چگونه دو هنرمند با استفاده از خرابکارانه قدرت کمیک برای نشان دادن بی عدالتی

یک تصویر از ماشین چین دهنده توسط Kambui Olujimi. Kambui Olujimi/زمان خلاق کمیک

از مرجان ساتراپی را در رمان گرافیکی پرسپولیس, در مورد در حال رشد در طول انقلاب اسلامی به آلیسون Bechdel را به تلخی, نشاط بخشی, تصویر از بیرون آمدن در خانه سرگرم کنندهاین کاریکاتوریست را قلم شده است هر دو از یک پلت فرم و یک پناهگاه برای کسانی که حساب با درد جهان تحمیل کرده است. این پیچیدگی از سال 2020 که رهبری غیر انتفاعی هنر سازمان خلاق زمان برای دعوت از هنرمندان برای نشان دادن آشفته سال از طریق کمیک. شناخته شده برای خود را بلند پروازانه پروژه های عمومی از قبیل کارا واکر ماموت شکر مجسمه سازی یک ظرافت در بروکلین دومینو کارخانه قند در سال 2014 این سازمان منتقل شده و عملیات خود را آنلاین در پاسخ به COVID-19 و راه اندازی خلاق بار کمیک.

“یکی از نقش هنر این است که در خدمت به عنوان یک رکورد از آن زمان می گوید:” این سازمان, مدیر, جاستین لودویگ اشاره کرد که بی درنگ آنها را ارسال به هنرمندان بوده است نه محدود به این بیماری همه گیر اما “را در سطح جهانی منعکس در زمان حاضر با آن عمیقا در هم تنیده مسائل خود را از چشم انداز منحصر به فرد.”

همچنین نگاه کنید به: شان لئوناردو که در نمایشگاه پلیس در تل آویو لغو شد, می خواهد موزه ها برای تغییر

این مجموعه راه اندازی شده در مارس 17 با یک کار توسط Chitra گانش که با استفاده از کمیک در mixed-media تمرین زنانه, تمایلات جنسی. “بسیاری از هنرمندان ما نه بومی به شکل طنز, اما آنها باید سرمایه گذاری در هنر به عنوان تفسیر اجتماعی می گوید:” لودویگ. او فکر می کند که پروژه های اخیر, طنز, ماشین چین دهندهدر مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات و خشونت پلیس با Kambui Olujimi, “قطاری از روح و روح فراتر از یک مستند عکس.”

Olujimi شش پانل کمیک به ارمغان می آورد با هم لحظات کلیدی از جریان تحول اجتماعی برای عدالت نژادی پس از قتل جورج Flyod توسط پلیس در مه 25. تصاویر او از تساوی شامل آتش سوزی در 3 حوزه پلیس در مینیاپولیس چهار نفر از اعضای Non-Stop Riderz بالا بردن مشت خود را در همبستگی در تگزاس و دستگیری از سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez. قابل توجه ترین از تصاویر نیست یک گزارش حادثه اما یک کیک تولد در مقابل اقیانوس جشن 27th و دیگر آینده تولد محروم از Breonna تیلور پس از مرگ او به دست پلیس کنتاکی.

یک تصویر از ماشین چین دهنده توسط Kambui Olujimi. Kambui Olujimi/زمان خلاق کمیک

این پروژه یک فرصت را به آزمایش با توالی برای Olujimi که با این نسخهها کار در مجسمه سازی و نقاشی اغلب در مقیاس بزرگ است. “آینده از عکاسی مستند من علاقه مند هستم در ضربه از یک مکالمه بین وقایع و تصاویر می گوید:” این هنرمند که توضیح می دهد که عمل خود را به عنوان “رفتن در داخل و خارج از ويژگی تجربه اعم از تاریخی یا شخصی است.”

رسانه کمیک مفید بوده است برای او در گرفتن تصاویر است که آشنا به آگاهی جمعی مانند حرکت نمادین از برداشته مشت. ضرورت بوده است عامل دیگری برای Olujimi در تبدیل به کاغذ و جوهر در قرنطینه. “من همیشه استفاده می شود این شهرستان به عنوان خلق و خوی من هیئت مدیره, اما زندگی نزدیک به المهرست بیمارستان و Billie Jean ملی تنیس مرکز بود که تبدیل به یک ایستگاه کمک های اولیه من به تازگی متصل شده به رسانه ها و sonics خارج الهام بخش است.”

