حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رییس جمهور در نلگندا MP N. Uttam Kumar Reddy در روز شنبه خواستار آن شدند که دولت بلافاصله اعلام جدید پرداخت کمیسیون تجدید نظر (PRC) برای کارکنان و معلمان و بازنشستگان.

در نامه ای سرگشاده به وزیر K. Chandrashekhar رائو, Uttam Kumar Reddy گفت که نزدیک به 4 لاخ معلمان و کارکنان و حدود 3 لاخ بازنشستگان شده اند به شدت در حال انتظار برای اعلام نرخ جدید PRC فلس است. او گفت که معلم و کارکنان تا به حال نقش عمده ای در استقلال جنبش را به خطر انداخته شغل و حرفه خود با شرکت در 42 روز طولانی Sakala Janula Samme.

آنها انتظار آینده ای بهتر و رشد مالی پس از تشکیل Telangana. “نه کارکنان و معلمان بهره مند هیچ وجه در طول شش سال گذشته اگر چه وزیر ادعا می کند که دولت او کارمند پسند. کارکنان و معلمان و بازنشستگان می شد محروم سزاوار مزایای” او ادعا.

Uttam Kumar Reddy گفت که جدید PRC باید اعمال نشده اند از 1 جولای 2018.

او گفت که اعلام 11th, PRC شده است با تاخیر حدود 20 ماه باعث بزرگ ضرر و زیان مالی به کارکنان و معلمان است.

با دولت تمدید مدت از PRC توسط شش ماه دیگر کارکنان مجبور هستند به صورت روانی عذاب برای طولانی تر است. او پرسید که چرا دلایل پسوند PRC را در کوتاه مدت نمی شد قرار داده شده در مالکیت عمومی است. او گفت: PRC مدت محدود به پنج سال اما هیچ لوازم اعلام شده است برای سه سال گذشته است.

او گفت: هزاران نفر از کارکنان بازنشسته در شش سال گذشته و تعداد کل کارکنان می آیند. او همچنین پرسید که آیا یا نه این تاخیر موجب ضرر و زیان مالی به کارکنان برای مدت سه سال.

وی یادآور شد که قبل از کنگره رژیم اعلام کرده بود 39% لوازم و مزایای دیگر در 9 PRC. دوباره در سال 2013 کنگره رژیم اعلام کرد 10th, PRC پنج ماه پیش و زمانی که این گزارش به تعویق افتاد, 27% موقت امداد اعلام شد به منظور کاهش بار بر روی کارکنان. او گفت: مراحل شده و به اعلام 43% لوازم زیر 10 PRC.

این TPCC رئیس شکایت کرده است که کارکنان بودند که با توجه, تبلیغات, نقل و انتقالات یا بین منطقه نقل و انتقالات. خدمات قوانین برای معلمان هنوز پیش نویس. زبان Pandits و حیوانات خانگی کردم هیچ upgradations اگر چه آنها وعده داده شده به ترویج به عنوان مدرسه دستیاران.

او گفت: معلمان بازنشسته از همان کادر که بر روی آنها منصوب شدند با توجه به عدم وجود قوانین. برای بین منطقه, نقل و انتقالات پس از آن کنگره و دولت تا به حال صادر رفتن MS شماره 182 در سال 2012. اما رفتن باقی مانده است unimplemented در 6 سال گذشته توسط این رژیم در حال حاضر.

Uttam Kumar Reddy گفت که کارکنان نمی شد درمان در شرکت ها بیمارستان ها تحت EHS. او گفت: شرکت های بزرگ بیمارستان شد انکار درمان به کارکنان دولت به عنوان دولت است و نه پاک حق خود از Rs. 1200 کرور. او خواستار آن است که گام های فوری انجام شود تا اطمینان حاصل شود که همه شرکت ها بیمارستان ها ارائه درمان به کارکنان.

بیشتر او خواستار آن است که معلمان از مدل مدارس داده حقوق و دستمزد تحت سر 0.1.0. او گفت: بازنشستگان که به اتمام 70 سال سن باید Quantam از انگیزه به عنوان توصیه شده توسط 10th, PRC.

“در یک طرف دولت است و مدعی ثبات مالی. در طرف دیگر آن است که قرض گرفتن وام از lakhs از کرور. تحت هر شرایطی دولت نباید تاخیر اعلام PRC بیشتر, بنابراین به عنوان برای کمک به lakhs از کارکنان و معلمان و بازنشستگان” او خواستار است.

باز نامه ای به وزیر نیز امضا شده توسط TPCC سخنگوی & TPRTU بنیانگذار جمهوری G. Harshvardhan ردی.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im