حیدرآباد: جعلی ضد عفونی کننده دست واحد در شهر

حیدرآباد: این sleuths از کمیساریای نیروی کار منطقه جنوب تیم, همراه با Mirchowk و بهونی نگر پلیس انجام عملیات مشترک و گران تکراری ضد عفونی کننده دست فروشندگان در مراد محال جاده و سارا پزشکی در شهر.

در این عملیات پلیس دستگیر و سه نفر و کشف و ضبط 188 بطری تکراری فوری مایع ضد عفونی کننده دست. کل ارزش روپیه 20,000.

به گفته پلیس این افراد متهم محمد Shakeeluddin و Azher حسین در حال خرید تکراری دست عفونی با برچسب نرم و مراقبت های پزشکی به علاوه عفونی الماس عفونی و سالم, سرگرمی, ضد عفونی کننده دست از یک Abdul Wajid و Mohammed Abdul من. آنها گفته انجام کسب و کار از Moghalpura منطقه و فروش آن به محلی پزشکی مغازه ها و همچنین به مردم بی گناه به طور غیر قانونی در نرخ بالاتر است.

Abdul Wajid یکی از کار همکاران از ساغر Homoeo فروشگاه ها و کلینیک و او است که به خوبی شناخته شده برای آماده سازی Homeo پزشکی است. آنها خود را آماده پزشکی برای تمام بیماری ها مانند ریزش مو, شوره سر, رنگ پوست, مشکلات جوش پسوریازیس و اگزما.

با توجه به گسترش COVID-19 تقاضا برای استفاده از عفونی افزایش یافته است در یک دوره کوتاه آنها بحیث یک طرح برای به دست آوردن پول آسان است. طبق طرح خود آنها تولید با مواد موجود در خانه خود و عرضه به بازار بدون اجازه قبلی از بخش های مربوطه و نیز گرفته نمی شود هر نوع اقدامات احتیاطی استاندارد از مواد مخدر و Ayush بخش است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>