در حالی که Olujimi تصویب طنز های اساسی ساختار جدید کار هنرمند دیگر شده است بررسی فرم با استفاده از موجود و محبوب کتاب های کمیک صفحات که در آن به paint—نتیجه گفتن یک داستان جدید. در هنرمند اردن Eagles‘ آنلاین, نمایشگاه, “شما می توانید ذخیره سوپرمن؟” بدن یک بیمار سوپرمن استفاده می شود به عنوان یک استعاره برای بحث در مورد ناعادلانه اهدای خون مقررات اعمال شده در همجنس گرا و دوجنس مردان است. سازماندهی شده توسط پیشگام آثار‘ مدیر اجرایی اریک Shiner و ارائه شده توسط لسلی Lohman موزهدیجیتال, نمایش, نمایش در یک اسکرول به پایین با فرمت است bookended جهانی اهداکنندگان خون در روز 14 ژوئن و روز جهانی ایدز در تاریخ 1 دسامبر.

اردن عقاب آمریکا, قتل عام و خون از مرد همجنسگرا در دبستان چاپ دیجیتال. اردن عقاب استودیو

Eagles ایجاد چهار mixed-media آثار splattering خون اهدا شده توسط یک مرد همجنسگرا با استفاده از دبستان (قبل از قرار گرفتن در معرض HIV پیشگیری پزشکی) بر روی نسخه اصلی و نسخه دیجیتال از یک سال 1971 سوپرمن کمیک کتاب با عنوان حمله میکرو-قاتل است. نشان می دهد فراموش نشدنی ترین کار Untitled (2018) نشان می دهد یک تصویر اصلی طنز به دام افتاده در داخل یک تابوت مانند پلکسی گلاس مورد همراه با یک کیسه جمع آوری خون و لوله آن است که مارها به سمت کتاب با یک سوزن تیز مطرح شده است. عقاب اشاره می کند که او مورد استفاده حیات مایع از کیسه به عنوان آنجا که ممکن است; با این حال باقی مانده خون مشخص شده قابل توجه انتزاع در داخل کیسه های پلاستیکی. “اگر سیاست های عادلانه [آن را] می تواند به جای آن استفاده شده است برای صرفه جویی در زندگی می کند اما از آنجایی که ما نمی اهدا خون ما, ما همچنین ممکن است استفاده از آن را در آثار هنری و, بیانیه,” او می گوید.

این هنرمند مستقر در نیویورک کار کرده است با خون به تصرف جنسیتی نابرابری سلامت از سال 2013 و او را کشف تصویر از قهرمان از کریپتون دروغ گفتن در یک gurney با لوله در اسلحه خود را در طول جستجوی خود را برای یادگاری در مورد این موضوع. “او احاطه شده توسط مردم مایل به اشتراک گذاشتن خون خود را با او اما من به عنوان به خوبی به عنوان دیگر, گی و, دوجنسی, مردان, نمی تواند ما را اهدا خون برای کمک به صرفه جویی سوپرمن و یا هر کس دیگری” توضیح می دهد که عقاب.

اردن عقاب, Untitled, اصلی, 1971 اکشن کمیک های مورد استفاده در کیسه جمع آوری خون سوزن باقی مانده خون گی در دبستان پلکسی گلاس UV رزین. اردن عقاب, عکس, توسط کریس, گور

غذا و دارو در حال حاضر ممنوعیت گی مردان (و یا “مردانی که رابطه جنسی با مردان [یا MSM]” با توجه به FDA اصطلاحات) از اهدای خون مگر اینکه آنها بوده است مجرد حداقل برای سه ماه. مقررات آمد به اثر طول ایدز/اچ آی وی همه گیری و برای اولین بار معرفی شد به عنوان یک عمر خون اهدا ممنوعیت MSM در سال 1985. در سال 2015 است که تغییر به یک سال و پس از یک کاهش شدید در خون در دسترس با توجه به کروناویروس مربوط به اهدای خون تعطیلی مرکز FDA تغییر قوانین و مقررات به مدت سه ماه. اهدای خون فعالان حقوق بشر تاکید می کند که این هم نشان دهنده مداوم تبعیض محجبه پشت اخیر وخیم پیشرفت و عقاب موافق است: “اختصاص یک شخصیت نمادین واقع در یک داستان که حول محور اهدای خون و جفت شدن آن با اهدا عجیب و غریب, خون, reframes روایت و فراهم می کند راه های جدید مقابله با بحران کنونی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>