حیدرآباد مهندسین توسعه 4000 تومان قابل حمل ونتیلاتور

حیدرآباد: یک تیم از مهندسین در حیدرآباد دارای طراحی کم هزینه در یک سیستم است که می تواند کمک به Covid-19 بیماران تنفسی کمک.

توسعه دهندگان گفت: این می تواند مفید باشد در جلسه اضطراری در صورت کمبود به طور منظم هواکش.

کریشنا گنجی بنیانگذار و مدیر عامل شرکت NextByte نوآوری Private Limited گفت که دستگاه الکترومکانیکی استفاده می شد به کار دستی ‘امبو کیسه’ در نتیجه کمک به بیمار در تنفس.

او نشان داد این فناوری با استفاده از یک تلفن آندروید, اما واقعی دستگاه را شامل دستگیره کنترل برای تنظیم سرعت.

به مهندس الکترونیک با تجربه در سیستم های جاسازی شده و اینترنت از چیزهایی که در روز شنبه توییتی تصویری از نمایشی از این فن آوری است. او برچسب نارندرا نخست وزیر و Telangana وزیر K. T. راما رائو.

او گفت: به عنوان به طور منظم هواکش شد و در دسترس نیست حتی یک درصد از جمعیت کشور توسط تیم توسعه قابل حمل و کم هزینه یک سیستم. “این است که برابر منظم ونتیلاتور اما مفید خواهد بود اگر وضعیت بدتر می شود,” او گفت:.

این دستگاه می تواند در دسترس ساخته شده برای 4000 تومان. به طور منظم هند ساخته شده یک هزینه حدود Rs شش لاخ.

راما رائو توییتی که بسیاری از ایده های نوآورانه در حال آمدن به جلو در این زمان. او پرسید: Jayesh Ranjan, اصلی, وزیر صنعت و فناوری اطلاعات به یکی از بیمارستان به بررسی امکان سنجی از دستگاه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>