من می خواستم برای کمک به در طول COVID-19 & در اینجا چگونه من در بر داشت راه درست برای انجام آن

این پلت فرم آنلاین کمک خواهد کرد که شما را به یک انتخاب آگاهانه در مورد علت و یا سازمان شما می خواهید برای کمک در حالی که شما با دادن مزایای مالیاتی

ارتقاء

چگونه مردم از اقشار پایین تر جامعه برای زنده ماندن ؟ ‘ بود من اول فکر می کردم وقتی که من شنیده ام در مورد این مستند در ماه مارس است. پس از من پرداخت و من گارد امنیتی داخلی کمک آشپز, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که در مورد هزاران نفر خواهد بود که از مشاغل با توجه به وضعیت” بمبئی-بر اساس Shashank Rastogi که با این نسخهها کار در یک شرکت مشاوره ای می گوید بهتر از هند است.

مانند Rastogi بسیاری از مردم می خواست به دست کمک به گسترش با ارائه پول, مواد غذایی, PPE, کیت به کسانی که نیاز دارند در چنین متزلزل بار.

اما در روز اول به صفحات رسانه های اجتماعی منتشر اسامی رفاه سازمان های کمک به نیازمندان, اما با گزینه های محدود.

او می خواست به تهیه اطلاعات مناسب قبل از چیدن یک سازمان غیر دولتی خود را انتخاب است. علاوه بر این, او می خواست برای اطمینان حاصل شود که پول بموقع دریافت شده توسط ذینفع.

که زمانی که او در سمت خود IIM batchmate را سازمان DanaMojo.

“در DanaMojo من در بر داشت یک لیست از نزدیک به 50 سازمان های غیر دولتی انجام بحرانی COVID-19 امداد کار می کنند. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از علل است که یکی می تواند به کمک مالی از جمله ارائه جیره های, وعده های غذایی, PPE کیت به مشاوره. دسته دیگری بود که جامعه مبتنی بر خدمات مانند کمک به آواره مهمان کارگران زاغه نشينان کودکان و یا حیوانات” او سهام.

Rastogi خیلی خاص علت در ذهن است که نزدیک به قلب خود را و صفحه اصلی–زاغه نشينان در بمبئی.

“من اهدا پول به Apnalaya سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در شیواجی نگر زاغه در بدون هیچ زحمتی رایگان شیوه است. من 80 گرم صرفه جویی در مالیات دریافت در عرض 15 دقیقه اطمینان من که پول رسیده ذینفع می گوید:” Rastogi.

او اهدا به دو علل مهاجر روزی و توانبخشی برای کمک به آنها را زمانی که آنها بازگشت به روستاهای خود و ارائه COVID-19 درمان به بیماران در Anand, Gujarat.

Rastogi سپاسگزار به DanaMojo برای کمک به او را به انتخاب آگاهانه و بدون نیاز به صرف زمان زیادی را در روند.

DanaMojo تاسیس توسط دانيال Udani است یکی-از-آن-نوع پرداخت آنلاین راه حل های پلت فرم ساخته شده برای اتصال اهدا کنندگان به طور مستقیم با سازمان های غیر دولتی در سراسر هند است. آن دارای حالت های متعدد از پرداخت–کارت اعتباری, کارت اعتباری, کارت شبکه بانکی چک و نقدی وانت.

ماه گذشته e-پلت فرم آغاز شده منحصر به فرد امداد ابتکار که در آن هر کسی می تواند کمک به یک سازمان غیردولتی مستقر در محل سکونت خود و طبیعت کار می کنند.

بنابراین چه چیزی باعث DanaMojo متفاوت از بقیه سازمانها?

“در روز اول از مستند همه شروع به جمع آوری کمک مالی برای خاص کمپین در نتیجه محدود کردن انتخاب برای مردم است. مردم اهدا شده به هر آنچه که آنها در سراسر آمد. اما متوجه وخامت اوضاع ما می خواستیم به مردم این گزینه آنها بود. با توجه به اولویت آنها می تواند انتخاب بین مهاجر و دستمزد روزانه کارگران پرسنل پزشکی و نیازمندان در مناطق شهری و یا حیوانات می گوید:” Udani.

ابتکار همچنین دارای یک ‘مطابق با اهدای ویژگی های که بر طبق آن یک اهدا کننده نیکوکار بنیاد یا اعتماد ارائه می دهد تطبیق اهدای منوط به شرایط خاص داده شده توسط سازمان های غیر دولتی یا فردی افزایش بودجه.

“یک کمک کننده است به جلو به بالا (با چند استثنائات) تمام کمک های مالی ساخته شده در صفحه ای که میزبان لیست سرپرستی از سازمان های غیر دولتی با تطبیق اهدای 10 درصد برای اولین lakh 25 تومان. این بدان معنی است که اگر شما به کمک Rs 1000 به یک سازمان غیر دولتی واجد شرایط برای تطبیق این کمک مالی در پلت فرم ما به سازمان های غیر دولتی می شود 1,000 تومان به علاوه 100 تومان (10 درصد مطابق donation)” توضیح می دهد که Udani.

همه یکی است انجام دهید این است با کلیک بر روی خود لینک صفحه خوانده شده در مورد سازمان های غیر دولتی کار خود را پرداخت.

در عوض کمک کننده دریافت خواهد کرد با تشکر از شما ایمیل و دریافت “ما نیز تشویق سازمان های غیر دولتی به اهدا کنندگان به طور منظم به روز رسانی در مورد فعالیت های خود را. به این ترتیب سازمان های غیر دولتی می تواند بیشتر کمک های مالی” می افزاید: Udani.

زمانی که مستند تحمیل شد در ماه مارس وجود دارد کمی بیش از یک هزار مورد مثبت ثبت شده در هند است. امروز 75 روز بعد, این کشور دارای بیش از 2.5 لاخ موارد که نگران کننده است پرش.

در حالی که این مستند لازم بود به پهن کردن منحنی سمت چپ آن است هزاران نفر از مردم بدون آب و غذا و سرپناه. مهاجران رشته حیوانات ولگرد هیچ کس به آنها غذا و دستمزد بگیران بدتر از همیشه قبل از.

اما به لطف تلاش های مانند DanaMojo اهدای آسان تر است و بدون مردم نیاز به مرحله خارج از خانه های خود.

کلیک کنید در اینجا به کمک های مالی خود را.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>