مجارستانی, تناسب اندام, مدل, آنیتا هربرت Slays در جوراب ساق بلند سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه در سنت جان

آنیتا هربرت گرفت و به او محبوب Instagram صفحه: دیروز روز سهم دیگری فوق العاده زیبا, چادری عکس. به عنوان طرفداران مجارستان متولد زیبایی دانم هربرت هرگز خودداری از نشان دادن شکل مناسب در رسانه های اجتماعی و ساز و برگ خود را از انتخاب است که اغلب در یک لباس شنای زنانه دوتکه. مدل آخر لباس شنا-چادری شات آمد فقط چهار روز پیش در میامی و در این زمان هربرت زمان همه چیز را حتی بیشتر گرمسیری محل که در آن او flaunted شکل او را در این جزیره زیبا از سنت جانز در جزایر ویرجین ایالات متحده.

در این خیره کننده به روز رسانی جدید مدل زده مطرح در بالکن که نادیده گرفته تعدادی از درختان به عنوان به خوبی به عنوان یک بدن از آب است. او نشسته بر روی یک صندلی چوبی در یک جدول به دنبال مستقیم به دوربین با اندکی لبخند بر روی صورت خود. رسانه های اجتماعی احساس نگاه هیچ چیز کوتاه از دیدنی و جذاب با ماندگاری طولانی, تاریک, قفل کشیده و در نیمه راه با بالا مستی که نشسته در بالای سر خود را. بمب نیز نشان داد او زیبا ویژگی های صورت با استفاده از آرایش است که شامل خط چشم, ریمل مژه و ابرو ریمل برجستهنگار و رژلب.

او سمت چپ کمی به تخیل قرار دادن سنگ سخت شکل بر روی صفحه نمایش کامل در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه است که شامل بالا سینه گره خورده است که در وسط اضافه کردن یک جفت از بالا waisted کف که آمار بالای او در نیروی دریایی. او همچنین عینک محض بالا سیاه و سفید با آستین که تحت پوشش بخشی از بازوی او. هربرت six pack abs نیز در مرکز عکس و بنابراین او باب روز و دباغی ، در عنوان پست او به او گفت که طرفداران چند چیز است که او خواسته های او را انجام داده اند متفاوت در سفر تناسب اندام از جمله برش از او غذاهای مورد علاقه.

مشاهده این پست در Instagram

????اگر من می تواند دوباره شروع سفر من من می خواهم به انجام بسیاری از چیزهای متفاوت است . من استفاده می شود به: . ❌به طور کامل قطع مورد علاقه من, غذاهای ❌خوردن وعده های غذایی کوچک 5-6x / روز ❌چرخند تمام زندگی در اطراف هر قطعه کوچک از غذا خوردم ❌نمی خورند پس از 7 بعد از ظهر . من اینجا هستم تا به شما بگویم دختران است که شما مطلقا لازم نیست که برای انجام هر یک از آن!???? . این واقع بینانه نیست و چیزی نیست که شما می خواهید/حفظ می کرد ، . باید زندگی خود را احساس نمی مانند شما در زندان ???? . آنچه شما می توانید انجام دهید???????? . ✅لذت بردن از غذاهای مورد علاقه خود را در حد اعتدال???? ✅خلاص شدن از شر همه یا هیچ ذهنیت (ما انسان ها!)???? ✅گام های کودک در حال راه رفتن! ???? ✅لذت بردن از این روند! ???? ✅آزمایش! ???????????? . بنابراین برای مثال بیایید می گویند شما می خواهید برای رفتن به خرید یک جفت از عینک آفتابی جدید ????…. . آیا شما فقط خرید اول آنهایی که شما سعی می کنید در⁉️ . یا . آیا شما سعی می کنید بر روی یک زن و شوهر تا زمانی که شما پیدا کردن یکی از سمت راست⁉️ . آره من فکر کردم تا بیش از حد! . پس چرا نمی خواهد شما همین کار را با ????تغذیه⁉️???? . ???????????? آزمایش و نترس برای دیدن آنچه که برای شما کار می کند! . اجازه بدهید من به عنوان یک مثال????????♀???????? . ⚠️شوهر من را دوست دارد KETO اما من نه! (من عاشق کربوهیدرات ???? ???? پس چرا جهنم خواهد آنها را به من بدهید تا ????) . ⚠️من استفاده می شود به فکر می کنم که روزه متناوب احمق بود اما در حال حاضر من آن را انجام دهد 5 x یک هفته! من استفاده می شود تا ترس از پرش یک وعده غذایی است که من به معنای واقعی کلمه فکر می کردم از دست رفتن عضله اگر من مصرف پروتئین در هر 3 ساعت???? (من می دانم آن را برای تلفن های موبایل دیوانه اما از یک رقابت پس زمینه آن نوع از چیزی که????) رقابت می تواند به هر کسی مربوط?!????????♀ . همه ما مختلف بدن ذهنیت, دوست, دوست نداشتن, و غیره . شما نیاز به پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما. . اگر شما آماده برای ایجاد تغییرات اما مطمئن نیستید که چگونه برای شروع … . پیوستن به کوئینز & I در کنار #FitQueenChallenge ???????? . شما پاسخ به تمام سوالات خود را . چه غذاهایی شما باید خوردن برای از دست دادن وزن/ به دست آوردن عضله ???? چگونه برای آماده سازی مواد غذایی خود را؟??? چه تمرینات شما باید انجام دهید برای دریافت نتایج سریع ???????? و غیره . ????‼️علامت یو پی اس را به صورت زنده از فردا‼️???? . آماده شدن دختران چرا که ما مصرف آن را به سطح بعدی! ????????♀ ???? @fitqueen_army

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط آنیتا هربرت IFBB PRO ???????? ???????? (@anita_herbert) در

تا کنون عکس به دست آورده بمب مقدار زیادی از توجه را از طرفداران با بیش از 20 ، 000 در علاوه بر این به بیش از 200 نظرات. برخی از زیبایی طرفداران گرفت و به عکس به اجازه دهید او را می دانم که او به نظر می رسد شگفت انگیز در حالی که دیگران بی شماری در نظر او طرح تناسب اندام. چند تا به حال هیچ کلمه و سادگی chimed در با انتخاب خود را از emoji.

“با تشکر از شما برای این! نیاز به شنیدن آن را” یکی از طرفداران gushed اضافه کردن چند شعله emoji.

“دوست داشتن چالش های کنونی و نمی توانید صبر کنید برای شروع یک بعدی” دوم Instagrammer chimed در.

“زرق و برق دار به عنوان همیشه. من عاشق پست های خود را. با تشکر از شما برای همه راهنمایی. آنها را آنقدر از تاثیر در کمک به من شخصا در سفر تناسب اندام” یکی دیگر از فن نوشت: همراه با تعدادی از قلب قرمز از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>