چگونه به سازمان دیده بان یاد فیلم از مدیران که فیلم به تعویق افتاده اند

Coroanvirus COVID-19 Streaming Movie Guide

Coronavirus همه گیر نخواهد جلوگیری از شما را از دیدن فیلم های بزرگ و حتی اگر آن را متوقف هالیوود انتشار برنامه. پارامونت پیکچرز

شما لازم نیست ما به شما بگویم که coronavirus همه گیر شده است بد برای تلفن های موبایل. از نظر COVID-19 تاثیر بر مخاطبان اصلی اشکال شده است لغو برنامه ریزی شده منتشر شده به صورت عمده ، شما می توانید در مورد پنج ناامید کننده ترین تاخیر به نتیجه از جهانی مستند John Krasinski را در یک محل آرام بخش دوم (در اصل برنامه ریزی شده برای 8 مارس رها), Niki Caro را مولان (مارس 27), Cary Fukunaga را هیچ وقت به مرگ (10 آوریل), Justin Lin را F9 (22 مه) و پتی جنکینز’ Wonder Woman 1984 (5 ژوئن).

همچنین نگاه کنید به: 5 بیشتر از پیش بینی جدید و بازگشت آوریل نشان می دهد در میان COVID-19

اگر چه منتشر شده برای این فیلم به تعویق افتاد هر مدیر هنوز هم غنی است رزومه کامل از ویژگی های است که فرود آمد و آنها را به این شدت پیش بینی کنسرتهایی در وهله اول. بنابراین به جای این فیلم های پرفروش ما امیدوار به بحث بیش از چند ماه آینده در اینجا که در آن شما می توانید پیدا کردن فیلم قرار داده است که هر یک از این مدیران بر روی نقشه به عنوان فیلمسازان.

John Krasinski: یک محل آرام به جای یک محل آرام بخش دوم

Krasinski تا به حال کارگردانی مصاحبه کوتاهی با مردان زشت, این Hollars و سه قسمت از دفتر قبل از سال 2018 را در یک محل آرام اما هیچ یک از این پروژه ها لزوما منتقل سوزن برای پشت-دوربین حرفه ای. آن اهمیت نوآورانه فیلم ترسناک که بازیگران Krasinski در نور کاملا جدید در هالیوود است.

در میان بررسی بیحوصلگی حرف زدن منحصر به فرد خود را استقرار صدا و شگفت انگیزی از سود گیشه اجرا Krasinski ناگهان آخرین ستاره-تبدیل-مدیر به کسب درآمد قابل توجهی بدرخشد. که البته آمد مطرح انتظارات و اعتیاد به مواد مخدره که می تواند موانع خطرناک برای یک نوپای حرفه ای جدید است. اما واکنش های اولیه برای یک محل آرام بخش دومکه آیا برگزاری محدود, نمایش فیلم برای منتقدان قبل از shutdown شدن توسط coronavirus بودند به شدت مثبت است.

خواهیم دید که اگر Krasinski است که معامله واقعی به عنوان یک مدیر برای خودمان که عاقبت در نهایت بازدید از سالن های تئاتر. در ضمن ما مطالب خود را به دوباره خود را تازه علاوه بر این به ژانر وحشت.

شما می توانید جریان یک محل آرام در Hulu.

Niki Caro: نهنگ سوار به جای مولان

یک داستان معاصر از عشق رد و پیروزی نهنگ سوار حول محور یک زن جوان مائوری دختر که مبارزه برای تحقق سرنوشت پدر بزرگ او حاضر به رسمیت شناختن. در ساحل شرقی نیوزیلند Whangara مردم همیشه ترویج اولین فرزندان پسر به عنوان ستاد. اما چابک Pai (Keisha Castle-Hughes) احساس می کند به معنای چیزی بیشتر از آنچه او عایق جامعه انتظار دارد از او.

به توانمند سازی و نشاط طبیعت از نهنگ سوار تاسیس کارو مهارت به عنوان یک داستان گوی با استادانه درک فرهنگی نمایندگی. در حالی که خشنود فیلم اغلب می تواند از دست دادن مخاطب اگر احساس می کنید baited یا دستکاری کارو جلوگیری از مشکلات فرعی نوع و ارائه یک تجربه همهجانبه. نهنگ سوار توانا است پیدا کردن زمان-bider در حالی که ما منتظر مولان.

