چگونه به فروشگاه برای امنیت خانه در سال 2020

Keys to your own home

اگر چه COVID-19 همه گیر شده است به عنوان اقتصاد بازگشایی بیشتر و بیشتر مردم در حال ترک خانه خود دفاتر را برای آنهایی که واقعی است. با خانه های سمت چپ به تنهایی و بسته سرقت در حال افزایش است, شما باید در نظر گرفتن نصب یک سیستم امنیتی خانه? اگر چنین است ، بیش از چند ماه گذشته همکاران من و من راه اندازی و آزمایش کردن تمام سیستم های امنیتی در بازار ما یافت می شود که در آنها موثر در پیشگیری از صفحه اصلی تهاجم در بیشتر قسمت ها. اما این مهم است که انتخاب یک سیستم است که مناسب برای خانه و خانواده خود را. با بسیاری از عوامل مانند تجهیزات, نظارت, تصویری, ذخیره سازی و هزینه های وجود دارد هیچ “یکی از اندازه متناسب با تمام” راه حل امنیتی. خوشبختانه ما انجام داده ایم همه این کار به شما کمک کند انتخاب کردن کامل سیستم برای خانه خود را.

صفحه اصلی آمار سرقت

در طول 25 سال گذشته, جرم و جنایت کاهش یافته است به طور مداوم در ایالات متحده پس از آن در اوایل 1990s اوج. در واقع بین سالهای 1993 تا 2018, ملک جرم و جنایت کاهش بیش از 53. اما این بدان معنا نیست که خانه منازل به قصد سرقت یک چیزی از گذشته است. در سال 2015 وجود دارد 1.5 میلیون منازل به قصد سرقت در نتیجه $3.6 میلیارد از زیان یک دست دادن به طور متوسط از $2,316 اگر شما نگرانم. مسکونی و خواص شایع ترین خواص burglarized حسابداری برای 71.6 درصد از تمام منازل به قصد سرقت.

به علاوه بسته سرقت در حال افزایش است از COVID-19 همه گیر آغاز شد. از آوریل 17th به 23rd, تنهایی, تخمین زده می شود که یک پنجم خانواده ها در ایالات متحده تا به حال بسته های به سرقت رفته از خانه های خود در سه ماه گذشته است. بنابراین حتی اگر ملک جرم و جنایت در حال کاهش است به طور کلی از سال 1990s که هیچ دلیلی برای ترک خانه خود را محافظت نشده.

چگونه موثر سیستم های امنیتی?

بیایید پرش به سوال اول: آیا سیستم های امنیتی به طور موثر محافظت از خانه ؟ پاسخ این است که بله, با توجه به, United States Department of Justice. این را در نظر بگیرید: رایج ترین روش برای ورود سارق به آسیب و یا حذف یک درب یا پنجره که اتفاق می افتد در حدود 70 ٪ از همه خانه منازل به قصد سرقت. بنابراین WiFi-دستگاه های متصل مانند درب/ پنجره, سنسور حرکت, سنسور و شکستن شیشه سنسور می تواند مجموعه ای خاموش محلی آلارم و حتی اطلاع کاربر از طریق سیستم تلفن همراه نرم افزار اگر یک درب یا پنجره باز شده است یا بسته. در بالا از آن محیط داخلی و فضای باز دوربین می تواند با ارائه مدارک و شواهد از شکستن که می تواند تا حد زیادی کمک کند در یک پرونده جنایی.

مطالعه دیگری از دانشگاه کارولینای شمالی و زنگ صنعت تحقیقات و آموزش و پرورش پایه و اساس بررسی بیش از 400 محکوم سارق در مورد تاکتیک های خود را. 83 درصد از این بررسی پاسخ دهندگان گفته است که قبل از آنها اقدام به سرقت آنها را ببینید اگر وجود دارد سیستم های دزدگیر در محل; اگر آنها در بر داشت یک یا شواهد از یکی از 60% را انتخاب کنید یکی دیگر از خانه به غارت. به عنوان سارق که یک سیستم زنگ خطر اواسط سرقت نیم خواهد داد تا به طور کامل در حالی که کمی بیش از یک سوم خواهد عقب نشینی است. همه در همه, تنها 13 درصد از سارق گفت که آنها می خواهم در ادامه با سرقت تلاش پس از پیدا کردن یک سیستم زنگ خطر. گذشته از سیستم خود سارق نیز در زمان به در نظر گرفتن عواملی مانند ترافیک, فرار, راه, امنیت, نشانه ها و سگ ها در هنگام انتخاب یک خانه را به هدف. حتی چیزی به عنوان ارزان به عنوان یک $8 امنیتی امضا می تواند منجر سارق را انتخاب کنید یکی دیگر از خانه با توجه به بررسی.

