Hyderabadis #SayNoToEidShopping در همبستگی با مسلمانان فقیر

حیدرآباد: هر سال در ماه رمضان برای خرید عید به پایان نمیرسد تا آخرین لحظه. در واقع در جداره چهارم از حیدرآباد آن میدارد تا در شب با صد ساله بازارهای انجام کسب و کار round-the-clock.

اما در این سال coronavirus باعث ویران کردن در بسیاری از مردم زندگی می کنند و نیز ضعیف ارواح ماه رمضان و عید فطر جشن.

و نگه داشتن با تغییر وضعیت به کمپین “من از خرید لباس عید. به شما خواهد شد؟” راه اندازی در حیدرآباد در همبستگی با مسلمانان فقیر.

با توجه به گزارش رسانه نواب نجف علی خان از نوادگان آخرین نظام میر عثمان علی خان حمایت کمپین در رسانه های اجتماعی.

علی خان جذاب برای تمام هموطنان حیدرآباد مسلمانان به جشن امسال عید بدون جدید لباس و خوراک روح گرسنه که در حال مواجهه با کمبود شدید به دلیل جاری Coronavirus مستند.

انسانی همدلی تماس اتحاد برانگیخته پاسخ خوب در اینترنت در میان well-to-do به خانواده مسلمان در حیدرآباد و در حال حاضر تعهد در برابر ماتریالیسم و gloating.

هشتگ #SayNoToEidShopping دیده می شود هر دو در Twitter و Facebook. در واتساپ پیام های به اشتراک گذاشته شده تشویق مردم به دنبال این ابتکار فوق العاده.

با پرداخت ‘زکات’ (اسلامی مالیات بر ثروت از 2.5 درصد خود به پول نقد و اشیاء با ارزش دیگر) و هر مردی که روزه پرداخت ‘جاذبه’ (ثابت در این سال در تومان.60) آنها می تواند کمک به کمک به فقرا و نیازمندان زنده ماندن.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>