حیدرآباد: گردنبند جاده تحت دوربین مدار بسته دیده بان

حیدرآبادها: 14.5 کیلومتر گردنبند کشش جاده و مجاورت آن خواهد شد به طور مداوم تحت افروزی در حال حاضر در, با حیدرآباد شهری توسعه قدرت (HMDA) نصب 240 رزولوشن بالا دوربین های مدار بسته.

این حرکت با هدف نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی دو چرخ سواران که اغلب انجام stunts در کشش و کسانی که در زشت و ناپسند فعالیت است. دوربین را پوشش Sanjeevaiah پارک بلندترین tricolour در نزدیکی پارک eateries تایپی ساختار ‘عشق هید و مکان های مجاور مردم پلازا.

نظارت شبکه را نیز به پلیس کمک نگه داشتن یک ساعت مچی در حوادث برگزار شد مردم پلازا که با حضور جمعیت زیادی. علاوه بر این پلیس همچنین می توانید پروب به عوامل موثر در تصادفات جاده ای در کشش.

پس از درخواست از پلیس HMDA انجام یک بررسی دقیق از مناطق که در آن دوربین های مدار بسته تا به حال به نصب شود. “ما به بررسی مناطق دو بار قبل از نصب قطب-نصب دوربین پوشش کامل گردنبند جاده” یک مقام رسمی گفت.

به طور متوسط حدود یک لاخ مردم با استفاده از کشش در هر روز است. این مقام گفت: ورودی داده شده توسط پلیس نیز در نظر گرفته شود قبل از شروع به کار می کند که اهدا شد به Telangana دولت خدمات فناوری محدود (TSTSL). “ما صرف Rs 3.40 کرور در نصب دوربین های که تابع round-the-clock و مقاومت در برابر تمام شرایط آب و هوایی,” او گفت:.

این دوربین نظارت شبکه متصل به مانیتور نصب شده در HMDA ، درخواست شده بود به پلیس به اختصاص فضا برای تغییر مانیتور یا دریاچه پلیس ایستگاه و یا هر محل مناسب برای آنها را به طور مداوم نظارت بر این فیلم. یک پاسخ این است که انتظار از پلیس که شروع به جمع آوری فیلم برای بررسی است.

علاوه بر این گردنبند جاده فوقانی مخزن بوند و NTR باغ جاده تحت صلاحیت این دادگاه ها از گاندینگر, Ramgopalpet, Saifabad و دریاچه ایستگاه های پلیس. “مانیتور از دوربین های نظارت باید با پلیس به جای نگه داشتن آنها را در HMDA, اتاق کار” این مقام گفت.

منبع: Telangana امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>