حیدرآباد از دست می دهد و درخشش به کروناویروس; شهر قدیمی خود را حفظ جذابیت

نهاد امانی و محمد حسین

حیدرآباد: راست از آهنگ های زنگ تلفن به ترافیک سیگنال های دولت به طور مداوم بمباران با هشدار به دقت و با حضور وحشتناک ویروس در هوا.

شگفت آور حمله رعد اسا به نظر می رسد به کار در این شهر جدید در حالی که اثر آن در این شهر به نظر می رسد حداقل است.

Hyderabad loses shine to coronavirus; Old City retains its charm

در شهر siasat.com بار دیگر مواجه با پاسخ همان است که در راه تعریف نگرش مردم وجود دارد. آنها شنیده می شد گفت:”baigan bhi faraq ناهی padta’ و ‘خدا مییا کی marzi’ (در شرایط و مودب به این معنی آن را به سختی باعث می شود یک تفاوت و آن این است که خدا مایل).

نه ماسک صورت و نه sanitisers و نه هیچ دیگر دنده محافظ دیده می شود در شهرستان جداره است که گفته می شود به عنوان قدیمی به عنوان شاید Charminar. به عبارت دیگر 0ver 400 سال است. این است که دیده می شود در زمانی که آگاهی کمپین راه اندازی شده است با یک انفجار.

Chabutra (گردهمایی در محل سطح) نشست بود و هنوز هم رایج در این شهر است. حتی بدتر از مردم در حال لذت بردن از کمپین آگاهی برای نوآوری های خود را اما نه به دنبال هر گونه عزل دستورالعمل حذف. جوان بالیوود احساس Kartik آریایی طولانی مونولوگ در مورد این موضوع است که لذت می برد و در عین حال کوچک نوآورانه پیام Infinite.

‘زنبور عسل (20) ke du’; ‘سائو (100) ke char (4)’ تکرار خطوط و خطوط اطراف Lad بازار مدینه ساختمان و Charminar. فروشندگان به فروش طلا و جواهر مصنوعی به خصوص malas یا گردنبند. هر دو فروشندگان و خریداران به نظر می رسد و روحیه بالا. خریداران که عمدتا از شهر جدید بودند swarming این فروشندگان به عنوان اگر آنها هرگز این معاملات دوباره در زندگی است.

علاوه بر این دولت تصمیم به قفل کردن کل شهر روز یکشنبه در مقیاس کوچک تجار و بازرگانان باید ضرب در اعداد در اطراف Charminar. آنها می گویند که آنها باید پول برای امروز و همچنین فردا تمام شهر بسته خواهد شد. شنبه در یک راه به نظر می رسد به یک جمعه بازار.

علاوه بر این دهها گردشگران نیز خال خال در Charminar به کاوش و لذت بردن از مغازه و شاهد این اتفاقات در این شهر مرکز.

به عنوان یک مقایسه swarming از بازار توسط کسب و کارهای کوچک به طور منظم بزرگتر مغازه در بازار بسته شد پایین.

این chuski (sip) از ایرانی چای, Osmania بیسکویت, بریانی, نیشکر, اصطبل همه کوچک و بزرگ هتل ها دیده می شد باز با تعدادی از مردم با بهره گیری از تازه یافت فضاهای باز.

در ضمن سناریو در شهر جدید ارائه کنتراست. اینجا جاده ها به عنوان خالی به عنوان روز جمعه. حتی برخی می گویند آن است که ‘گارد ملی’ مانند وضعیت.

جاده ها که معمولا رفتن chock-a-block مانند Lakdi ka پول, Mehdipatnam, Khairtabad مخزن بوند Banjara تپه Masabtank, Ameerpet و Abids بیشتر ترک شد.

مغازه ها در Jagdish بازار است که فروش ابزارهای الکترونیکی مانند hotcakes تا دیروز بسته شد; مغازه در نمازخانه جاده تمام شد تقریبا تعطیل است.

در همان زمان نام بزرگ سوپر فروشگاه ها و نام های تجاری مانند Neerus, Beautiful, Gehna, مینا بازار باز شد اما با هیچ ،

“Sawari nahi hai ساب (هیچ مشتریان)” اظهار داشت: خودرو-رانندگان ریکشا در صفحه اصلی یدلایمخیرات نزدیکی آندرا بانک.

همیشه مشغول خطوط Tolichowki و Mallepally بازار دیده می شد نیز دیده می شود خالی است.

سوپر مارکت ها و Kirana مغازه (انبارهای عمومی), از سوی دیگر دیده می شد انجام کسب و کار سریع. مردم از دغدغه های که در شهرستان است که در حال حرکت به سمت یک مستند رفت و در تعداد زیادی به خرید مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری است.

این حیدرآباد در روز شنبه بود که مشابه آن بوده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>