شما می توانید جریان نهنگ سوار بر Tubi.

Cary Fukunaga: True Detective فصل 1 به جای هیچ وقت مردن

در یک راه عجیب و غریب مغناطیس از True Detective‘s فصل اول تنها رشد جذاب تر دنبال ناامید کننده دوم پیگیری و خوب اما unspectacular فصل سوم. خالق و showrunner Nic Pizzolatto خلاق مخترع اما حقیقت نشان داده است Fukunaga به عنوان فصل 1 قهرمان واقعی است.

مدیر تاسیس زبان بصری از این سری با آن گوتیک لایههای و تلطیف ساخت. استخراج چنین اجرای فوق العاده از وودی هارلسون و Matthew McConaughey بود مطمئنا یک گروه درست تلاش است که از تمدید این صفحه به مجموعه. اما Fukunaga منحصر به فرد بصری شعله ور شدن و گرایش به تحریف مرکزی تمرکز باقی مانده این فصل کارت ویزیت. این یک تاکتیک او ادامه داد: برای استخدام در پیگیری پروژه هایی مانند Netflix بکشد جانوران از هیچ ملت و دیوانه وار. همه شما نیاز به انجام به عنوان شما منتظر هیچ وقت به مرگ است دوباره به تماشای True Detective‘s کاملا حماسی شش دقیقه ردیابی شات.

شما می توانید جریان True Detective HBO در حال حاضر و HBO Go.

Justin Lin: Fast Five به جای F9

برای اینکه عادلانه لین در حال حاضر جمع آوری یک تعداد انگشت شماری از بالا مشخصات اعتبارات قبل از 2011 Fast Five جمله های قبلی سریع و خشمگین فیلم. اما سریع پنج تا حد زیادی با اعتبار بازسازی saga برای مسافت های طولانی پس از اضافه کردن شخصیت های جدید مانند Dwayne Johnson هابز و emboldening سری جاه طلبی که آن را به فضایی عمل است. تماشای آن طاق careen در سراسر جاده به عنوان آن کشیده شده توسط یک سری از اتومبیل های عضلانی در قانون سوم ارتفاع endearingly مسخره مردانگی set-pieces—حداقل تا زمانی که فیلم بعدی بیرون آمد.

در حالی که لین را در رفتن به طور مستقیم 2013 Fast & Furious 6آن این ویژگی است که واقعا قرار دادن یک شیشه بزرگ در زندگی حرفه ای او در پشت دوربین. به زودی او به عنوان یک نقد شدنی در بانک کالا است که می تواند با ارائه خشنود عمل است که فیلم های پرفروش ساخته شده بودند بر.

F9 شده است به تعویق افتاد تا مارس سال 2021 روم طرفداران مقدار زیادی از زمان برای گرفتن لین را قبل بازدید.

شما می توانید جریان Fast Five در Hulu.

Patty Jenkins: هیولا به جای تعجبم که زن 1984

جنکینز نوشته و کارگردانی 2003 فیلمی درباره زندگی واقعی serial killer Aileen Wuornos سابق, فاحشه, که به قتل چند تن از مرد و مشتریان. آن را از ویژگی های او کارگردان اولین و چه راهی برای شروع یک حرفه ای است. این فیلم برنده, Charlize Theron بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه در جوایز اسکار 2004. که در آن زمان 14 سال بیشتر برای جنکینز برای بازگشت به صفحه نمایش بزرگ به عنوان یک مدیر این است که یک شکست در هالیوود ،

در تعجبم که زن 1984 یکی از مورد انتظار ترین فیلم در این برنامه پس از سال 2017 از ویژگی های ضربه بزرگ با طرفداران و منتقدان. در حالی که فیلمهای follow-up به نظر می رسد به ارائه آن است جنکینز ” تیره و حداقلی ریشه به عنوان یک فیلمساز باقی می ماند که او بهترین کار برای تاریخ. هیولا های کوچک فیلم—و نه در حوزه و یا قد و قامت اما در تمرکز و تولید. که با این نسخهها کار به مزایای آن به عنوان فریزر واقعیت به طور فزاینده ای unsettles شما با عبور از هر صحنه. هیولا قصد ندارم به شما الهام بخش مانند Wonder Woman, اما مطمئن خواهد شد گرفتن توجه شما.

شما می توانید جریان هیولا در Tubi, Vudu و صدای ترق و تروق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>