چگونه خود را COVID-19 ماسک در خانه: بررسی مراحل صادر شده توسط دولت

صادر شده توسط دفتر اصلی مشاور علمی دولت هند این راهنمای فراهم می کند یک طرح ساده به استفاده و استفاده مجدد از ماسک در خانه.

During فاز اولیه این بیماری همه گیر کوروناویروس فقط کسانی که آلوده بودند که توصیه به پوشیدن یک ماسک صورت به طور مداوم. اما همه چیز شروع به تغییر ،

یک دستی به تازگی صادر شده توسط دفتر اصلی مشاور علمی دولت هند می گوید که با توجه به تجزیه و تحلیل اگر 50 درصد از جمعیت شد و به پوشیدن ماسک تنها 50 درصد از جمعیت خواهد بود که توسط ویروس آلوده. اما هنگامی که 80 ٪ از جمعیت می پوشد, ماسک, شیوع بیماری می تواند فورا متوقف.

این دیگر در مورد اینکه آیا شما از این علائم یا نه; حتی اگر شما سالم و با پوشیدن یک ماسک می تواند بطور قابل توجهی کاهش شانس شما آلوده شدن در مورد شما به اجرا برای برخی غیر قابل اجتناب ماموریت یا کار می کنند.

چه اتفاقی می افتد این است SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 گسترش به راحتی از قطرات موجود در هوا است که تشکیل شده هنگامی که ما صحبت در تنفس, خنده, خمیازه سرفه یا عطسه. ویروس-حمل قطرات تنفسی خشک به اندازه کافی سریع به شکل قطرات هسته و هوا باقی می ماند قبل از فرود در سطوح مختلف. زنده ماندن آنها تا سه ساعت در هوا و تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ سطوح.

اگر شما از یک مانع فیزیکی در مقابل دهان و بینی خود را, شما به احتمال زیاد کمتر به نفس در آن قطرات است. در حال حاضر در حالی که ماسک های خانگی تنها 70 درصد به عنوان موثر به عنوان N-95 و N-99 فولاد ماسک, آنها هنوز هم یک جایگزین عالی برای یک اقدام پیشگیرانه. جراحی ماسک عمدتا به معنای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و مردم مبارزه با COVID-19 و در حال حاضر سبب شیوع تقاضا در سراسر کشور است.

در اینجا چگونه شما می توانید خود را ماسک صورت با استفاده از مواد ساده در خانه:

دانشمندان دریافته اند که دو لایه از 100 ٪ پنبه پارچه موثر در گرفتن ذرات کوچک (تا پنج برابر کوچکتر از Coronavirus) است تنفس و آسان برای استفاده برای ساخت یک ماسک در خانه.

پس هر گونه استفاده از پارچه پنبه از جمله یک جلیقه پنبه و یا t-پیراهن خود را به ماسک. با این حال, شما باید اطمینان حاصل شود که پارچه شسته و در آب جوش (با نمک اضافه شده) به مدت 5 دقیقه و خوب خشک قبل از استفاده از.

face mask

مواد:

  • پارچه های پنبه ای. برای بزرگسالان: 9 اینچ x 7 اینچ. برای کودکان: 7 اینچ x 5 اینچ.
  • نوار: قطع چهار نوار از هر پارچه پنبه برای بستن و لوله کشی. دو قطعه در 1.5″x 5″ و دو قطعه در 1.5″x 40″.
  • دستگاه دوخت.

روش:

  • را برش پارچه و ضمیمه 1.5″x5″ نوار به عنوان محیطی برای پارچه بر یک پایان.
  • ایجاد سه رو رو به پایین pleats حدود 1.5″ هر تاشو پارچه و دوختن آنها را در محل.
  • به نوبه خود پلیسه پارچه به طرف دیگر و تکرار این مراحل را برای pleating در این سمت بیش از حد. هنگامی که به آسانی ساخته شده است ارتفاع پلیسه پارچه ای کاهش خواهد یافت از 9″ 5″.
  • امن pleats با لوله کشی در هر دو طرف. مراقبت بیشتری به نگه داشتن همه pleats رو رو به پایین.
  • در حال حاضر شروع به اتصال طولانی 40″ نوار استفاده می شود برای بستن ماسک را به بالا و پایین ،
  • یک بار دیگر در برابر هر دو این نوار سه بار و کوک آنها را در محل.
  • آماده!

ماسک های خانگی استفاده شود شسته و بعد از هر استفاده و مورد استفاده مجدد قرار بر خلاف فولاد ماسک که نیاز به دفع پس از یک فصل. همه شما باید انجام دهید این است که به طور کامل پاک کردن ماسک در آب گرم و صابون و ترک آن را به خشک کردن در آفتاب به مدت 5 ساعت.


همچنین بخوانید: علائم COVID-19? دریافت خود را به نمایش توسط یک پزشک آنلاین قبل از یک آزمون واقعی


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>