حیدرآباد: روزانه شرط مبارزه برای زنده ماندن در مستند

حیدرآباد: با توجه به کروناویروس مستند, روزانه, شرط حیدرآباد در حال مبارزه برای زنده ماندن به عنوان بسیاری از آنها به سمت چپ با هیچ جیره.

صحبت کردن به Siasat را خبرنگار ساکنان پاتل نگر یک محل در نزدیکی گاندی Bhavan روایت مشکلات آنها روبرو هستند با توجه به مستند.

آنها گفتند که مستند باید به پایان رسید به عنوان روز به روز آن تبدیل شده است بسیار دشوار است برای مدیریت هزینه های روزانه.

هیچ رهبر در بازدید از محل

یکی از آنها ادعا کرد که هیچ رهبر و بازدید از محل به می دانم که مشکلات خود را با توجه به مستند.

ممکن است به ذکر است که Telangana تحت مستند پس از 22nd مارس. اگر چه هر دو دولت و دولت مرکزی تلاش کرده اند برای کمک به فقرا با انتقال پول به حساب های بانکی و ارائه جیره های, به نظر می رسد که آن را به اندازه کافی برای زنده ماندن در این مستند.

خیر در حال درخواست برای کمک به فقرا با اهدای سخاوتمندانه در ماه رمضان است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>