارب در جنگل که او را تعمید به عنوان ” Swarga Medu (اقامت آسمانی).’

پس چگونه او موفق به انجام این کار ؟

بازحمت حرکت کردن به بالا

بازحمت حرکت کردن به ‘Swarga Medu’.

پس از اتمام مقطع کارشناسی در رشته معماری از دولت تکنیک, کالج, Adoor, Eldho در زمان کار کردن در یک شرکت, در حالی که همچنین dabbling در چندین زمینه های دیگر. از داشتن رستوران نساجی مغازه ها و حتی گالری های هنری—او همه چیز را انجام داده.

Eldho نیز بخشی از یک سازمان غیر دولتی که در آن او و دوستان او ارائه شده به انجام کار داوطلبانه برای دولت جنگل خدمات. Treks, افزایش و فقط درگیر بودن نزدیک با طبیعت الهام گرفته Eldho برای ایجاد چیزی از خود.

“این بود که در یک چنین فضا در ایدوککی که ما در سراسر این قطعه زمین و من بلافاصله احساس ارتباط با آن است. آن را نازا بود و من تعجب اگر من می تواند برخی از نقش آن در تحول” او توضیح می دهد.

بنابراین در سال 2009 Eldho خریداری زمین همراه با دوست خود Vivek Vilasni و ایجاد یک بهشت بر روی زمین است.

“ایده این بود برای ایجاد یک خود حفظ اکوسیستم است که نزدیک به طبیعت است. به جای سیستماتیک با استفاده از تکنیک ها و روش های سنتی, من اجازه نهال به رشد خود را تنها با زباله های مواد غذایی,” او اضافه می کند.

10 هکتار از سعادت خالص

این دیدگاه از Swarga Medu.

واقع در مبهم hilltops از ایدوککی, Swarga Medu بسیاری از دلخوشیها در ارائه و یکی از آنها این است که میوه آن جنگل است که بیش از 20 گونه از سیب 6 تا 7 رقم پرتقال, انگور, mangosteen, هسته میوه جات و توت فرنگی و بسیاری از بیشتر.

“اما آن را آسان به دریافت این نهال. من سفر در سراسر جهان در تلاش برای منبع گیاهان مناسب خاک و شرایط آب و هوایی در کرالا است. من می خواهم که به می گویند که سخت ترین قسمت,” او توضیح می دهد.

هر شب Eldho جمع آوری میوه زباله از تمام مغازه های اطراف و با دقت با استفاده از آن ها را به خاک مغذی تر.

“علاوه بر این که من نمی اضافه کردن هر چیز دیگری برای تغذیه از گیاهان چون من اعتقاد دارم که طبیعت خود را در راه حفظ خود را. به عنوان انسان ما صرفا وجود دارد به افشانده شدن بذر و من معتقدم که ما نباید آنهایی که اخلال در طبیعت چرخه” او می افزاید.

از این بهتر, صفحه اصلی

علاوه بر میوه جنگل Eldho نیز باز ‘Swarga Medu’ برای گردشگران و دیگر کارشناسان کشاورزی. اگر چه جنگل ندارد امکانات به جای گردشگران آنها با ارائه چادر و خوش آمدید به اردوگاه شبه بازحمت حرکت کردن از طریق hilltops و حتی طعم انواع میوه ها.

“هرگز پول از عوامل است که منجر به ایجاد Swarga Medu. من می خواستم به یک زندگی صلح آمیز در یک محیط طبیعی و این چیزی است که من کردم. همانطور که برای درآمد مقدار کافی تولید شده است که به اندازه کافی برای من و خانواده برای نگهداری از مزرعه” او توضیح می دهد.

تبدیل شدن به یک Fruitarian

با تقریبا 90 درصد از رژیم غذایی خود بودن میوه ها از جنگل, ‘Swarga Medu’ نیز تبدیل Eldho به fruitarian—که بدان معنی است که رژیم غذایی خود را شامل عمدتا از میوه ها.

“آن بوده است و حدود سه سال در حال حاضر, و من رژیم غذایی متشکل از میوه ها از جنگل. تئوری من این است که به خوردن آنچه که طبیعت فراهم می کند با من—نه چیزی کمتر. و تا کنون من به اندازه کافی و تغذیه بیشتر از این میوه ها را,” او توضیح می دهد.

Eldho همسر Bincy و دو فرزند خود را نه به طور کامل به تصویب رسید اما این شیوه زندگی شده است ثابت برای حمایت از او را از طریق سفر خود را.

برنامه های آینده

Eldho با خانواده اش در Swarga Medu.

Eldho در حال حاضر در حال کار بر روی یک پروژه به نام “مدینه فاضله” در کتیم و Ernakulam جایی که او قصد دارد به اجاره کردن قطعه کوچکی از زمین و ایجاد خود حفظ اکوسیستم از آن را در راه است که آن را ارائه می کنند به اندازه کافی برداشت برای یک خانواده برای زنده ماندن.

“با مردم به آینده را به راههای زندگی پایدار, من امیدوارم که برای دیدن همه زندگی یک زندگی از نزدیک درگیر با طبیعت است. من امیدوارم که ‘Eutopia’ می تواند آغاز یک زندگی” او آمده است.


همچنین بخوانید: TN مرد باعث می شود آمبولانس خانه خود را در طول Lockdown; کشتی بیماران 24/7 به صورت رایگان


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de