هیدروکسی کلروکین پاسخ به COVID-19? Ex-IISc مدیر & مالاریا پاسخ متخصص

با سالها تجربه و تحقیق در مورد مالاریا, استاد G Padmanaban است حق مرد برای روشن شدن چرا ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین است تحت فشار قرار دادند به خط مقدم در برابر COVID-19.

منn دستورالعمل آن صادر شده در 31 مارس, وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) توصیه امکانات پزشکی به اداره ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و ضد باکتری آزیترومایسین برای تایید بيماران از رمان coronavirus (COVID-19). تا آن زمان MoHFW گفت که هیدروکسی کلروکین تنها باید به عنوان درمان پیشگیرانه برای بهداشت و درمان کارگران و مخاطبین از موارد تایید شده.

“هیچ خاص ضد ویروس ثابت شده است موثر باشد همانطور که در حال حاضر در دسترس داده است. اما بر اساس اطلاعات موجود (کنترل نشده آزمایش های بالینی) به شرح زیر داروها ممکن است در نظر گرفته به عنوان یک خاموش-برچسب نشانه ای در بیماران مبتلا به بیماری شدید و نیاز به ICU مدیریت – هیدروکسی کلروکین 400 میلی گرم دو بار در روز به صورت یک روز پس از 200 میلی گرم دو بار در روز به مدت 4 روز در ترکیب با آزیترومایسین 500 میلی گرم یک بار در روز برای 5 روز گفت:” تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده در پایان ماه گذشته.

با هند امیدوار به صادرات هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده آمریکا, مواد مخدر ایجاد کرده است بسیاری از وزوز در رسانه های اجتماعی با برخی از ستایش حرکت می کند در حالی که دیگران سرزنش دولت و ارائه مشاوره به آنها را به اولین نگاه پس از آن داخلی جمعیت نیاز دارد.

بهتر هند صحبت می کرد به استاد G Padmanaban مشهور زیست شیمیدان و مدیر سابق هند موسسه علوم (IISc) شناخته شده برای کار خود را در مالاریا. در اینجا برخی از بینش در گفتگوی ما در مورد مواد مخدر تحقیقات خود به مالاریا و بالقوه آن اثر در درمان COVID-19.

Hydroxychloroquine
استاد G Padmanabhan (منبع: ویکیپدیا)

1) هنگامی که مواد مخدر برای اولین بار به تصویب رسید برای درمان مالاریا در هند ؟

کلروکين استفاده شده توسط ایالات متحده آمریکا در جنگ جهانی دوم برای محافظت از ارتش خود را از مالاریا در جنوب شرق آسیا و مناطق. در زمان استقلال هند تا به حال 75 میلیون مالاریا موارد در مجموع جمعیت 330 منگنز. [این] مالاریا ریشه کن کردن برنامه آغاز شد و پس از استقلال و در 1950s و 1960s [با] معرفی کلروکين به درمان بیماران و DDT برای کنترل پشه ها به طور چشمگیری به ارمغان آورد این عدد تا 100000 در 1970s. پس از آن اما [این] استفاده از DDT متوقف شد و [از] مالاریا ریشه کن کردن برنامه در زمان صندلی عقب و بیماری bounced بازگشت. در حال حاضر هند حدود 2 میلیون مورد در سال است.

2) به همین دلیل است که هند یک مرکز عمده ای برای تولید این دارو?

هند باعث می شود داروهای ژنریک (از حق ثبت اختراع) برای تمام جهان است و اشاره به عنوان “داروسازی جهان است”. این مواد مخدر که از ثبت اختراع ساخته شده در هند در حد نرخ های ارزان تر و صادر می گردد.

کلروکين/هیدروکسی کلروکین متعلق به این دسته است.


“در برابر پیش بینی شده مورد نیاز از هیدروکسی کلروکین (HCQ) از 1 کرور قرص (از جمله سلامت کارگران برخورد با COVID-19 بیماران ICU موارد و در معرض خطر تماس با ما) در دسترس به عنوان در حال حاضر است 3.28 کرور قرص است که 3 برابر بیشتر از مورد نیاز برای استفاده داخلی در کشور است. علاوه بر این حدود 2-3 کرور بیشتر شده است نگردند تا” ادعا می کند MoHFW در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در مارس 10.


3) می تواند شما را به طور خلاصه صحبت ما در مورد تحقیقات خود را به مالاریا? چه شد برخی از مهم ترین یافته ها?

تحقیقات من در مورد مالاریا شده است در دو حوزه.

یکی این است که نگاهی به مولکول به نام هم را (همراه با هموگلوبین). هم را نقش مرکزی در مالاریا انگل شناسی. زمانی که انگل در حال رشد در سلول های قرمز آن تنزل هموگلوبین افزایش دادن به اسیدهای آمینه و هم را. انگل با استفاده از اسیدهای آمینه برای خود سنتز پروتئین است. جزء دیگر هم را در مقادیر زیاد و بسیار سمی به انگل. انگل تبدیل رایگان هم را به یک پلیمر به نام hemozoin یک اثر رنگدانه قهوه ای در مواد غذایی اندامک ، کلروکين متصل به هم را و جلوگیری از تبدیل آن به بی اثر رنگدانه. تجمع رایگان هم را منسوب است به علت انگل مرگ است.

