چگونه ‘Trolls World Tour’ برجسته یک مدل جدید برای صنعت فیلم

Trolls World Tour Box Office

چگونه جهانی است عضو شورای نظارت مدت تور جهانی در حال تغییر است هالیوود معادله است. دریم ورکز انیمیشن/جهانی

در حالی که آن را هنوز هم بسیار بعید است که عمده استودیوهای هالیوود را دوباره مسیر بالا مشخصات فیلم های پرفروش مانند F9 یا در تعجبم که زن 1984 به تصویری بر روی تقاضا عامل موفقیت دریم ورکز انیمیشن و جهانی را پیش فرض تور جهانی است که باز کردن درب برای بیشتر آزمایش. عاقبت گزارش هزینه 90 میلیون دلار برای تولید اما به دلیل مهربانتر کاهش درآمد از VOD, جهانی, در واقع ممکن است باد تا سود بیشتر از سود خالص از آنها در سلف خود که فروش حدود 350 میلیون نفر در سراسر جهان است.

چگونه است که ممکن است زمانی که عضو شورای نظارت مدت تور جهانی حتی به دست آورده یک سوم از اصلی ناخالص?

استودیو حفظ حدود 80 درصد از دیجیتال اجاره یا خرید هزینه نسبت به 50 درصد از داخلی فروش بلیط با توجه به وال استریت ژورنال. در خارج از کشور تقسیم بین استودیو و شرکت کنندگان اعتقاد بر این است حدود 25 درصد سابق است. این است که چگونه جهانی به دست آورده است بیش از $77 میلیون دلار درآمد حاصل از عضو شورای نظارت مدت تور جهانیکه خروجی گزارش ها به فروش می رسد $95 میلیون دلار در هزینه اجاره پس از انتشار آن در اوایل این ماه. به سادگی قرار دادن استودیو دریافت یک قطعه بزرگتر از VOD پای کمک می کند که برای جبران کاهش فروش کلی. که پتانسیل تغییر بازی در عصر باریک تئاتر زنده ماندن.

همچنین نگاه کنید به: Netflix و دیزنی+ برنده خستگی نبرد

دوباره آن را ندارد خیلی از نظر اقتصادی برای فیلم های پرفروش که در حال آماده کردن خود برای تهدید $1 میلیارد خوانده شده را علامت به طور ناگهانی شروع به رها کردن در VOD به خصوص اگر خود را studios در حال حاضر نه صرف بخش عمده ای از بودجه بازاریابی خود را به عنوان مورد برای دیوهای تور جهانی. وجود دارد به سادگی بیش از حد پول می شود ساخته شده است در غیر این صورت به صورت عمده مارول با انتشار جنگ ستارگان فیلمهای.

اما این پیروزی برای جهانی و سخاوتمندانه تر درآمد های تنظیم کند باز کردن درب برای بیشتر اواسط بودجه فیلم را با موفقیت راه اندازی و در خانه به خصوص در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این تا حدودی به همین دلیل برادران وارنر به جایگزین متحرک Scoob! برای آزادی VOD در مارس و به همین دلیل در اواسط بودجه کمدی مانند Judd apatow آمده است پادشاه جزیره استاتن و Seth Rogen را یک آمریکایی ترشی (در اصل مجموعه ای برای اکران از طریق Sony) مجموعه برای اولین در VOD و HBO حداکثر بود. Artemis Fowl حذف شده از این نسخه برنامه به طور کامل و در حال حاضر به صورت منحصر به فرد اولین بار در دیزنی+. اینها گزینه های امن تر است که احتمالا پوشش استودیو نزولی.

عمده شرکت کنندگان هنوز هم تا حد زیادی نیاز به منحصر به فرد تئاتر پنجره در حدود 75 روز قبل از فیلم های موجود می توان ساخته شده در ثانویه بازار دیجیتال دانلود. که با آن حمل هزینه بازاریابی هزینه برای استودیو با هیچ تضمینی وجود ندارد که مخاطبان را نشان می دهد. برای غیر حق رای دادن و کرایه آن را تضمین نمی کند ساخته شده است در مخاطبان استودیو می تواند صرفه جویی صدها میلیون دلار در بازاریابی و تئاتر هزینه های خطرناک فیلم توسط امید بستن برای در خانه آزاد است.

موفقیت عضو شورای نظارت مدت تور جهانی را ندارد این یک یقین است. این فقط یک فیلم است که به یک جامد شروع و به سختی یک شاخص در آینده تغییر دهید. اما هالیوود تقلیدی اکوسیستم و استودیوهای دیگر آغاز خواهد شد به بررسی حرکت صعودی از یک استراتژی مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>