چگونه تونی مک نامارا چرخید تاریخ به داستان ‘بزرگ’ و ‘مورد علاقه’

Tony McNamara on the set of The Great

تونی مک نامارا (مرکز) در این مجموعه بزرگ. Hulu

زمانی که Yorgos Lanthimos’ معوج دوره های کمدی مورد علاقه آمد در سال 2018 این احساس مثل یک وحی است. آن تیره و تیز هوش تجاری از طنز و سست تثبیت در واقعیت تاریخی—ارائه یک پتانسیل جدید راه به نمایش گذاشتن داستان از گذشته است. این فیلم به نظر می رسید برای الهام بخشیدن به نسل جدید خنده دار تاریخی قطعات از جمله تلویزیون اپل+ سری دیکینسون و Hulu جدید 10-قسمت سری بزرگ. اما بزرگیک گام تاریخی کمدی در مورد افزایش روسی ملکه کاترین کبیر است که در واقع اصلی جرقه که روشن شعله.

بیش از یک دهه پیش در استرالیا نمایشنامه نویس و فیلمساز تونی مک نامارا نامزد جایزه اسکار شد شرکت-نویسنده مورد علاقهبه حال یک ایده برای نوشتن چیزی در مورد کاترین کبیر. او به پایان رسید تا سرودن یک بازی در مورد زندگی او برای کمپانی تئاتر سیدنی که پس از آن تحت هنری جهت کیت بلانشت.

“به عنوان یک نمایشنامه نویس من همیشه نوشت معاصر کمدی و من مشغول به کار در تلویزیون و در آن نقطه نوشت: در شرایط بسیار معاصر را نشان می دهد می گوید:” مک نامارا صحبت از خانه اش در استرالیا که در آن او را تحت مستند با همسر و بچه ها. “این بود فقط که من می خواستم برای نوشتن در مورد کاترین که من می خواستم برای نوشتن یک دوره چیزی. آن چیزی نیست که من علاقه مند بود. من واقعا نمی مانند دوره درام که بسیار به دلیل آن است که بسیار مودب است. زمانی که من در بر داشت شخصیت خودم فکر کردم, ” چگونه من می خواهم به نوشتن در مورد آن پس از آن چیزی است که من می خواهم برای دیدن؟’ من می خواستم آن را به خنده دار و من می خواستم آن را به خود تن. من فقط می خواستم زبان به مودب. در اصل من می خواستم تا مطمئن شوید که من می خواهم آن را به طوری که من آن را نوشتم.”

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر 4 میلیارد دلار قمار برای WarnerMedia—آن کار خواهد کرد ؟

نوشته اصلی مک نامارا در نظر گرفته تطبیق بازی به یک فیلم و نوشت: یک فیلمنامه نسخه از داستان آغاز می شود که به عنوان کاترین می رسد در روسیه به ازدواج امپراتور پیتر. آن بود که فیلمنامه که به Lanthimos زمانی که او به دنبال کمک به بازسازی اسکریپت برای مورد علاقهاست که در ابتدا تصور توسط دبورا دیویس. Lanthimos می خواستم بیشتر در سبک سری در داستان و به دنبالش معاصر زبان برای جبران گرفتگی از دوره معمول درام.

“من فقط extricated ما از تاریخ و زمان آن را به خود نیازهای اساسی انسان و خواسته های” مک نامارا یادداشت های خود را تجربه همکاری با Lanthimos. “این چیزی است که آنها تا به حال در آن زمان هنگامی که آنها در آن تجربه است. این چیزی بود که ما در تلاش برای دریافت در سراسر. بنابراین مهم نیست که اگر ما همه چیز دقیقا درست است.”

در بزرگکه مک نامارا نوشت: در کنار گروهی از نویسندگان تلویزیون وجود دارد این است که یک شبیه حس سردی در آنچه که در واقع اتفاق افتاده است. بسیاری از شخصیت های داستانی و یا amalgamations و هیچ شواهد تاریخی که پیتر, بازی های برگزار شده با شور و شوق آتشین توسط Nicholas Hoult شد سوء استفاده و یا زدگی. آن را بیشتر در مورد چگونه یک 21-سال های مندرج توسط ال فانینگ موفق به اصلاحات یک ملت او نمی آمده است. برای مک نامارا ایده است نه به گرفتار در واقع زمانی که آن را نمی کند در خدمت داستان در دست است.

Elle Fanning as Catherine the Great in The Great

ال فانینگ به عنوان کاترین کبیر در بزرگ. Hulu

“حتی اگر من می دانستم که من که قرار بود به یک برده به جزئیات تاریخی—کاملا مخالف—ما می دانستیم زیادی,” او می گوید. “من می دانستم که وجود دارد چند چیز در زندگی من بود و سخت مورد و پس از آن در ما ایجاد جهان خود. من می دانستم که چه شوهر او واقعا بود و نبود او بسیار خوب آنتاگونیست بنابراین من تغییر او کمی او را بهتر آنتاگونیست. زمانی که من احساس ما گفتن جوهر که او بود و داستان او پس از آن جزئیات تاریخی [مهم نیست]. بروید با خواندن کتاب یا تماشای یک فیلم مستند شما می دانید ؟ این یک درس تاریخی آن را نشان می دهد. است که آنچه ما می گویند در مورد علاقه بیش از حد.”

