حیدرآباد: بیماران ارائه namaz در قرنطینه بند

حیدرآباد: بیماران ارائه namaz در “قرنطینه” از بیمارستان گاندی در اینجا در روز پنج شنبه.

نزدیک به 1200 نفر از وزارت امور خارجه حضور داشتند این Nizamuddin مرکز که 700 نفر تحت self-قرنطینه در بیمارستان متفاوت است.

تا حالا 50 نفر از آنها را آزمایش مثبت برای COVID-19.

این Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو پدید آمده است به عنوان یک کانون برای COVID-19 بعد از بسیاری از موارد مثبت در سراسر هند در ارتباط بودند به جمع آوری از جمله مرگ و میر در ماهاراشترا و کارناتاکا.

چندین دولت وزرای ارشد را به دادگاه تجدید نظر به تمام کسانی که رفت به دهلی نو مرکز جلسه به جلو آمده و آزمایش داوطلبانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

شده است وجود دارد افزایش 131 COVID-19 موارد در 12 ساعت گذشته.

تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در روز پنج شنبه افزایش یافت و به سال 1965 در هند از جمله 1764 فعال موارد 151 درمان و مرخص مهاجرت بیماران و مرگ و میر 50 گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>