“به سختی کسی بود که با استفاده از سنتی هند پارچه و لباس برای کودکان پنج سال و کمتر. گزینه های در دسترس بودند یا آسیا یا وارداتی می گوید:” از بنیانگذاران Shilpi Sharma بعدی.

Wمرغ Shilpi Sharma بعدی شد یک مادر در سال 2015 همه چیز به طور طبیعی تغییر برای او. مدیریت کار و زندگی در خانه مسئولیت های افزایش چند برابر برای اولین بار ، اما Shilpi ادامه داشت و سعی کردم به جا به نقش جدید است.

ارتقاء

این البته قبل از او رفت و شروع به یک شرکت و در یکی دیگر از مجموعه ای از به طور کامل مسئولیت های جدید. Shilpi است که از بنیانگذاران Indie پروژه فروشگاه (IPS) یک پلت فرم است که مبادرت به فروش لباس های ساخته شده به طور سنتی بافته شده از پارچه های طبیعی برای کودکان بین سنین صفر تا پنج در حالی که توانمند سازی صدها نفر از صنعتگران در این فرآیند است.

بنیانگذاران Indie در, پروژه, فروشگاه, Shilpi (سمت چپ) و Satya

و آن را تمام شده پس از آن یک روز خوب زمانی که او رفت و لباس خرید برای کودک نو پا خود را.

هنگامی که نیاز ناشی از یک مادر همیشه مراحل

به عنوان یک پدر و مادر آگاه Shilpi فوری انتخاب شد به انتخاب کردن برای پارچه های طبیعی است که می تواند خشن در پوست نوزاد. همچنین به عنوان کسی که تا به حال شده دوست داشتن و پوشیدن سنتی پارچه بافته شده, او شروع به دنبال مارک های ارائه چنین لباس خط.

“اما من واقعا نمی تواند پیدا کردن هر گونه طرح و یا پارچه هایی که مناسب سلیقه من زمانی که من در انتخاب لباس برای پسر من است. به سختی و هر کسی با استفاده از سنتی هند پارچه و لباس برای کودکان پنج سال و کمتر. گزینه های در دسترس بودند یا آسیا یا وارداتی” به یاد می آورد 38 ساله.

دیدن این شکاف آشکار در چه بازار ارائه شده بود در لباس کودکان, فضا, Shilpi تا به حال یک نمایش لحظه ای. او به نام بهترین دوست و شریک در جرم Satya Nagarajan و به اشتراک گذاشته شده خود را مشاهده است که تا به حال بالقوه برای کسب و کار موفق. “بعد از ما منعکس کردن برخی از ایده های در مورد چگونه برای رفتن در مورد آن ما تصمیم به شیرجه رفتن” او به یاد می آورد Shilpi.

پسران جوان می پوشند, Indie در, پروژه فروشگاه لباس های رنگارنگ سنتی ساخته شده از پارچه های طبیعی.

بنابراین, Indie در, پروژه فروشگاه به وجود آمد در تابستان 2016.

برای بررسی مستقل پروژه فروشگاه مجموعه ای از کودکان لباس های سنتی ساخته شده از پارچه های طبیعی اینجا کلیک کنید!

و آن را با یک پیچ و تاب:

در حالی که آنها می خواستند برای شروع یک کسب و کار موفق مانند هر کارآفرین اولین بار Shilpi و Satya نمی خواهید به مصالحه بر ارزش های خود را. مشغول به کار در توسعه اجتماعی بخش آنها می دانستند که این نوع مبارزات است که سنتی handloom صنعتگر چهره در این روز و سن مکانیزاسیون.

“بنابراین به جای راه اندازی واحدهای تولیدی از خود ما ما می خواستیم به بهبود معیشت صنعتگران بودند که در تلاش برای حفظ این صنایع دستی سنتی زنده. از این رو همه ما پارچه تامین کنندگان و تولید کنندگان و صنعتگران آمده از مغازه کوچک جوامع از هند می گوید:” Shilpi.

از آن پس IPS ساخته شده است که تفاوت در زندگی خود را از بیش از 100+ صنعتگران در حیدرآباد که در آن کسب و کار است که بر اساس. آنها را منتشر کرده اند بیش از 170 طرح های جدید و انجام بیش از 3000+ سفارشات!

بافی یک داستان موفقیت

قبل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با شروع کسب و کار کوچک خود آنها مشغول به کار بودند با Aditya Birla گروه تقریبا بیش از هشت سال بین سال های 2004 تا 2013. در اینجا آنها مشغول به کار بودند در عملیات تیم به عنوان مدیران آموزشی که در آن آنها مسئول آموزش تازه استخدام و کمک به آنها برای جذب در این شرکت است.

