دبی: این شورای بین المللی کریکت (ICC) روز یکشنبه راه اندازی “100 درصد کریکت” 12-ماه کمپین اختصاص داده شده به ترویج کریکت زنان.

کمپین راه اندازی شده است در روز بین المللی زن جلوتر از ICC T20 World Cup final در MCG بین هند و استرالیا است. کمپین “100 درصد کریکت” را به نمایش گذاشتن مهارت های ورزشی درخشندگی و شور و شدت از زنان بازیکنان.

آن را تلاش برای به چالش کشیدن درک ساخت قهرمانان و ایجاد شور و هیجان خود را به ICC زنان جام جهانی کریکت 2021 در نیوزیلند.

این کمپین با هدف سرعت بخشیدن به رشد زنان بازی و سرمایه گذاری در شکستن رکورد شتاب ایجاد شده است. بیش از دو هفته گذشته.

“من باور دارم که ما در یک نقطه عطف برای زنان بازی. در سه سال گذشته ما را ساخته اند گام های قابل توجهی در تلاش های ما برای رشد و توسعه بازی و علنا اظهار داشت: ما تعهد دراز مدت برای رسیدن به برابری در سراسر مردان و زنان کریکت” ICC اجرایی مانو Sawhney گفت: در یک بیانیه رسمی.

“100% کریکت یک پلت فرم به درایو گفتگو در زنان بین بازی ICC زنان T20 World Cup و جام جهانی کریکت ما رو آینده در نیوزیلند در سال آینده. ما همچنین به چالش کشیدن همه درگیر و خود را متعهد به پشتیبانی 100% کریکت و #IDeclare عمل آنها را به درایو رشد زنان, بازی,” او اضافه شده است.

ICC در نظر دارد را به یک میلیون و جدید زنان و دختران به بازی به عنوان بخشی از “100 درصد کریکت” در همکاری با اعضا از طریق طیف وسیعی از طرح های.

این طرح شامل یک مدرسه جدید و جامعه گروه مشارکت برنامه شتاب رشد برنامه تحویل هدفمند اعضای حمایت کریکت زنان و کریکت برای توسعه برنامه ها با هدف قرار دادن زنان و دختران است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de