هنگامی که گرفتار بد خدمات این مرکز در حال حاضر فراهم می کند بهترین بهداشت و درمان در Mhow و منابع 40 درصد از قدرت خود را از خورشید صرفه جویی در هزاران روپیه!

Wمرغ IAS افسر Anshul Gupta در زمان شارژ به عنوان زیر بخشی دادرس (SDM) از ایندور را Mhow اردوگاه در سال 2019 او آموخته از مسائل مختلف فاکتورها باعث ایجاد پلاک هندی بیمارستان صلیب سرخ (IRCH).

ارتقاء

او به زودی یاد بگیرند که هر یک Madhya Pradesh بالا دستور دادگاه 15 سال پیش Mhow SDM سابق مقام رئیس IRCH.

اگر چه آن اضافه شده-مسئولیت این دقیقا به نوع کار که گوپتا می خواستم برای انجام و به لطف آن در کمتر از یک سال IRCH رو اجاره نامه جدیدی از زندگی است. امروز تعدادی از بیماران و پرسنل درمانی افزایش یافته است. ساخت مراقبت های بهداشتی جامع تر بیمارستان رفتار فقیر به صورت رایگان و پزشکی اردوگاه در مناطق روستایی هستند یک ضربه بزرگ.

“علاوه بر این 40 درصد از این بیمارستان اجرا می شود بر روی انرژی خورشیدی صرفه جویی در محل هزاران نفر از روپیه در قبض برق, و وجود دارد یک تفاوت مشخص شده در بهداشتی بهداشت شرایط بیمارستان به عنوان زیستی-پزشکی زباله های تفکیک شده و با خیال راحت دفع” اشاره گوپتا در یک منحصر به فرد در گفتگو با بهتر هند.

فارغ التحصیل از IIT-Kharagpur و IIM-بنگلور, Gupta (34) مشغول به کار در شرکت های بزرگ جهان برای چند سال قبل از کرک UPSC در سال 2013. در حالی که او پیوست IPS در آن زمان او تا به حال مناظر خود را در مجموعه بالاتر و به نظر می رسد برای خدمات ملکی دوباره در سال 2016. در این زمان او امن همه هند رتبه 18 پیوست و IAS.

در اینجا چگونه او حل و فصل 5 مسائل و لغو وضعیت:

1. کادر پزشکی

پزشکی پرسنل در هر بیمارستان هستند آن ستون فقرات و این منطقه است چه Gupta تصمیم به تعمیر اول.

“وجود مسائل مختلف در مقابل من است که نیاز به توجه فوری–راست از understaffed پرستاران و پزشکان نامنظم کار زمان کافی و امکانات پزشکی و تشخیصی اولیه خدمات به شایع رشوه دادن به,” به یاد می آورد 34 ساله.

برای شروع با Gupta اخراج سیار کارکنان بودند که پذیرش رشوه از بیماران در اولویت قرار ملاقات و جایگزین آنها را با کارگران جدید پس از تکمیل بررسی زمینه های کامل. مهمتر از همه او منصوب superintendents برای اجرای کار اداری.

Devraj استخدام یکی از اولین superintendents استخدام گوپتا شوکه شده بود تا شاهد شرایط بد از بیمارستان.

“باز کردن سیم های برق یک unpunctual کارکنان نامشخص کارمند نقش ها و مسائل مربوط به بهداشت شایع شد که من پیوست. چیزی به عنوان اساسی به عنوان تغییر ورق تخت بود نادیده گرفته شده است. آن زمان برخی از زمان برای آموزش و ایجاد انگیزه در همه, اما در صورت از بیمارستان کاملا تغییر کرده است در حال حاضر.”

پس از رفع مسائل با کارکنان بیمارستان Gupta معرفی یک سیستم بازخورد که در آن هر بیمار می تواند با ارسال شکایت و یا بی نظمی در صورت نیاز و این مسائل در نظر گرفته و ثابت توسط Superintendents در طول جلسات ماهانه.

در حالی که برخی از کارکنان استقبال این تغییرات وجود دارد برخی از مقاومت به طرح های دیگر—یعنی بیومتریک سیستم (برای مقابله با حضور و غیاب موضوع).

این تشدید زمانی که او سعی در شکستن ريشه, رابطه بین گزارش آزمایشگاه تست پزشکی و پزشکان با انتصاب یک تشخیص مرکز در ایندور برای انجام آزمایشات در نیمی از نرخ بازار است. “آن زمان اما کارکنان بیمارستان در نهایت در اطراف آمد می گوید:” افسر IAS.

