حیدرآباد پلیس بالا سهام جعلی ویروسی پست نسبت راتان تاتا

حیدرآباد: جعلی پست های رسانه های اجتماعی در دولت از اقتصاد هند در طول کرونا ویروس همه گیر – نسبت به صنعتگر راتان تاتا – رفته ویروسی در هر دو Facebook و توییتر. حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار است که هشدار شایعه mongers در برابر گسترش اطلاعات غلط و جعلی اخبار رسانه های اجتماعی بیش از حد آمده بود تحت تاثیر گزارش خبر جعلی.

پست ادعا می کند که راتان تاتا نوشته است: “من نمی باید هر گونه شک و تردید است که ما را شکست تاج دست پایین و اقتصاد هند را به گزاف گویی در یک شیوه است.”, این کلمات شده اند به دروغ نسبت داده شده به راتان تاتا.

Anjani کومار, حیدرآباد را کمیسر پلیس که او نیز به اشتراک گذاشته ویروسی ‘انگیزه’ پست اما او trolled برای ارسال ادعایی جعلی اخبار خود را از طریق توییتر رسمی اداره کند.

در یک سری از پست ها در Twitter و Instagram حساب در شنبه 11 مارس تاتا تایید کرد که او “هرگز گفته و نه نوشته شده است.” او افزود که این مهم همیشه به بررسی اخبار منتشر شده در دسته نرم افزار و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “خبر جعلی مضر است به ما و ما همیشه باید بررسی آن را” تاتا گفت.

بسیاری از کاربران توییتر در واکنش به جعلی انگیزشی پست و از او خواست به حذف پست.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>