IAS افسر ابتکار عمل را فراهم می کند هفتگی جیره به 17,000 رشته کارگران مهاجر

اجتماعی فاصله را ترک کرده است هزاران نفر از بی خانمان و دستمزد کارگران رشته. نه آنها در حال ارائه سرپناه توسط مردم و نه می تواند زندگی می کنند در خیابان های دیگر. به عنوان خوانده شده چگونه ریپور شهرداری کمیساریای کمک به مقابله با بحران

Since Chhattisgarh سرمایه ثبت شده خود را برای اولین بار COVID-19 مورد (19 مارس) در ریپور Municipal Corporation (RMC) شده است اجرای اقدامات سختگیرانه مانند اجتماعی فاصله برای شکستن زنجیره انتقال. برای همین آن را اجرا کرده است یک برنامه جامع ساخت مقررات برای خدمات ضروری به مردم از جمله پناهگاه. علاوه بر پوشش محلی روزانه دستمزد حقوق بگیران بی خانمان و فقیر ابتکار نیز پوشش می دهد رشته کارگران مهاجر از دیگر نقاط کشور و دولت است.

از این بهتر, صفحه اصلی

“وجود دارد در درجه اول به دو دلیل برای گسترش یک دست کمک به کارگران مهاجر” شهرداری کمیسر IAS Saurabh کومار می گوید بهتر است هند “این مستند است و مردم مجبور به ماندن در جایی که آنها هستند و مهر و موم مرزهای آن را مشکل تر برای آنها را به خانه بروم. در چنین سناریو این خواهد بود غیر انسانی آنها را حذف از توزیع مواد غذایی و سایر مزایا بر اساس نه داشتن یک جیره کارت.”

ریپور شهرداری شرکت کمک به نیازمندان

دلیل دیگری شد برای جلوگیری از انتقال ویروس کشنده به عنوان اولین COVID-19 بیمار در ریپور تا به حال سفر خارجی تاریخ است. این شرکت احساس می کرد که بهترین برای محدود کردن حرکات به عنوان آنجا که ممکن است.

کومار است که کمک در تلاش خود را توسط منطقه Collector S BharatiDasan مدیر عامل شرکت Zila Panchayat Dr Gaurav کومار سینگ و SSP, عارف شیخ و حدود 150 سازمان های غیر دولتی هستند که با هم حصول اطمینان از یک منبع مداوم از سهمیه به کارگران مهاجر.

برای کمک به حفظ حرکت ابتکار رفتن RMC کار با Akshaya Patra بنیاد در حال حاضر با هدف بالا بردن تومان 15 lakhs برای تهیه جیره غذایی برای نیازمندان تا مستند برداشته شده است.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


توزیع مواد غذایی

RMC کار در نوسان کامل

برای شروع با RMC انجام شده در زمینه بررسی در مورد افرادی که از خارج از شهرستان که اصلا کارت جیره. بر اساس Aadhar شماره کارت یک بخش عاقلانه لیست آماده شد از اطراف 19,500 مردم است. از مجموع 2,000 کار با شرکت هایی که ارائه کمک مواد.

از این بهتر, صفحه اصلی

بیش از 17,000 ذینفع در حال حاضر گرفتن جیره هفتگی کیت (هر هزینه Rs 491) که شامل 5 کیلوگرم برنج 1 کیلوگرم dal, 500 gms از besan (گرم آرد) با 1 لیتر از روغن پخت و پز و صابون است. در برخی از مناطق شیر نیز ارائه شده به خصوص برای خانواده ها با فرزندان. به غیر از جیره کیت RMC نیز توزیع حدود 8,000 بسته پخته شده وعده های غذایی روزانه به لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش (EWS).

ارائه کمک به نیازمندان

به تازگی شکل گرفته و توزیع مواد غذایی همراه RMC می رود درب-به-درب به توزیع کیت و وعده های غذایی به عنوان توزیع توسط فروشندگان و مغازه ها ممنوع است.

به معنای دیگر از گرداندن مراکز فساد مواد غذایی شامل کمک های مالی از پالس millers شرکت ها و سازمان ها و یارانه ها از دولت.

تهیه سرپناه و دیگر اقدامات

اجتماعی فاصله را ترک کرده است هزاران نفر از بی خانمان و دستمزد کارگران رشته. نه آنها در حال ارائه سرپناه توسط مردم و نه می تواند زندگی می کنند در خیابان های دیگر. برای کمک به چنین افرادی RMC است که با استفاده از PMAY مسکن طرح برای فقرای شهری به تخصیص دادن محل اقامت رایگان به آنها را. در حال حاضر این شرکت ارائه مسکن به 250 چنین افرادی است.

از دیگر اقدامات به کار گرفته شده توسط RMC به مبارزه COVID-19 عبارتند از:

  • مستمر گشت از راه دور نظارت از قرنطینه مردم و استقرار هواپیماهای بدون سرنشین به حداقل رساندن تماس فیزیکی
  • حساس عمومی در مورد فاصله اجتماعی
  • آستان تحویل لوازم ضروری
  • تولید 1.5 لاخ ماسک به صورت رایگان توزیع
  • ضد عفونی اماکن عمومی
  • بهداشت-بررسی منظم یو پی اس در شهروند ارشد خانههای امن و آستان تحویل دارو برای افراد مسن.

دولت های محلی مانند RMC در حال کار round-the-clock برای کمک به محروم در این دوران سخت و بهتر است هند در حال انجام آن کمی با گسترش پشتیبانی از طریق یک کمپین برای جمع آوری کمک مالی برای این طرح.

شما ممکن است سهم خود را با کلیک کردن بر روی لینک زیر کلیک کنید:


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


از ویژگی های منبع تصویر: Saurabh کومار/توییتر

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

از این بهتر, صفحه اصلی

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>