صفحه اصلی سیستم های امنیتی: آنچه به دنبال

گذشته از موثر بودن سرقت بازدارنده صفحه اصلی سیستم های امنیتی نیز می تواند ارائه صلح از ذهن است. اگر شما فقط از شروع جستجوی خود را برای پیدا کردن خانه کامل امنیت سیستم در اینجا چند چیز را در نظر بگیرید:

  • خانه اندازه: چگونه خانه خود را? ما توصیه می کنیم با قرار دادن سنسور درب و پنجره در هر درب و پنجره در سطح زمین و خانه خود را به طوری که یک جای خوب برای شروع, اما توجه داشته باشید که این روزها بسیاری از سیستم های مقیاس پذیر به این معنی که شما می توانید خرید و اضافه کردن تجهیزات به عنوان زمان می رود.
  • بودجه: نگه داشتن در ذهن خط پایین خود را برای تجهیزات مانیتورینگ و ذخیره سازی هزینه های. چه شما مایل به پرداخت ماهانه یا سالانه پس از سرمایه گذاری اولیه? در حالی که برخی از شرکت ها نیاز به هزینه ماهانه یا سالانه دیگران خواهد اجازه دهید شما را فقط با پرداخت هزینه های چشمگیر برای تجهیزات.
  • نظارت: وقتی که می آید به خانه نظارت بر امنیت وجود دارد دو انتخاب اصلی خود نظارت و یا نظارت حرفه ای. با یک سیستم امنیتی است که متصل به وای فای کاربران را به طور معمول قادر به livestream فیلم دریافت اطلاعیه اگر حرکت و یا یک فرد است که با شناسایی و کنترل سیستم های خود را از راه دور از طریق تلفن همراه مربوطه برنامه های کاربردی. برخی از شرکت های ارائه 24/7 نظارت حرفه ای که بدان معنی است که یک تیم از افراد نیز مطلع اگر هر آلارم بروید و می توانید تماس خدمات اورژانس برای کاربر در صورت نیاز. برای حفاظت بیشتر ما توصیه ثبت نام برای 24/7 نظارت حرفه ای, اگر چه آن را به طور معمول هزینه های ماهانه و یا سالانه هزینه. برای شرکت های سنتی مانند ADT که هزینه می تواند هزینه در هر نقطه از $40 به 60 دلار ماهانه.
  • پشتیبان گیری: اگر قدرت را در محله خود را, شما می خواهید مطمئن شوید که سیستم امنیتی خود را باقی می ماند. وجود دارد چند راه مختلف برای انجام این کار را از طریق بازگشت به بالا, باتری, پشتیبان گیری از تلفن ثابت و یا تلفن همراه پشتیبان گیری, پس نگه داشتن آن در ذهن به عنوان شما جستجو برای سیستم های امنیتی.
  • نصب و راه اندازی: اکثر سیستم های امنیتی در حال حاضر ارائه DIY نصب و راه اندازی از طریق هدایت راه اندازی فرآیند در برنامه. برخی از شرکت ها یا پیشنهاد و یا نیاز به نصب حرفه ای به طور معمول برای هزینه در حدود $100. توسکا امنیت برای مثال یک شرکت است که اجازه می دهد تا کاربران را انتخاب کنید بین تبادل نظر و یا حرفه ای نصب و راه اندازی; کارشناسان ما تصمیم گرفتند برای تبادل نظر و نبود هر گونه مشکلات روبرو می شوند.
  • سهولت استفاده: چه آسان است این سیستم برای راه اندازی و استفاده به صورت روزانه ؟ برای پیدا کردن و خواندن بررسی از افرادی که در واقع آزمایش سیستم ،
  • خانه هوشمند یکپارچگی: امروزه شما می توانید با استفاده از صدای دستیاران مانند الکسا یا گوگل دستیار خود را برای کنترل امنیت سیستم دست آزاد با دستورات مانند “الکسا نشان می دهد من درب جلو دوربین من اکو نشان می دهد!”. بسیاری از سیستم های امنیتی نیز کار با اینترنت اشیاء یا IoT دستگاه ها از شرکت های شخص ثالث اجازه می دهد برای برخی راحت صفحه اصلی اتوماسیون مانند در اختیار داشتن خود را هوشمند ترموستات روشن کردن هر زمان که سیستم شما مسلح شده است. اگر شما در حال حاضر در آمازون یا گوگل خانه هوشمند اکوسیستم سعی کنید برای پیدا کردن یک سیستم امنیتی است که ادغام خود را با دستیار صوتی موجود و دستگاه های IoT.
  • کیفیت قطعات: همه سیستم های امنیتی در برابر خلق شده اند, به خصوص از نظر کیفیت تجهیزات خود را. وجود دارد یک تن از تنوع بسته به شرکت و به خصوص وقتی که می آید به دوربین های امنیتی و تصویری doorbells. این است یکی دیگر از منطقه که در آن خواندن بررسی کمک خواهد کرد فوق العاده.
  • حفظ حریم خصوصی و امنیت: جالب اینجاست که کاملا چند smart security شرکت داشته اند نقض داده در سال گذشته از آمازون متعلق به حلقه به گوگل متعلق به لانه. تحقیقات این شرکت از قبل برای دیدن اگر آنها تا به حال سابقه حفاظت از داده های مشتریان یا نه. به دنبال شرکت هایی که نیاز به کلمه عبور و دیجیتال ویژگی های امنیتی مانند دو یا چند فاکتور تأیید هویت برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری خود شوید.
  • پشتیبانی از مشتری: تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم مخوف پشتیبانی از مشتری که دوباره تا حد زیادی متفاوت است از شرکت. در نظر گرفتن هر دو راه شما می توانید پشتیبانی از مشتری های من.e تلفن, ایمیل, فرم آنلاین و…. و همچنین به عنوان چگونه فعلی یا سابق مشتریان احساس مورد حمایت خود را تجربه.

انتخاب یک سیستم برای محافظت از خانه و خانواده خود می تواند دلهره آور به خصوص با مقدار مطلق از گزینه های در دسترس است. اما مهم نیست که آیا شما در دفتر به طور منظم و یا هنوز کار از نیمکت خود را در خانه وجود دارد یک سیستم برنامه ریزی که برای شما مناسب است.

اتمام ADT را بسته و قیمت گذاری.

خانه امنیت از توسکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر