من از سفر B’luru به کرالا از طریق جاده: همه شما نیاز به دانستن در مورد روند

از درخواست برای تصویب به اقدامات بهداشتی را باید یکی در بررسی پست — در اینجا یک توضیح مفصل از همه چیز من در قبل ، حین و بعد از سفر است. #Covid19

ارتقاء

یکfter چهار ماه از مستند, من تصمیم گرفتم برای بازدید از زادگاه من در کرالا این آخر هفته. خواهر و خانواده او را در جریان برنامه ریزی شده توسط جاده, بنابراین من تصمیم به پیوستن به آنها را. همه گیر اتحادش را تغییر بسیاری از چیزها از آنجایی که من آخرین بازدید خانه من شش ماه پیش.

بنابراین به طور طبیعی ما برنامه ریزی سفر ما یک هفته در پیش است.

در اینجا یک سفرنامه مفصل از همه چیز من در قبل ، حین و بعد از سفر (از 7 جولای سال 2020).

در جاده سفر

1. درخواست برای تصویب کرالا

اولین گام برای ثبت نام در ‘Covid Jagratha سایت’. شما باید برای پر کردن در جزئیات اساسی و ارائه آدرس و بخش تعدادی از خانه در کرالا که در آن شما خواهد بود قرنطینه برای 14 روز. شما همچنین نیاز به ارائه نقطه کنترل شما خواهد بود عبور از تاریخ دقیق و زمان حافظه checkpost عبور.

این جزئیات مورد نیاز توسط دولت به منظور اطمینان از مناسب جمعیت و مدیریت در پست های بازرسی و جزئیات نیز مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت اطلاعات تماس با ردیابی افراد و حصول اطمینان از مناسب قرنطینه در درون دولت است.

ظرف 24 ساعت مراقبت های بهداشتی رسمی از بخش خود را در کرالا با شما تماس خواهد به بررسی کنید که آیا خانه خود را ملاقات مورد نیاز برای قرنطینه. این مقام همچنین ممکن است بخواهید برای اطلاعات بیشتر در مورد خود را به بخش اعضا در کرالا است.

به یاد داشته باشید برای صرفه جویی در تعداد این مقام بهداشتی در مورد تصویب و تایید می شود به تعویق افتاد.

پس از مقامات بررسی جزئیات آنها اضافه خواهد شد سخنان خود را تصویب و آن را باید تایید شود ظرف 48 ساعت. آن است که اگر مورد تایید نیست, شما می توانید تماس تلفنی شماره های زیر داده می شود.

اخیر گزارش ادعا مسافران هر دو از کشورهای دیگر و کشورهای خارجی مورد نیاز است و تنها به ثبت نام در سایت و نیاز به انتظار برای تصویب. ثبت نام برای مسافران از کشورهای دیگر و کشورهای خارجی خواهد بود خودکار تایید شده برای تمام حالت های حمل و نقل.

در هر صورت بهترین کار این است که به بررسی کنید با COVID-19 اتاق کنترل قبل از شروع سفر خود را حتی اگر شما ثبت نام کرده اند.

2. تقاضا برای تامیل نادو عبور

هنگامی که کرالا عبور تایید, شما می توانید درخواست برای تامیل نادو عبور از این وب سایت. این خواهد شد در عرض یک ساعت.

دوباره با توجه به تجدید نظر در دستورالعمل های شما نمی خواهد نیاز به یک تامیل نادو منتقل اما برای جلوگیری از سردرگمی و تاخیر در بررسی پست ها بهترین کار این است که تمام اسناد و مدارک در محل.

3. چاپ Outs

به یاد داشته باشید به چاپ دو نسخه هر یک از این اسناد و مدارک همراه با وسیله نقلیه خود را بیمه مقالات. تامیل نادو عبور باید چاپ شده در رنگ.

4. بعد از سفر

چوب تامیل نادو منتقل ماشین خود را جلوی پنجره قبل از شروع سفر به طوری که وجود خواهد داشت نه هر گونه نیاز به رول کردن ویندوز خود را در چک-posts. زمانی که من در سفر از بنگلور, چک انجام شد در هسور و Coimbatore.

5. کرالا Checkpost

همه اعضای این خودرو را به خارج و گزارش در فرد به مقامات در کرالا چک-posts. لطفا حمل خود را کرالا تصویب و می دانم که Taluk از آدرس داده شده در شکل.

هر یک از شش چک-پست برای ورود به کرالا را بررسی کنید-در مرکز.

از آنجایی که ما در سفر بودند به کرالا از بنگلور, ما تا به حال به پایین در Walayar checkpost. هنگامی که ما رسیده بودند حدود 20 نفر در سراسر سه تا چهار متر است. مقامات سپر چهره و ماسک و یک پارتیشن شیشه ای برای به حداقل رساندن تماس بگیرید.

از مقامات بخواهید نام خود را taluk و شماره تلفن. همچنین شما می خواهد به نگه دارید تا خود را در برابر عبور شیشه ای پارتیشن و تحت دما را بررسی کنید. پس از آن فوق العاده مهم است به طور کامل آماده شده با دستکش یکبار مصرف و یک N95 ماسک.

هنگامی که فرآیند است که بیش از آنها را در دست دیگر عبور را از طریق باز کردن در شیشه ای پارتیشن. حمل Ziploc یا پلاستیکی کوچک فایل به این شکل در. هنگامی که فرآیند است دور از دستکش های خود را مسئولانه و بلافاصله و پاکسازی.

هنگامی که شما خروج وجود خواهد داشت یکی دیگر از پلیس جاری به منظور بررسی به شما منتقل کردم همراه با وسیله نقلیه خود را به شماره. هنگامی که این انجام شده است به یاد داشته باشید برای حذف تامیل نادو عبور برای جلوگیری از سردرگمی در دیگر پست های بازرسی

سفر با اتوبوس

اگر شما در حال سفر با اتوبوس, اتوبوس اپراتورها خواهد شد مراقبت از تقاضا برای تامیل نادو منتقل اما شما هنوز هم باید برای درخواست کرالا تصویب در Covid Jagratha سایت.

در حال حاضر اپراتورهای اتوبوس خصوصی مجاز به تابع اما “کرالا Samajam بنگلور’ ارائه شده است امن و بهداشتی خدمات اتوبوس به تمام مسیرهای در کرالا است.

شما می توانید در تماس با آنها را بر روی اعداد زیر آورده شده است:

9880066695
9036339194
8197302292

پرواز سفر

در حالی که سفر با پرواز شما باید برای ثبت نام در سایت اما شما نمی خواهد نیاز به تولید و چاپ در هر نقطه.

در رسیدن به مقصد فرودگاه در کرالا شما اجازه داده نخواهد شد به بستگان/دوستان شما انتخاب کنید تا و باید به شدت گرفتن تاکسی فرودگاه به خانه خود را.

صفحه اصلی قرنطینه

هنگامی که شما در رسیدن به کرالا شما مورد نیاز خواهد بود به در خانه سخت قرنطینه به مدت 14 روز با صفر در تماس با دیگر اعضای خانه است. همچنین به یاد داشته باشید برای اطلاع رسانی به بخش سلامت رسمی که شما به خانه.
در حالی که شما در قرنطینه شما همچنین ممکن است دریافت تماس/بازدید از پلیس محلی به اطمینان حاصل شود که شما در حال قرنطینه.

ارتقاء

هنگامی که شما کامل 14 روز در قرنطینه شما می توانید درخواست برای قرنطینه تکمیل عبور از ‘COVID Jagratha وب سایت’ به عنوان به خوبی.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>