‘انسان گسترش COVID-19 نه خفاش ها’: ماهاراشترا, ‘خفاش مرد’ رکود اسطوره

“اگر آنها به سادگی اجازه زندگی در زیستگاه خود آنها نمی خواهد آمد در میان انسان ها وجود دارد و نمی تواند ادامه داد: گسترش ویروس” نگران محقق می گوید.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Over چند هفته گذشته مرد بت Dr ماهش Gaikwad شده است فیلدینگ تماس از سراسر ماهاراشترا درخواست اطلاعات در مورد خفاش ها. او دریافت کرده است بیش از 150 تماس از بخش های مختلف دولت مانند ناگار چندراپور, Sinnar, Solapur, Kolhapur, سنگلی و Mangalveda.

این تماس او اطلاع از برش درختان میوه که به خفاش ها و یا اسپری مواد شیمیایی در ساختمان که در آن خفاش جای شب بسر بردن. وجود ترس است که محلی خفاش ها باعث COVID-19.

بسیار با صبر و حوصله او توضیح داد: به تمام تماس گیرنده که خفاش ها است که ممکن است موجب COVID-19 هستند و نه حتی در هند پیدا شد. او می افزاید: “به شدت “به یاد داشته باشید خفاش ها نمی گسترش coronavirus انسان ها بود.”

Dr Gaikwad مشاهده این سنبله در ترس و خشونت علیه خفاش ها بعد از اخبار از یک مطالعه انجام شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) یافت خفاش coronavirus (BtCoV) در دو گونه خفاش از کرالا هیماچال پرادش تامیل نادو و تامیل نادو. نویسنده اول این مطالعه به صراحت به اشتراک گذاشته شده است که این “بت coronavirus بدون ارتباط با SARS-CoV-2 مسئول COVID-19 همه گیر”.

با وجود این وضوح در این مطالعه ترس در مورد خفاش ها گسترش یافته است. “این تحقیقات نباید ساخته شده در حال حاضر. این باعث شده است که ترس و وحشت در میان مردم,” او می گوید.

Bat Man Dr ماهش Gaikwad اقدامات قطعات بدن خفاش ها.

اخیرا اما نه لزوما متصل به ICMR تحقیقات, اخبار ظاهر چگونه حداقل 150 خفاش ها کشته شدند در راجستان. Dr Gaikwad نیز یافت می شود از منابع خود را که مردم مسموم خفاش بسته غارها و شسته معابد. یک خرید اینترنتی از این او می گوید که مردم با حمله درختان در روند تعقیب دور خفاش ها.

در طول هشت سال گذشته از تحقیق در مورد پرنده, پستاندار, او به نام شش گونه های خفاش جدید. یکی از گونه های او در بر داشت در پایه آبشارها در Mahabaleshwar شهر نامگذاری شد, Myotis montivagus.

علاوه بر این 40 سال از برمتی گرفتار شده و به کار گرفته تقریبا 7,000 خفاش ها و جدا حدود 1000 برای تحقیقات خود را. از طریق کار خود را توسعه داده است یک طبقه بندی کلید برای 48 گونه خفاش ماهاراشترا که به فرمول استاندارد برای شناسایی و مطالعه از خفاش ها در دولت است. دو نفر از پنج کتاب او نوشته شده است در مورد خفاش ها–Aapli Vatvaghula (ما خفاش ها) و Timirdoot (موجوداتی که پرواز در شب).

در تمام این مدت آن را تنها یک بار که او بیمار پس از صرف زمان در یک غار خفاش. “اما علت این است که من تا به حال گرفته نشده مورد نیاز اقدامات احتیاطی. من با درمان های سنتی شفا دهنده” او سهام.

حتی قبل از همه گیر خفاش ها به تصویر کشیده شد در نور بد توسط اسطوره ها و حضور خود را در فیلم های اطراف ‘خالی از سکنه خانه. اما بزرگتر تهدید به خفاش است تغییرات سریع و کوچک شدن زیستگاه.

سمت چپ: Bat Man Dr ماهش Gaikwad کار ارائه شد در محبوب مراتی برنامه تلویزیون چال حوا Yeu Dya. راست: Bat Man Dr ماهش Gaikwad مذاکرات در یک مرتع و حفاظت و بت ورکشاپ آگاهی دهی در سولاپور.

خود را به عنوان زیستگاه های کوچک خود را مبارزه برای بقا را افزایش می دهد و باعث آنها را به آمدن نزدیک تر به انسان و انسان در شهرک ساده خود را در جستجوی غذا و سرپناه توضیح می دهد Dr Gaikwad. هنگامی که یک خفاش است که تاکید آن “سایبان” این ویروس منجر به یک “انسان و دام سرريز” که ممکن است اتفاق می افتد در شرایطی مانند مرطوب بازارهای چین است.

او اضافه می کند که این شرایط را انسان مستعد ابتلا به این ویروس است که خفاش ها ادامه می دهند.

خفاش ها سه بار به عنوان سیستم ایمنی بدن به بیماری به انسان است. آنها 200-250 ضربان قلب در هر دقیقه و زمانی که آنها گرم کردن ضربان قلب را افزایش می دهد به 1000 دلار در هر دقیقه است. زمانی که آنها پرواز اوج خود بدن دمای 42 درجه سانتیگراد بسیار شبیه به یک تب است که جان بسیاری از پاتوژن های او اطلاع.