این دو بعد مشغول به کار در Wadhwani بنیاد است که با این نسخهها کار نسبت به ارائه آموزش مهارت به جوانان است.

Satya کار با Wadhwani بنیاد تا سال 2016 در حالی که Shilpi در زمان استراحت از کار آزاد با تولد پسرش در سال 2015.

هنگامی که این دو تصمیم به آغاز سرمایه گذاری خود با IPS آنها آغاز شده و با یک سرمایه گذاری حداقل فقط Rs. 25,000 جایی که بسیاری از آن اختصاص داده شده برای خرید پارچه و پرداخت خود را به خیاط.

دختران با پوشیدن زیبا frocks مد سنتی بافت.

Shilpi و Satya هر دو طراحی و توسعه سبک ها و الگوهای. هنگامی که این تصمیم گرفته شده اند بر آنها ارتباط مورد نیاز خود را به سازمان های غیر دولتی محلی و اجتماعی شرکت برای تولید. کوچکتر این سازمان های غیر دولتی و شرکت های اجتماعی کار با صنعتگران و بافندگان که تولید پارچه و هنگامی که تکمیل پارچه است فرستاده شده به IPS کارگاه.

خود را تحت برچسب اواز یا موسیقی دو نفری قرار داده معاصر تاب برای پارچه های سنتی مانند Ikat, Kalamkari, Mangalgiri, Dabu و Ajrak چاپ است که به طور گسترده ای را دوست داشت. آنها را با لباس, dungarees بالا دور کمر دامن, اسپاگتی, تاپ, لایه, لباس peplum تاپ برای بچه ها.

هنگامی که آن را به دوخت این پارچه های زیبا به زیبا و مد روز لباس, Shilpi و Satya دوباره ساخته شده یک تصمیم آگاهانه. “ما شناسایی تعداد کمی از زنان که در حال اجرا بودند مبتنی بر خانه خیاطی واحد است. ما متوجه است که این زنان بیش از حد کارآفرینی آرمان و از این رو ما تصمیم به کار با آنها می گوید:” Shilpi. در حال حاضر کار می کنند با نزدیک به 20 چنین زنانی که خیاط IPS طرح های.

Arokhya داس با عشق تماس بگیرید آنا (برادر بزرگ) یکی از ماهر ترین منابع در IPS مدیریت یک تیم از تاریخ خیاط در شلوغ ترین کارگاه.

در علاوه بر این به کار با شرکای NGO در حیدرآباد وجود دارد که دیگران از آنها IPS منابع پارچه. IPS نیز کار می کند با یک صاحب کسب و کار کوچک در جیپور برای سفارشی دست بلوک چاپ پارچه. در حالی که در دهلی آنها با کار بر اساس صفحه اصلی صنعتگران را که قلاب دوزی laces دکمه و تکه دوزی و گلدوزی به کار.

ارتقاء

برنده بیش از Indie پدر و مادر در سبک

شروع یک جامعه آگاه کسب و کار و همچنین رسیدن به تو رفتگی در دیوار خود مخاطبان است کار آسانی نیست. پس چگونه این دو مدیریت آن ؟

زمانی که IPS برای اولین بار راه اندازی, Shilpi و Satya ندارد هر پلت فرم و یا کانال به فروش محصولات خود را. آن را تنها از طریق رسانه های اجتماعی مانند Facebook و WhatsApp است که دانشگاه علوم پزشکی مشهد استفاده می شود برای کمک به کسب و کار خود را رشد و رشد.

“ما به دست اورد محبوبیت گسترده از طریق کانال های رسانه های اجتماعی این سیستم عامل ما را قادر به دسترسی به چندین فرزند جوامع آنلاین. ما فوق العاده محبوب با-سن پدر و مادر که درک به صورت محلی ساخته شده, صنایع پایدار انتخاب محصول برای آنهایی که کمی خود را می گوید:” Shilpi.

Indie پروژه فروشگاه مجموعه ای از لباس های کودکان ساخته شده با پارچه های سنتی.

حتی قبل از آنها راه اندازی وب سایت خود را به طور رسمی آنها در حال حاضر به فروش می رسد بیش از 500 واحد از لباس به پدر و مادر که کشف آنها را از طریق رسانه های اجتماعی. آنها در نهایت راه اندازی وب سایت خود را در ماه سپتامبر 2017 و شروع به فروش محصولات خود را به مدیریت سفارشات عمده موثر تر است.

Shilpi می گوید که بسیاری از مشتریان قدیمی خود را در حال حاضر درخواست او را به لباس در اندازه بزرگتر برای فرزندان خود هستند که به سرعت در حال رشد شده است و او در تلاش به جای درخواست های خود را. علاوه بر این مشاغل دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در بر داشت یک راه حل برای این تقاضا خاص.

