حیدرآباد: Moghalpura سی منتقل می شود برای سوء استفاده های عمومی

حیدرآباد: کمیسر پلیس حیدرآباد Anjani کومار روز دوشنبه منتقل زیر بازرس از پلیس کار با Moghalpura ایستگاه پلیس. این سیار پلیس شده است بلافاصله متصل با مقر پلیس.

Chandramouli یک سرباز Sub-بازرس بود که deputed در پلیس بررسی پست در بی بی Player X جاده ها در شهر به اتهام بدرفتاری با مردم و استفاده مبتذل زبان.

به نام اجرای مستند SI به حال گفته استفاده بسیار از کلمات نامناسب در مقابل زنان عامیانه در شهر که بر اساس آن چند مردم محلی است تصویری رسم و آن را ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این عمل SI به تصویر آمد در عرض 24 ساعت پس از کمیسر پلیس حیدرآباد آموزش پلیس را به استفاده از زور علیه و رفتار خوب شیوه اگر چه در حالی که اجرای قفل کردن.

پلیس بالاتر تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از این حادثه و انتقال SI با اثر فوری.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>