چگونه مس سنتی عروق می تواند کمک کند در طول COVID-19 همه گیر

“یک سال 1983 مطالعه نشان داد که بیمارستان دستگیره های درب ساخته شده از برنج است که در بخش مس به سختی هر گونه رشد باکتری در آنها در مقایسه با فولاد ضد زنگ دستگیره بودند که “به شدت استعمار با E. coli.”

With تایید موارد از COVID-19 اپیدمی افزایش دانشمندان در جستجوی راه هایی برای جلوگیری از گسترش ویروس از جمله از طریق سطوح.

اخیر مطالعات نشان داده اند که این ویروس به طول انجامید حداقل روی مس (تا 2 ساعت) در حالی که آن را به طول انجامید تا 2-3 روز در پلاستیک.

پس از آن زمان شروع به اتخاذ سنتی ظروف مس?

در اینجا چیزی است که ما متوجه شدیم.

مس در برابر ویروس ها

خرید در حال حاضر – مس آب سردکن

یک مطالعه انجام شده پنج سال پیش در یک سویه های مختلف از coronavirus انسان coronavirus 229E (که باعث عفونت های مجاری تنفسی) هنوز هم می تواند آلوده کردن سلول های ریه انسان پس از پنج روز موجود در مواد مختلف مانند تفلون و سرامیک و شیشه و لاستیک سیلیکون و فولاد ضد زنگ در حالی که در آلیاژهای مس coronavirus شد ‘به سرعت در حال،.’

مطالعه دیگری ثابت کرد که باکتری ها و مخمرها و ویروس ها به سرعت در حال کشته فلزی در سطوح مس و اصطلاح “تماس با کشتن” ابداع شده است برای این فرایند است. در حالی که این پدیده در حال حاضر شناخته شده در دوران باستان از آن است که در حال حاضر دریافت و تمدید توجه به پتانسیل استفاده از مس به عنوان یک ضد باکتری مواد در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

مزایای بهداشت و درمان

خرید در حال حاضر – مس بطری آب

بسیاری از مطالعات ثابت کرده است که نوشیدن آب از مس بطری می تواند کمک به هضم غذا به دلیل قدرت خود را به کشتن عفونی باکتری است. همچنین گفت: برای کمک به کاهش وزن به دلیل مس توانایی شکستن چربی است. آنتی اکسیدان موجود در مس نیز برای پوست و پیری را کاهش می دهد.

وقتی که می آید به پخت و پز در مس عروق ثابت شده است که آن را انجام حرارت بیست برابر بهتر از فولاد ساخت مواد غذایی خود را به طور مساوی گرم و پخته شده است.

غذا خوردن در مس عروق نیز توصیه شده است با توجه به خواص ضد میکروبی. میکروارگانیسم های مضر و باکتری ها نمی تواند زنده ماندن در مس و در نتیجه مانع از انتقال میکروب ها از مواد غذایی.

قابل بازیافت

خرید در حال حاضر -چاپ مس بطری

با توجه به جهانی مس Factbook از 2019 مس نیز یکی از مهمترین بازیافتی از تمام فلزات—تقریبا همه مس را می توان بازیافت و نه از دست دادن هر یک از خواص آن است. خاص این عامل دیده نمی شود بنابراین به طور گسترده ای در سایر مواد است.

مراقبت های بهداشتی

خرید در حال حاضر – مس قابل استفاده مجدد نی

یک سال 1983 مطالعه نشان داد که بیمارستان دستگیره های درب ساخته شده از برنج است که در بخش مس به سختی هر گونه رشد باکتری در آنها در مقایسه با فولاد ضد زنگ دستگیره بودند که “به شدت استعمار با E. coli.” همچنین ثابت شده است که کارگران در مس و آلیاژ صنایع کمتر در معرض ابتلا به بیماری ها و همه گیری با توجه به قرار گرفتن در معرض مداوم به فلز.

میکروب ها که در سطوح در بیمارستانها و فضاهای عمومی نقش بزرگی در گسترش یک بیماری همه گیر — و این است که در آن مس می تواند کمک کند. در این بیماری همه گیر که وجود دارد این است که نگرانی جدی در مورد گسترش COVID-19 از طریق سطوح آلوده به یک ویروس قتل فلز ارزشمند به نظر می رسد.


همچنین بخوانید: افزایش ایمنی! 7 سنتی آنتی بیوتیک ها شما باید در آشپزخانه شما


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>