“من به نام بیگانه با خواب آلودگی جو بایدن’ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت در طول Coronavirus جلسه

از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برگزاری روزانه کنفرانس های مطبوعاتی به روز رسانی عمومی در مورد آخرین تحولات و پاسخ دادن به سوالات از اعضای رسانه ها. با توجه به داستان خامرئیس جمهور شنبه جلسه تبدیل به یک “عملا کمپین تجمع است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث و بررسی تصمیم خود برای بستن مرزها و محدود کردن سفر وی از سوی مامورین که او تصمیم به انجام این کار در اوایل با وجود مخالفت حزب دموکرات سیاستمداران و حتی برخی از مشاوران او. تصمیم رئیس جمهور گفت: رهبری به اتهامات نژادپرستی و بیگانه ستیزی.

“هی نگاه. من به نام بیگانه با خواب آلودگی جو بایدن. من به نام یک نژادپرست توسط دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد. “من یک نژادپرست به دلیل تصمیم گرفتم که من نمی خواهم به مردم است که می تواند صدمه زدن به کشور ما می آیند. و من تقریبا در یک گروه بسیار کوچک از مردم,” او اضافه شده است.

“من به شما بگویم آن را کمی کوچک است. بسیاری از افراد حتی در زمانی که مشغول به کار در کاخ سفید مخالفت با من به شدت … من هم بسته اروپا زود است. بسیار زود است. و من یک مقدار زیادی از گرما برای که بیش از حد” رئیس جمهور ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در زمان استفاده از این فرصت برای حمله به رسانه ها, شکایت در مورد مواد منفجره گزارش واشنگتن پستکه مدعی است که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی هشدار در مورد یک پتانسیل شیوع کروناویروس در ماه ژانویه است. مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس این گزارش در ادامه به تطهیر این بحران با وجود اینکه در جریان آن است.

با توجه به رئیس جمهور این داستان نادرست است و “توهین.

در طول کنفرانس تهمت منتقل سرزنش به چین با این استدلال که این کشور موفق به هشدار ایالات متحده درباره این ویروس در زمان. او همچنین در مورد چین تصمیم به اخراج روزنامه نگاران آمریکایی در آنچه به نظر می رسد تلاش مداوم برای حذف کسانی که انتقادی از دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

به گفته برخی از کارشناسان مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی در برخواهد داشت خطر واقعی برای آمریکایی ها. در مصاحبه با MSNBC پخش در شنبه دکتر یوسف نمایشگاه استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس در طول جلسات روزانه که می تواند خود را متقاعد کند “فرقه ای” هواداران که همه گیر باید جدی گرفته نمی شود.

با توجه به عادلانه “متضاد پیام” از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند خطرناک باشد. در مقایسه با این بیماری همه گیر به جنگ این کارشناس اشاره کرد که تهمت است که به سادگی نمی های اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس با مردم از این وضعیت بر روی زمین — یعنی در بیمارستان های سراسر کشور — نشان می دهد که مراقبت های بهداشتی زیرساخت است که قادر به رسیدگی به این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>