فشار خون بالا & ديابت مربوط به عفونت کرونا ويروسی

در یک مقاله نوشته شده توسط لی نیش جورج Karakiulakis مایکل راث منتشر شده در مجله لانست در مارس 11, نویسندگان را در بر داشت لینک COVID-19 عفونت با سکته مغزی بیماری های دیابت و فشار خون و بیماری های عروق کرونر قلب.

در مقاله ای با عنوان ‘آیا بیماران مبتلا به فشار خون بالا و دیابت در افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت است؟’ نویسندگان دولت است که مشخص ترین بیماریهای 32 غیر بازماندگان از یک گروه از 52 واحد مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به رمان coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) در این مطالعه توسط Xiaobo یانگ و همکاران بودند عروقي مغز (22%) و ديابت (22%).

با استناد به مطالعه دیگری که شامل 1099 بیماران با تایید COVID-19 آنها تأکید کرد که 173 از آنها تا به حال بیماری شدید با بیماریهای فشار خون بالا (23·7%) ديابت (16·2%), بیماری های عروق کرونر قلب (5·8%) و بیماری عروق مغزی (2·3%).

آنها به استناد یک سوم مطالعه که انجام شد در 140 بيمار بستری شده در بیمارستان با COVID-19 از آنها 30 درصد فشار خون بالا و 12 درصد به دیابت است.

بر اساس مطالعه خود نویسندگان hypothesise که دیابت و فشار خون بالا درمان با آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2)-تحریک کننده, داروهای افزایش خطر ابتلا شدید و کشنده COVID-19.

پایانی که حساسیت یک فرد ممکن است ناشی از ترکیبی از هر دو درمان و ACE2 پلیمورفيسم نویسنده نشان می دهد که بیماران مبتلا به بیماری قلبی فشار خون بالا و یا دیابت که تحت درمان با ACE2-افزایش مواد مخدر هستند در معرض خطر بالاتر برای شدید COVID-19 عفونت و بنابراین باید تحت نظارت برای ACE2-تعدیل داروها مانند مهارکننده های ACE و یا ARBs.

آنها بیشتر پیشنهاد کرد که بر اساس یک PubMed جستجو در فوریه 28, 2020, آنها راه ندارد و شواهد نشان می دهد که ضد فشار خون مسدود کننده های کانال کلسیم افزایش ACE2 بیان و یا فعالیت بنابراین این می تواند یک جایگزین مناسب درمان در این بیماران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>