در نهایت به جای دادن حقوق ثابت به پزشکان Gupta منصوب آنها در یک تماس اساس. این گام این است که آنچه به بیمارستان به اندازه کافی پزشکان از بخش های مختلف مانند زایمان, جراحی عمومی و اطفال در حال حاضر در هر زمان داده شده.

2. امور مالی و صورتحساب

گوپتا احضار IRCH را حسابرسی, انزال, گزارش مالی (2017-18) و پس از مطالعه آن او غافلگیر شده بود به می دانم که در بیمارستان بود با از دست دادن مالی.

او هم ادغام شدند و چندین حساب بانکی به یکی صاف معاملات و دو نفر دیگر–یکی به صورت منظم و هزینه های دیگر برای کمک مالی/تجهیزات.

یک کامپیوتری سیستم های حسابداری و مدیریت معرفی شد برای مقابله با رشوه دادن.

ارتقاء

“در طول سفر من در بر داشت کارکنان گم شده در صورتحساب ضد. من چک حسابداری و مدیریت ثبت نام و متوجه است که در حالی که آنها منینگ صورتحساب مقابله با تنها 6 ساعت در هر روز (تعطیلات خاموش) تعداد بيماران مراجعه کننده به بیمارستان بسیار بالاتر بود,” او می گوید.

بنابراین او مستقر پزشکی کارکنان در شیفت و همچنین معرفی یک نرم افزار حسابداری به اتهام بیماران در یک روش سیستماتیک.

با تشکر از این تلاش هر بیمار ثبت شده است و پرستاران باید متوقف شارژ پول اضافی از بیماران. زودتر بیمارستان را تحویل یک نوزاد تنها بعد از خانواده پاک این لایحه است. در حال حاضر این مشکل نیز ریشه کن شده است.

3. تجهیزات پزشکی

در حالی که یک پزشک به کار گرفته شد برای حفظ موجود در بانک خون آن را به درستی نگهداری و بیمارستان را اغلب به نوبه خود به دور از بیماران نیاز به انتقال خون.

برای پایان دادن به این موضوع به این افسر IAS تحریم خرید ماشین آلات تزريق و در حال حاضر این بیمارستان می تواند ذخیره تا 70 واحد خون است.

“ما همچنین با تشکیل یک گروه واتساپ با اعضای از نزدیکی بیمارستان به طوری که وجود دارد یک به روز رسانی روزانه در واحدهای موجود در خون می گوید:” گوپتا.

برای اطمینان مردم از تمام زمینه های اقتصادی برابر دریافت مراقبت های پزشکی پذیرش نرخ کاهش می یابد. به این ترتیب تخت اشغال شده هر روز و نسل درآمد از بیمارستان افزایش یافته است.

در فقط 10 تومان به بیمارستان کودکان واکسن و پزشکان در بیمارستان نیز انجام بارگیری در این هفته کمپ پزشکی به ویژه برای زنان و کودکان.

با توجه به تجهیزات خلاء مکش ماشین آلات multiparameter, کوتر ماشین نوزادان گرمتر LED فتوتراپی کار جدول اتوکلاو دستگاه Anaesthetist کاری خریداری شد.

سیستم های خنک کننده سیستم های تهویه مطبوع, تلویزیون و یخچال بودند متفرقه دیگر که درخواست اعطا شد.

برای دیدار با هزینه های در معرفی فن آوری های جدید, استخدام کارکنان و خرید جدید تجهیزات پزشکی, Gupta طناب در شرکت ها برای CSR پول و همچنین پذیرش کمک های مالی فرد.

“نه فقط یک وظیفه”

چه آغاز شده به عنوان صرفا یک وظیفه برای Gupta تبدیل به یک حیوان خانگی پروژه که او از راه خود رفت تا همه چیز را راست. او نظارت هر پیشرفت کمی و در زمان هر پیشنهاد و یا بازخورد از بیماران و کادر پزشکی به طور جدی.

وقتی پرسیده شد که در مورد مهم ترین تغییر که او دیده است در چند سال گذشته Gupta نیست نقطه ای از دستگاه های بزرگ فانتزی bedsheets و یا پانل های خورشیدی.

“من نمی خواهد فکر می کنم دو بار قبل از مصرف خانواده من به IRCH برای درمان. این اعتماد و باور است که ما باید به آرامی ساخته شده است شخصا بزرگترین سنجی از بتن تغییر” نتیجه افسر IAS.

همه عکس ها از منابع Anshul Gupta.


همچنین بخوانید: یادگیری از Cholas, IAS افسر بازیابی 178 آب بدن در 3 ماه!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im