شکارچی مک گریدی Flaunts شکل انحناء در پررنگ گروه و اعلام کرد پروژه جدید

پر گوشت, زیبایی شکارچی مک گریدی به تازگی در زمان به Instagram به اشتراک گذاری خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی با او Instagram followers و همچنین به اعلام پروژه های اخیر او کار کرده است.

در ضربه محکم و ناگهانی شکارچی از میان یک مسیر در وسط یک شهر شلوغ در چندین ساختمان های بزرگ در پس زمینه قابل مشاهده. این گیج کننده را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست نشان می دهد دقیقا همان جایی که عکس گرفته شده بود اما منحنی او باقی مانده است نقطه کانونی شات به جای محل واقعی.

شکارچی بود در روز روشن و صورتی گرافیک تی شرت بود که گره در کمر او با تکیه تلفظ کردن هیکل ساعت شنی. او زوج پررنگ بالا با به همان اندازه جسورانه, دامن, که شامل یک سجاف نامتقارن و یک snakeskin-چاپ پارچه. گستره شکارچی کون, پاهای, شد بر روی صفحه نمایش قبل از او به پایان رسید نگاه با یک جفت از اواسط گوساله چکمه های سیاه و سفید.

بور, بمب, طولانی قفل سقوط به پایین قفسه سینه خود را در tousled امواج و او برگزار شد یک سیاه-و-سفید کیسه در دست خود را به عنوان او را از میان پایین مسیر. گردشگاه شده بود سبز در دو طرف اضافه کردن یک لمس از طبیعت شهری این زمینه.

در عنوان پست شکارچی نشان داد او آخرین پروژه به دنبال — یک خط تولید لباس است که می تواند خریداری شده در QVC. او پر از پیروان خود در برخی از جزئیات از جمله این واقعیت است که خط اندازه فراگیر و شامل طیف گسترده ای از اندازه از 0 تا 36 در شماره و اندازه XXS به 5X در باسواد اندازه.

با توجه به عنوان پروژه شده است یک سال در ساخت و او به او گفت كه به نگه داشتن چشم در او Instagram زیستی برای یک لینک به ثبت نام برای دریافت اطلاعیه در مورد نام تجاری.

شکارچی پیروان عاشق آموزنده و به روز رسانی و پست دریافت بیش از 3,800 دوست دارد در عرض فقط یک ساعت. همچنین متصلب تا 150 نظرات در همان زمان کوتاه span.

“تبریک!! باور نکردنی برای دیدن این محدوده اندازه از دروازه!” یکی از فن اظهار نظر.

“0-36 مانند یک شاهکار!!!! بنابراین شما افتخار کودک!!!” یکی دیگر پیرو افزود: تحت تاثیر فراگیر از این مجموعه است.

اشلی, خواهر, Michaela مک گریدی حتی چپ شیرین نظر در پست های خود را تبریک می گویم.

“SOOOOO خیلی فوق العاده به شما افتخار دخترانه!!! شما خیلی سخت کار کرده در این را باور نکردنی و قطعات برای انواع بدن!!!”

اندازه-فراگیر نام تجاری طبیعی مناسب برای bodacious بمب که دوست دارد به رخ کشیدن منحنی او. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش شکارچی tantalized او مشتاق Instagram followers با یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند نحیف بیکینی سیاه و سفید در حالی که نما در ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>