ما تعجب آور پیدا کردن که [این] انگل همچنین باعث می شود هم را با استفاده از آنزیم های خود را و ژن علاوه بر گرفتن آن از هموگلوبین. این معما می تواند پاسخ داده شود تا حدی که وقتی ما در بر داشت که اگر این انگل را ندارد خود را هم را, آن را نمی توسعه در پشه. ما به دنبال در این مسیر برای جلوگیری از انتقال مالاريا.

در یک پروژه دوم ما شده اند به دنبال طبیعی مولکول های ضد مالاریا برای فعالیت است. ما در بر داشت کورکومین از زردچوبه دارای ضد مالاریا فعالیت است. به ویژه در ترکیب کورکومین و آن مشتق شده (ART) است که بسیار موثر در [a] مدل موش برای درمان ساده به عنوان به خوبی به عنوان مالاریا مغزی. اخیرا داروی کنترل کننده به طور کلی از هند را تایید کرده است یک کارآزمایی بالینی برای ارزیابی اثربخشی هنر+کورکومین برای درمان بیماران مبتلا به مالاریا و موسسه ملی تحقیقات مالاریا (امکان جدید) انجام خواهد شد دادگاه.

آن خواهد بود جالب برای ارزیابی کورکومین به عنوان یک مکمل غذایی مکمل برای جلوگیری از سارس-2 عفونت است.


بهتر هند “با هم بهتر” ابتکار عمل را در کنار هم آورده مدنی افسران سرویس از سراسر کشور به عنوان کمک به آنها مهاجر کارگران روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و تمام کسانی که نیاز به کمک ما در این زمان مشکل. شما می توانید به ما بپیوندید و حمایت از آنها در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


4) این بوده است تبلیغ به عنوان یک دارو است که می تواند مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 اگر چه بسیاری از آنها مورد مناقشه این ادعا است. بدون تست مناسب است و آن را امن برای ما به این تست در بیماران انسانی?

چینی و فرانسوی گروه استفاده کرده اند کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین در مطالعات بالینی نشان داده که این دارو موثر است. این گروه همچنین نشان داده است که HCQ در ترکیب با آزیترومایسین موثر تر است. انتقاد شده است که محاکمه نمی شوند مناسب با استانداردهای بین المللی. در صورت عدم وجود هر گونه دارو و واکسن در دسترس HCQ شده است به تصویب رسید و در ایالات متحده و چند کشور دیگر است. اخیرا هند نیز تایید کرده است این ترکیب (اخبار تلویزیون). اما بریتانیا می خواهد منتظر نتایج آزمایش. نیز وجود دارد یک گزارش خبری که سوئدی بیمارستان ها را متوقف کرده اند با استفاده از [آن] در نظر عوارض جانبی.


مطالعه انجام شده توسط یک گروه از محققان فرانسوی منتشر شده در مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی در 20 مارس. آنها مطالعه خود را بر اساس گزارش که “کلروکين و هیدروکسی کلروکین یافت شده برای کارآمد در SARS-CoV-2 و گزارش می شود کارآمد در COV-19 بيمار.” اما “با توجه به تظاهرات بالینی آزیترومایسین اضافه شد به درمان است.” با وجود اندازه کوچک نمونه از 6 بدون علامت بيمار 22 با عفونت دستگاه تنفسی فوقانی علائم و 8 کاهش عفونت دستگاه تنفسی, علائم “بررسی ما نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین در درمان به طور قابل توجهی در ارتباط با بار ویروسی کاهش/ناپدید شدن در COVID-19 بيمار و اثر آن تقویت شده توسط azithromycin.”


5) وجود دارد هیچ چیز خاص یا مشخصه در مورد این دارو این است که مردم هند باید بدانید با توجه به همه سر و صدا امروز در مورد اثر بخشی آن در درمان COVID-19?

مکانیسم پیشنهادی همه مبتنی بر دانش به دست آمده با انگل مالاریا. این دارو می تواند وارد endosome (معادل غذایی اندامک در انگل مالاریا) و افزایش pH. این endosome است که به طور معمول اسیدی و مورد نیاز است که برای این ویروس به تکثیر. زمانی که pH را افزایش می دهد این دارو می شود به دام افتاده در endosome (نمی آیند) و مانع ویروسی ضرب. بسیار به تازگی آن را نیز پیشنهاد شده است که رایگان هم را مشتق شده از هموگلوبین (در خارج از سلول های قرمز) است که مسئول حاد تنفسی سندرم ARDS). همانطور که قبلا ذکر شد HCQ می توانید با اتصال رایگان هم را و از بین بردن سمیت.

Hydroxychloroquine
(حسن نیت ارائه میدهد تصویر indiamart)

در میان ضد مالاریا, کلروکين در نظر گرفته شده است به مطمئن ترین و در استفاده برای چندین دهه است. اما کلروکين مقاومت گسترده در مالاريا فالسيپاروم با وجود آن که هنوز هم موثر در ويواکس. برای فالسيپاروم, مالاریا, داروی انتخابی است که هنر مبتنی بر ترکیبی. در مورد COVID-19, عوارض HCQ درمان به طور کامل شناخته شده است. از آنجا که برخی از کشورها به تصویب رسید همان و انجام آزمایشات کافی اطلاعات در اثربخشی و ایمنی به زودی در دسترس خواهد بود. مردم باید آگاه باشید که این یک نسخه دارو و پزشکان باید تصمیم بگیرید که برای استفاده از آن. خود دارو باید به شدت اجتناب شود.


همچنین بخوانید: ‘نمی ترسم از COVID-19’: یک پزشک سهام چه اتفاقی می افتد در انزوا بخش


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>