هانتر بایدن پسر جو می گوید: نقاشی ‘به معنای واقعی کلمه’ نگه داشتن او را عاقل

هانتر بایدن صحبت می کند در طول برنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا 2016 رهبری در مراسم اهدای جایزه. کریس کانر/WireImage

هانتر بایدن پسر دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن تا به حال بسیار جالب و پر هرج و مرج زندگی است. به نحوی که با قرار دادن آن ملایم: جوان بایدن یک دوره نقاهت الکل و مواد مخدر معتاد که زخم در شایعات بارها برای خود escapades و روابط که یکی از آنها کوتاه مدت امر با بیوه برادر مرحوم خود کمال. در مبارزات شخصی بایدن درگیری با یک گاز اوکراین شرکت بدنام مجموعه یک سری از وقایع در حال حرکت است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح بنابراین حداقل هانتر بایدن که هیچ اگر نه تاثیرگذار. با توجه به یک مقاله جدید از نیویورک تایمزاو همچنین در حال حاضر ظاهرا یک هنرمند.

بایدن که در حال حاضر زندگی در لس آنجلس با همسر باردار خود ملیسا کوهن گرفته تا نقاشی و او آشکارا آن را در تمام طول روز هر روز به عنوان یک وسیله تسکین دهنده تروما از گذشته خود. با استفاده از ژاپنی Yupo کاغذ های رنگارنگ الکل و جوهر و فلزی کلش بایدن ایجاد نقاشی های رنگارنگ که بیرون کشیدن بیولوژیکی تصاویر گل و جلبک ها و دیگر فانی در ارتباط با جهان طبیعی است. بایدن هنر عمل شد و به طور خلاصه ذکر شده در یک ABC News قطعه از اکتبر 2019, اما او به نظر می رسد که واقعا همه چیز را تا درجه یک.

همچنین نگاه کنید به: Plácido Domingo معذرت خواهی جدید آزار و اذیت جنسی اتهامات ظهور

با وجود بایدن را horrifically شکسته شهرت برخی از این نقاشی ها واقعا بد نیست. مهارت های خود را قطعا نمی par de Kooning یا Cy Twombly اما چیزی خوش شاعرانه در مورد راه رنگ او با استفاده از خونریزی لغات با هم. علاوه بر آن نمی صدمه دیده است که بایدن می شود برای ایجاد هنر در هالیوود هیلز خانه از Mulholland Drive با نمایی از یک خانه رعیتی که بایدن می گوید متعلق به هنرمند مشهور دیوید هاکنی. “برای سال من نمی خواهم خودم را یک هنرمند” بایدن گفت: بار. “در حال حاضر من احساس راحتی آن می گویند.” او همچنین با بیان این که نقاشی “است که به معنای واقعی کلمه نگه داشتن [او] عاقل.”

مانند دیگر چهره های سیاسی قبل از او از جمله جورج دبلیو بوش و وینستون چرچیل بایدن علاقه در هنر احساس می کند مانند یک طبیعی گام بعدی است. هنگامی که تمام زندگی خود را حول محور بودن یک شکل عمومی است که حرف ها و اقدامات انجام یک معامله بزرگ از وزن آن را حس می کند به نوبه خود به یک درونگرا رسا رسانه به عنوان یک مرهم (و به طور بالقوه به عنوان یک وسیله شخصیت توانبخشی). هر بایدن دلایل ساخت هنر هستند و او باید آن را نگه دارید: بهتر است از عود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>