“باتری های ما نیازی به 25 آمپر سوکت شارژ و یا برخی از ترتیبات اضافی برای شارژ. شما می توانید آن را شارژ در هر 10 آمپر یا 15 آمپر خانواده سوکت.”

Wآنکه اکثر تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) در وسیله نقلیه الکتریکی فضا هستند با توسل به هر دو دستیابی به باتری خود را از یک شخص ثالث در خانه و یا واردات از خارج از کشور, خالص, EV, بمبی-حیدرآباد انکوباتور, راه اندازی, طراحی و ساخت هر دو وسایل نقلیه و باتری.

ارتقاء

طی چند روز گذشته حیدرآباد بر اساس, راه اندازی, راه اندازی آن با سرعت بالا الکتریک روروک مخصوص بچه ها EPluto 7G است که یک مرکز بین المللی فن آوری خودرو (ICAT)-گواهی محدوده 116 متر در یک شارژ و همراه با اختراع فن آوری باتری.

با سابق-نمایشگاه قیمت تومان 79,9999 این خودرو می تواند رسیدن به سرعت بالای 60 kmph و رسیدن به 0-40 kmph در کمتر از 5 ثانیه. طراحی شده توسط یک 2.5 کیلو وات ساعت لیتیوم باتری آن طول می کشد حدود چهار ساعت برای این خودرو به اتهام به طور کامل. مصرف فقط 2.5 واحد برق و هزینه سوخت گیری می ایستد در دوام تومان 15-17 در هر بار. هر دو باتری و خودرو طراحی شده و توسعه یافته مقاطعه در زمین و آب و هوا شرایط.

“ما باتری های قابل حمل قابل جابجایی و آسان به شارژ. روزمره تست های در حال اجرا برای اطمینان از قابلیت اطمینان و توانایی عملکرد در شرایط محلی. باتری طراحی شده برای تحمل شرایط سخت زیست محیطی در هند. باتری های ما نیازی به 25 آمپر سوکت شارژ و یا برخی از ترتیبات اضافی برای شارژ. شما می توانید آن را شارژ در هر 10 آمپر یا 15 آمپر خانواده سوکت می گوید:” Gaargi Pachal اجرایی دستیار به MD و مدیر عامل شرکت در خالص EV, زبان, به , بهتر, هندوستان.

بیشتر به چشم انداز خود را از EV-تحت سلطه بازار, خالص, EV تاسیس شده 40,000-sqft دولت از هنر تسهیلات شرکت واقع با IIT-حیدرآباد برای برش لبه تحقیقات و توسعه و همچنین برای مقیاس بزرگ تولید خودروهای برقی و باتری های الکتریکی.

For the story.
(L_R) دکتر Nishanth Dongari, موسس, خالص, EV, دکتر V. K. Saraswat, عضو, NITI Aayog, آقای, Rohit Vadera, مدیر عامل شرکت, خالص, EV, G. Satheesh ردی رئیس DRDO & پروفسور BS Murty, مدیر, IIT-H

در حال حاضر آن را تا به ظرفیت تولید 2000 واحد در هر ماه و راه اندازی با هدف استقرار بیش از 10 ، 000 وسایل نقلیه الکتریکی در جاده ها در طول زمان تقویم سال.

ارتقاء

“E-mobility آینده بخش و یکی از مخرب ترین یکی است. ما نه تنها به دنبال فضایی جنبه بلکه زنجیره تامین. ارزش علاوه بر این در حال انجام است بسیار بالا توسط راه اندازی. من احساس می کنم بسیار افتخار از این محصول راه اندازی همانطور که من شده اند بخشی از سفر خود را از اوایل روز است. می گوید:” دکتر V. K. Saraswat عضو NITI Aayog.

این احساسات است که دکتر Nishanth Dongari بنیانگذار خالص EV سهام.

“راه اندازی این روروک مخصوص بچه ها یک دستاورد قابل توجهی برای این شرکت و محدوده نتایج آزمون نمایشی از قدرت ما در فن آوری باتری. ما دولت از هنر و امکانات برای مونتاژ و تست از باتری لیتیوم بسته. هسته R&D فعالیت های این شرکت در تراز وسط قرار دارد با در نظر گرفتن چالش های نوظهور و مورد نیاز صنعت” او می گوید.

یکی از مثبت ترین جنبه های این, راه اندازی است که چگونه توانسته است به یکپارچه ادغام دانشگاه و کارآفرینی به منظور توسعه یک محصول واقعی برای بازار هند.

For the story.
این ‘EPluto 7G’ دوربرد برقی روروک مخصوص بچه ها خالص EV

“خالص EV درست است شهادت چگونه IIT-حیدرآباد ترجمه فعالیت های علمی را در مقیاس انبوه محصولات تجاری از طریق حمایت از جوجه کشی مرکز. دانشجویان و استادان ما به ارمغان آورده اند با هم یک محصول شگفت انگیز و با این کار, ما امیدواریم که برای انجام کار مشابه در آینده است. محل شرکت خالص EV کارخانه با بمبی حیدرآباد دانشگاه باز خواهد شد تا جدید R&D همکاری با اعضای هیات علمی. من آرزو می کنم این شرکت برای تبدیل شدن به یکی از بازیکنان برجسته در کشور در فضای لیتیوم باتری و برق تحرک می گوید:” پروفسور B. R. Murty, مدیر بمبی حیدرآباد.


همچنین بخوانید: 1000 متر محدوده 30% ارزان تر: B’luru شرکت تعمیرات اساسی شارژ Tech برای اتومبیل های برقی!


ارائه قابل اعتماد و مقرون به صرفه روروک مخصوص بچه ها است که همچنین عجله انتقال از بنزین به EVs در دو چرخ تحرک بخش خالص EV است که ساخت آن احساس حضور در سایر نقاط کشور است. این شرکت در حال حاضر حضور در 50 رسانه های پان هند و در نظر دارد برای گسترش این به بیش از 200 رسانه در زمان تقویم سال.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im