هنوز هم نویسندگان با استفاده از پژوهش های تاریخی به گوشت از جهان است. آنها را نگه داشته و یک تخته سفید در نویسنده اتاق با یک لیست از حقایق عجیب و غریب و حوادث است که می تواند راه خود را به قسمت, مانند, مردم چگونه از زمان استفاده از پوست لیمو به عنوان پیشگیری از بارداری. بسیاری از جزئیات به عنوان McNamara آن قرار می دهد نه مودب veering دور از آنچه که ما معمولا انتظار می رود از یک دوره قطعه. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد نامطلوب برای دیدن اعضای دربار سلطنتی در بیشتر لباس های گاه به گاه و یا fornicating در راهروها و نه همه چیز را می توانست مناسب در همه زمان ها.

“ما حتی نمی دانیم, همه چیز آنها را” مک نامارا می گوید. “وجود دارد این ایده به این دلیل که تاریخ رو نوشته که ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. ما واقعا نمی. در حال حاضر از آن خواهد بود کمی متفاوت به دلیل وجود رسانه های, اما در آن زمان ما با تکیه بر پرونده نوشته شده و نقاشی. اما آنها نگاه یک راه خاص در پرتره چرا که آنها رفت و به پرتره خود را انجام داده به دنبال یک راه خاص است. این بدان معنی نیست که نگاه که راه هر روز. آنها فقط انسان است. ما فکر کردن در مورد چگونه شما می تواند به عنوان یک فرد در آن تجربه است.”

Nicholas Hoult plays Peter Peter III of Russia in The Great

Nicholas Hoult, نقش پیتر پیتر III روسیه در بزرگ. Hulu

مانند مورد علاقه, بزرگ با استفاده از ترکیبی از بالا و ابرو و زبان و معاصر عبارت و کلمات. شخصیت veer از استفاده از کلماتی مانند “طرفداری” به گفت: “برو به” شش بار در یک جمله. این خنده دار بسیار سریع و هدفمند ریتمیک و بسیار شبیه به نسخه اصلی بازی نوشته شده بود. در واقع مک نامارا برداشته چندین صحنه به طور مستقیم از بازی. آن را شبیه به هزاره-دوستانه دیکینسون روش وقایع گذشته و مک نامارا نیست تعجب است که بینندگان در حال جذب شدن به سمت کمتر جدی tellings شده از تاریخ است.

“تلویزیون تغییر کرده است و خیلی از آن افراد مجاز به تصور کنید که نسخه های مختلف از داستان سرایی و نسخه های مختلف از نوع” او می گوید. “علاقه تاریخی کمدی است که بخشی از آن. آن را مانند ” آه وجود دارد یک راه جدید برای انجام این کار است.’ بدیهی است که مردم همیشه دوست game, تاریخی, درام, اما من فکر می کنم این می افزاید: یک مخاطب جدید به آن است. و است که مخاطبان می شود چیزی متفاوت از آن است. وجود دارد چیزی است که در گذشته صحبت می کند که به ما در حال حاضر.”

او می افزاید: “این همان راهی است که برخی از ژانرهای رایگان شما را به بحث در مورد در حال حاضر در زمان های مختلف مانند یک غربی یا یک فیلم علمی تخیلی. شما می توانید به بحث در مورد در حال حاضر در یک راه است که انجام یک داستان در مورد ارائه نمی دهد و شما توانایی انجام است. آن را به شما می دهد راه قوی تر به صحبت کردن در مورد زمان خود را در راه مردم می تواند مربوط به اما انتشار آنها را از تماشای روزمره خود تجربه می کنند.”

the great elle fanning nicholas hoult

“این یک درس تاریخی آن را نشان می دهد” مک نامارا می گوید. Hulu

در حالی که بزرگ نمی کند مجموعه ای را برای یک برنامه خاص و یا برای انتقال هر نوع پیام بسیاری از قسمت ها را با طنین امروز حتی زمانی که آن را از طریق طنز لحظات. گفتگو در مورد چگونه به درمان مردم یک ملت و آنچه که آنها به عنوان احساس عمیقا مربوطه به عنوان پیتر ادعای اینکه مردم باید و باید منجر شده است. این ایده ها به مراتب راحت تر هضم می شوند و یا به نادیده گرفتن—زمانی که آنها می آیند در شکل چیزی خنده دار و سرگرم کننده است.

“به عنوان یک نویسنده شما در حال برخورد با کل جهان ایجاد کرده اید” مک نامارا می گوید. “شما نظرات زیرا شما یک فرد معاصر نوشتن یک جهان پس از دوره شما رسوخ کردن آن با مسائل زمان خود را ناخودآگاه. وجود دارد در قسمت وجود دارد که فوق العاده زمان بود اما تنها چیزی که در تاریخ است که شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”

این فیلمنامه آمده است در اطراف به دوره داستان به خصوص در حال حاضر که او در حال ارائه بسیاری از آنها را با موفقیت مورد علاقه. او حتی نوشته شده است یکی دیگر از روایت تاریخی برای Lanthimos.

“من در حال حاضر آن را دوست دارم چرا که مقیاس آنها متفاوت است و آن را به شما می دهد یک نوع آزادی خلاق که مستقیم معاصر کمدی یا درام, نمی,” او اشاره می کند. “این به من یک سبکی راه به کمی بزرگتر و جسورانه.”

بزرگ برای اولین بار در Hulu, مه 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>