ICC کاسه کردن تهمت برای تماس Sachin Tendulkar ‘Soo-چانه’

دهلی نو: شورای بین المللی کریکت (ICC) روز دوشنبه در زمان تطبیق در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلفظ سابق هند کریکت Sachin Tendulkar نام.

در حالی که صحبت کردن در Motera ورزشگاه به عنوان بخشی از Namaste تهمت رویداد تهمت داد و اشاره ویژه ای به کریکت هند افسانه Sachin Tendulkar و Virat Kohli. بازدید رئیس جمهور بود و نه قادر به تلفظ Sachin و در واقع او گفت: “سو-چانه Tendulkar” (Sachin Tendulkar).

“این کشور که در آن مردم خود را تشویق بزرگترین کرکت بازان از Sachin Tendulkar به Virat Kohli, بزرگترین در جهان گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن در این رویداد است.

به عنوان به زودی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر نام دو تا از بزرگترین اطفال به خارج از هند, کل Motera ورزشگاه و ورزشگاه در شادی و با صدای بلند تشویق. حتی نخست وزیر هند نارندرا یک لبخند هنگامی که نام Tendulkar و Kohli ذکر شد.

رسمی توییتر دسته از کریکت حاکم بر بدن ارسال شده در یک ویدیو که در آن Sachin نام دیده می شود جایگزین توسط Soo-چانه Tendulkar در ثبت رسمی کتاب.

ICC کاپیتان های تصویری پست “Sach-
از جمله-
Satch-
Sutch-
Sooch-
هر کسی می دانید ؟

ICC Tweet

این ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد بر روی خطوط ‘پرونده مودی’ برنامه ای است که خطاب شد توسط نارندرا و مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر نخست وزیر به هوستون در سپتامبر گذشته.

حدود یک لاخ مردم جمع آوری شده برای این رویداد. اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه گجرات سانتی متر Vijay Rupani فرماندار Acharya Devvrat و BCCI جمهور Sourav Ganguly نیز حضور داشتند در ورزشگاه.

رئیس جمهور ایالات متحده وارد احمدآباد با همسرش, Melania و هیئت وزیران است که همچنین شامل دخترش Ivanka و پسر در قانون Jared کوشنر که در خدمت به عنوان مشاوران ارشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>