چگونه ما موزه ها در حال آماده سازی برای Coronavirus

مردم پوشیدن ماسک صورت در میدان تایمز نیویورک در مارس 03, 2020. ادواردو Munoz / VIEWpress via Getty Images

به عنوان سهشنبه, مارس 3, گسترش جهانی coronavirus ادعا کرده است زندگی نه آمریکایی و بیش از 3000 نفر در سراسر جهان به این معنی است که هر کس باید با در نظر گرفتن مراقبت های اضافی هنگامی که می آید به سلامت خود و نگه داشتن تا به روز در هر نشانه ای از ظهور این ویروس در منطقه خود است. های مختلف در شهرهای بزرگ برخی از موسسات هنری گرفته اند در این مرحله به طور موقت بسته شدن به عنوان یک اقدام احتیاطی از جمله او در موزه هنر در فوشان چین و X موزه در پکن. به عنوان این هفته موزه لوور در پاریس نیز تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به این واقعیت است که 130 مورد از coronavirus تایید شده است در فرانسه تا کنون. آیا آمریکا موزه ها مانند ملاقات و یا LACMA باید به همان احتیاط باقی مانده است دیده می شود.

هنگامی که یک ویروس خطرناک است که به آرامی گسترش در سراسر جهان آن را حس می کند که موزه ها خواهد بود بسته کردن در منافع عمومی ایمنی: موزه ها اغلب فضاهای بزرگ که در آن صدها یا هزاران نفر از مردم جمع در هر روز داده شده, و آن را بسیار آسان تر برای ویروس ها به گسترش است. با توجه به اینکه مسافرت داخلی نشده است محدود در ایالات متحده, این نیز مهم است برای موسسات که خدمت به مردم به overcompensate با اقدامات احتیاطی که می تواند تنها منجر به وحشت.

همچنین نگاه کنید به: نشویل را در موزه ملی موسیقی برای باز کردن پس از 19 سال از برنامه ریزی

انجمن موزه هنر مدیران یک سازمان است که شامل اعضای از ایالات متحده, کانادا و مکزیک می کند در حال حاضر هر گونه رسمی مشاوره به اعضای خود را در محل با توجه به کروناویروس اما هنر حرفه ای هستند با این وجود در دستور هوشیار باشند. “ما در حال تشویق کاربران به دنبال گسترش مجموعه ای از بهترین شیوه: آنها باید یادآوری کارکنان و داوطلبان به ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید و به دنبال درمان های پزشکی اگر علائم شدید” کریستین Anagnos مدیر اجرایی AAMD گفت: ناظر در روز سه شنبه. “و ما آنها را تشویق به درخواست کارکنان و یا داوطلبانی که ممکن است در سفر به کشورهای آسیب دیده (در حال حاضر ذکر شده به چین و ایران و کره جنوبی, ایتالیا, ژاپن و هنگ کنگ) می آیند و یا به تماس نزدیک با فردی که در بازدید از این مکان برای آزمایش برای این ویروس و از نزدیک نظارت بر سلامت خود را.”

“در نهایت” Anagnos نوشت: از طریق ایمیل “هر گونه تصمیم گیری در مورد مراحل خاص نیاز می شود ساخته شده توسط فردی موزه ها بر اساس شرایط خاص و شرایط محلی.” به طوری که در حال حاضر, آن را هنوز هم امن به آمار جدیدی را در نمایشگاه ها و نمایشگاه های هنری, اما فقط به یاد داشته باشید به طور کامل شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>