“ما اندازه ها و الگوهای توسعه یافته اند برای اطمینان از طول عمر و دوام. ‘دو سال و هنوز هم آن را متناسب” است انتقادات و پیشنهادات ما اغلب دریافت از مشتریان ما” ایالات Shilpi با غرور و افتخار.

Sandeep (سمت چپ) به عنوان محبوب شناخته شده نیکی خیاط با این نسخهها کار از یک اتاق آپارتمان که او سهام با همسر و دو پسر. Madhu Sharma حمایت کرده Indie در, پروژه فروشگاه با تبادل با گلدوزی, دوخت, نقاشی روی دست.

غلبه بر تکه های خشن و راهپیمایی به جلو

که دست مادر و در حال اجرا یک کسب و کار سازمانی صدا و آسان نیست. “من یک کار از خانه مادر پس از آن یک روز پر از ماجراهای دستکاری شخصی و حرفه ای و تعهدات به طور همزمان می گوید:” Shilpi.

زمانی که دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند مشغول تکمیل تعادل کار و زندگی آنها مشغول هستند و در برخورد با چالش های است که با در حال اجرا یک کسب و کار است.

پس از این دو کار با واحد های کوچک و سازمان های غیر دولتی آن اغلب دشوار است برای آنها را به تولید لباس به صورت عمده به رغم تقاضای بالا.

پسران پوشیدن, Indie در, پروژه فروشگاه, رنگارنگ, ikat پیراهن

“راه اندازی خود ما واحد تولیدی ما را قادر به بوسیله اسباب گردنده از تعداد بیشتری در هزینه کاهش می یابد اما ما آگاهانه همچنان به دنبال بیشتر قابل اعتماد و قابل اعتماد تولید همکاران به اطمینان حاصل شود ما را به چوب هدف ما از حمایت از دیگر کسب و کار کوچک” دلایل Shilpi.

کلمات حکمت:

داشتن یاد گرفتیم از مجموعه خود را از چالش های Shilpi همچنین دارای یک اشاره گر چند برای مشتاق کسب و کار.

“یک پیشگام در هر آنچه که شما انجام دهید, حتی اگر آن را یک سن مفهوم ایده و یا نوع کسب و کار. پیچ و تاب خود را و یکی از یک نوع” تنش Shilpi.

چه این دو نگاه به جلو به در آینده ای نزدیک ؟

Shilpi می گوید که پس از دریافت خیلی دوست دارم از مشتریان خود را آنلاین, آنها در حال حاضر می خواهم به IPS به هر خانوار در هند.


شما همچنین ممکن است به عنوان خوانده شده: این زن توانمند سازی 300+ کشاورزان در حالی که همه-محصولات مراقبت از پوست طبیعی


“هر کودک هندی سزاوار به تجربه راحتی از محلی تولید شده و توسعه یافته نساجی هند در یک محدوده قیمت مقرون به صرفه. آن زمان ما به خوبی از ‘ساخته شده در هند’ محصولات به مصرف کنندگان و نه فقط آنها را قرار داده تا برای صادرات و یا بالا خریداران پایان می گوید:” Shilpi امضای کردن.

آتش سریع:

*یک کارآفرین شما را تحسین.

جواب: راتان تاتا نیروی دریایی

*که فناوری جدید می تواند در آینده از کسب و کارهای کوچک ؟

جواب: رسانه های اجتماعی

*یک ارزش است که می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک رشد?

جواب: نوآوری

*هر گونه نرم افزار/نرم افزاری است که به شما کمک می کند تا مدیریت خود را کار می کند ؟

جواب: Zoho

*چه کتاب های مورد علاقه خود?

جواب: گرفتن 22

*در وقت آزاد من ____…

جواب: داوطلب برای یک برنامه آموزش و پرورش در سراسر جهان

* آنچه شما انجام شد قبل از این مصاحبه ؟

جواب: قرار دادن بچه ها به رختخواب

*چه شما بگویید خود را از گذشته خود در مورد کسب و کارهای کوچک ؟

جواب: ‘برنامه ای برای اجرای

*چه چیزی در آنها نیست به شما آموزش در کالج اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار ؟

جواب: مهارت های اجتماعی. شبکه کلید موفقیت است.

*چه سوال این است شما همیشه از مردم هنگامی که استخدام آنها/داشتن آنها را به پیوستن به کسب و کار شما?

جواب: خود را حرفه ای آرمان

*بهترین مشاوره شما تا به حال کردم ؟ (این نسخهها کار میکند اگر این پاسخ 2-3 خط)

جواب: باید از پوشیدن مردم و کسب و کار کلاه (در تعادل) در همه زمان ها

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im