حیدرآباد فرودگاه می رود, ‘Single-استفاده از پلاستیک رایگان’

حیدرآباد: در خط با دولت. از هند مبارزه به فاز از تک استفاده از پلاستیک (SUP) توسط 2022, GMR led حیدرآباد فرودگاه بین المللی اعلام کرده است خود را به عنوان تنها-استفاده از پلاستیک رایگان فرودگاه از 1st مارس سال 2020; و تحمل صفر در استفاده از تک استفاده از پلاستیک تحمیل شده در سراسر فرودگاه که شامل همه concessionaires و ارائه دهندگان خدمات عامل در فرودگاه.

فرودگاه شده است به طور پیوسته تدریجی استفاده از مواد غیر قابل بازیافت پلاستیک در طول چند سال گذشته و در مرحله نیمه نهایی “Single-استفاده از پلاستیک رایگان فرودگاه” کمپین آغاز شد در فوریه سال 2020 که در طی آن فرودگاه ذینفعان مانند مواد غذایی و آشامیدنی (F&B) رسانه ها به طور کامل تغییر پایدار سازگار با محیط زیست جایگزین مانند نشاسته ذرت صفحات چوبی, قاشق و چنگال; خرده فروشان آغاز شده تنها با استفاده از جعبه های زیست تخریب پذیر را پوشش می دهد و به کاهش فرودگاه پلاستیکی رد پای.

علاوه بر این, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی نیز دلگرم کننده محصولات دوستدار محیط زیست مانند کیسه های پلی پروپیلن از طریق آن مسئولیت اجتماعی شرکت ها بازوی GMR Varalakshmi پایه (GMRVF).

آقای SGK Kishore مدیر عامل-GHIAL گفت: “در خط با Hon’ble PM چشم انداز لغو تمام تک-استفاده از پلاستیک (SUP) از هند توسط 2022, GHIAL اعلام کرده است حیدرآباد فرودگاه بین المللی به تک-استفاده از پلاستیک رایگان تا فرودگاه. این اوج یک تلاش مشترک پوشا سال های بسیاری است و ما خدا را شکر به ما ارائه دهندگان خدمات و concessionaires که به حمایت از ابتکار عمل در صورت فعال شده اند و حساس به تماس به RGIA تک-استفاده از پلاستیک رایگان تا فرودگاه. در علاوه بر این به تدریجی SUP ما نیز ترویج سازگار با محیط زیست جایگزین برای خدمات ما/concessionaires و مصرف گسترده آگاهی و پایداری مبارزات به ادغام کل فرودگاه جامعه به کار و حفظ محیط زیست است.”

فرودگاه گرفته شده اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از استفاده از تک استفاده از پلاستیک و حذف تمام کارد و چنگال پلاستیکی از F&B رسانه ها و هر گونه حمل کیسه های مورد استفاده در زیر قید شده هنجار کمتر از 50 میکرون ضخامت.

کارآمد مدیریت پسماند مدل در حیدرآباد فرودگاه بین المللی با استفاده از “دو بن” سیستم در سراسر ساختمان ترمینال موثر برای جمع آوری و تفکیک خشک و مرطوب زباله.

برخی از اقلام پلاستیکی که معاف از لیست از رده خارج اقلام شامل امنیت رشوه دادن آشکار کیسه (STEBs) مهر و موم شده و بطری پت از پیش بسته بندی مواد از تولید کنندگان به معنای برای فروش ،

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>