حیدرآباد—Coronavirus: 2 نمونه فرستاده شده به NIV پونا برای نظر

حیدرآباد: دادن توضیح در این دو Coronovirus موارد مشکوک در حیدرآباد در چهارشنبه Telangana بهداشت وزیر Eatala Rajender گفت: “مقامات بهداشت فرستاده اند دو نمونه به موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا برای آزمایشات بیشتر و نظر در COVID-19. نتایج انتظار می رود یکشنبه شب اعلام خواهد شد پس با توجه روند.”

از گذشته سه روز Coronavirus وحشت گسترش در سراسر شهر که در وزارت بهداشت و رفاه خانواده را تایید کرد روز دوشنبه وجود دارد که یک مورد از Coronavirus در حیدرآباد.

Addtionally. وزیر گفت که یکی از دو infectees یک مهندس نرم افزار با یک سفر سابقه به ایتالیا و دیگر کارگران بهداشت از شرکت های بزرگ در بیمارستان.

امروز آن رفته ویروسی بر روی سیستم عامل اجتماعی که دیگر آن کارمند Raheja Mindspace ساختمان شماره 20 گزارش خود از علائم COVID-19. از این رو همه کارکنان تخلیه شدند از ساختمان.

وزیر بهداشت Eatala Rajender توییتی آگاهی ویدئو COVID-19.

این شرکت به نام مبتنی بر DSM در Raheja ساختمان شماره 20 ارسال اعلامیه به کارکنان آن مورد تایید مورد کوروناویروس در سازمان و چگونه آنها در حال رسیدگی به این وضعیت است.

بعد از چهار شب هیث وزیر سازماندهی مطبوعات دیدار و به وضوح در دو مورد از COVID-19 گزارش شده در این شهرستان است.

وزیر بهداشت Eatala Rajender پس از رسیدن به کنفرانس مطبوعاتی در COVID-19 در حیدرآباد در روز چهارشنبه.

همچنین برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در Cyberabad Commissionerate در شب چهارشنبه اصلی وزیر برای آن & Industries, Jayesh Ranjan اعلام کرد انتصاب Cyberabad کمیسر VC Sajjanar به عنوان یک گره افسر با آنها در آن شرکت ها باید هماهنگی قبل از مصرف هر گونه تصمیم گیری را به حالت تعلیق کسب و کار خود عملیات با توجه به COVID-19.

SIASAT اخبار [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>