“اگر آنها به سادگی اجازه زندگی در زیستگاه خود آنها نمی خواهد آمد در میان انسان ها وجود دارد و نمی تواند ادامه داد: گسترش ویروس” نگران محقق می گوید.

ارتقاء

Dr Gaikwad پیدا کرده است که Pune منطقه است خانه را به 321 بت مستعمرات برخی در درخت خوشه برخی در غارها و برخی در ساختمان های بیش از حد. اگرچه هیچ مقام رسمی جمعیت, تعداد, او همچنین مشاهده شده است که برخی از گونه های خفاش ها ناپدید شده اند از پونا. خفاش گونه Myotis Peshwa در اینجا یافت نشد اما دیده می شود در اینجا بیشتر به او می گوید. آن را تغذیه آب شیرین حشرات اما به عنوان پونا رودخانه تبدیل به فاضلاب حامل وجود دارد بیشتر حشرات و هیچ Myotis Peshwa.

Bat Man Dr ماهش Gaikwad با ارشد طبیعت Maruti Chitampalli.

وجود دارد استفاده می شود خفاش ها در پونا غارهای بیش از حد, اما این ناپدید شده اند به دلیل فعالیت های انسان در غارها مانند صور سوزان. هنوز هم وجود دارد برخی از غارها که خفاش, اما,,,, Dr Gaikwad اجتناب نامگذاری آنها تا مبادا مردم به دنبال نابود کردن غارها و یا خفاش ها!

برخی از گونه های خفاش خواهد تغذیه در sap از درختان مختلف از گونه خرما در Hadapsar منطقه در پونا. اما این درختان خرد شده بودند و این خفاش ها بیش از حد کاهش می یابد.

از جمله ضرر و زیان مجبور شده اند برخی از گونه های خفاش برای تغییر به انگور است که باعث ضرر و زیان قابل توجهی به کشاورزان است. کشاورزان تحت پوشش خود انگور محصول با تورهای ماهیگیری که دام و کشتن خفاش ها. Dr Gaikwad انجام یک پروژه که در آن کشاورزان منتقل شده از شبکه به ساده ساری به عنوان پوشش می دهد. آن است که کمی اقدامات مانند این است که صرفه جویی در خفاش ها ،

او با انجام چنین فعالیت های خود را از طریق پونا مبتنی بر سازمان های غیر دولتی Nisarg Jaagar Pratishthan که در درجه اول به کودکان می آموزد به جزئیات طبیعت و گسترش آگاهی در میان مردم است. این منجر شد او را به کار در سطح توده مردم به جای ادامه به عنوان یک محقق.

دادن خفاش خود را در فضا بسیار مهم است نه فقط برای جلوگیری از بیماری. پرندگان نقش مهمی در گرده افشانی دانه و انتقال و کنترل حشرات. حدود 80 درصد از خفاش ها از کل 1,400 گونه حشره خوار در حالی که باقی مانده میوه بخورید.

Bat Man Dr ماهش Gaikwad اعطا sakal است جوانان آیکون.

هنگامی که آنها خود را ترک مستعمرات برای شکار زمین در هنگام غروب که می تواند تا 40 متر دور, آنها از طریق خوردن ، برخی از گونه های خفاش می خورند تا 2000 پشه در یک شب. در برخی از نقاط ماهاراشترا بت مدفوع استفاده می شود به عنوان یک کود آن را به عنوان غنی از نیتروژن است. آنها همچنین از خوردن موش و قورباغه ها و دیگر حشرات. کشاورزی ممکن نخواهد بود بدون خفاش ها می گوید: Dr Gaikwad. آنها به سادگی محبوب نیست چرا که آنها شبانه او rues.

قطع درختان را به سادگی بدتر از خفاش و انسان است. خفاش ها جای شب بسر بردن در درختان قدیمی مانند انجیر هندی انجیر peepal و آلوچه, در میان دیگران. آنها را انتخاب کنید و درخت که نزدیک به آب به عنوان آنها نیاز به حفظ دمای بدن خود را. کم آبی می تواند بال خود را به خشک باعث آنها را به سقوط کردن درختان که از آنها آویزان کنید. بنابراین ضروری است برای صرفه جویی آب بدن.


همچنین بخوانید: آنچه در مورد بافندگان? چگونه هند 2 بزرگترین بخش اشتغال در برخورد با COVID-19


چند روز پیش Meghmala Kadam یک توزیع کننده دارو در Satara, مشاهده یک گروه از مردم ترکیدن ترقه و ایجاد هیاهو به دنبال دور خفاش ها در درختان. او به سرعت به نام Dr Gaikwad به درک اگر خفاش ها شد و حتی یک تهدید واقعی است. او توضیح داد که اهمیت خود را و چگونه حیاتی آنها برای گرده افشانی و کشاورزی است. بلافاصله از او پرسید: این گروه متوقف شود. آنها به سمت چپ خفاش ها به تنهایی.

این اما یک مثال از صدها نمایش داده شد که دکتر Gaikwad روشن است که در ماه گذشته است. که قدرت از یک تماس تلفنی و قدرت, پاسخگو, هشدار, و بیمار مرد خفاش.

(نوشته شده توسط Shatakshi Gawade و ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>