چگونه می توان آلی کود برای گیاهان فقط در یک روز. هیچ کمپوست مورد نیاز!

گیاهان نیاز به تغذیه? ما یک ترفند برای استفاده از خود را هدر ندهید حتی اگر شما در میانهی شب آغاز شده کمپوست! #GrowOrganic

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Tدر اینجا بسیار تغذیه است که به هدر می رود زمانی که ما دور می ریزیم سیب زمینی لایه برداری پوست موز و حتی آب که در آن ما خیس ما, سبزیجات. تولید کامل از پروتئین و پتاسیم و کلسیم و دیگر مواد مغذی ممکن است به سلیقه ما است اما قطعا مفید برای باغ ما.

کنجکاو در مورد چگونه شما می توانید از کود در یک مدت زمان کوتاه تر از کمپوست? به عنوان خوانده شده.

چگونه سریع آلی کود اگر شما در حال حاضر کمپوست

natural fertilizer diy

 • رزرو یک کشتی یا یک سطل کوچک در آشپزخانه خود را به جمع آوری تمام آب است که می رود به شستن سبزیجات و یا خیساندن برنج, paneer ،
 • به جای شستن تولید خود را در زیر آب در حال اجرا را عادت خیساندن آن در یک کشتی کوچک و تخلیه آب به محفوظ سطل.
 • همین کار را با آب استفاده می شود برای شستن برنج و عدس و غیره. اگر شما نگران آن است که این دانه ها با اسپری مواد شیمیایی و شستشو آنها را در زیر آب در حال اجرا فقط یک بار و سپس حذف آنها را در یک کشتی. پور “زباله” آب را در خود محفوظ سطل.
 • اضافه کردن تمام میوه ها برای لایه برداری پوست موز و از جمله مواد تشکیل دهنده دیگر به سطل. مطمئن شوید که شما پوشش آن را به اندازه کافی برای جلوگیری از هر گونه مگس.
 • تخصیص دادن یک زمان معمولا در شب به کرنش کردن زباله های مواد غذایی. این اطمینان خواهد داد که هیچ غذایی کمی باقی می ماند در آب برای بیش از 24 ساعت.
 • پس از تیره و تار اضافه کردن لایه برداری را به کمپوست bin. مطمئن شوید که شما اضافه کردن به اندازه کافی قهوه ای, مواد (مانند برگ های خشک و شاخه و یا تراشه چوب) به خیس خوردن در و برای جبران رطوبت اضافه شده به کمپوست را.
 • استفاده از کود آلی آب از سطل آب گیاهان خود را. اگر گیاهان خود را عمدتا در گلدان این آب باید کافی است. اگر نه, شما می توانید با استفاده از آب به طور منظم اگر کود آب کفایت نمی.

برای چند هفته اول در حفظ و رعایت سلامت گیاهان خود را. من سعی کردم این کار را با پوست موز آغشته به برنج و دال آب. گیاهان به نظر می رسد فقط خوب است. اما مناسب بودن آن بستگی دارد ممکن است خاک pH و شرایط آب و هوایی و نیازهای گیاهان بیش از حد.

یک اسموتی سالم برای گیاهان خود را اگر شما نمی کمپوست

natural fertilizer diy

نه کمپوست هنوز ؟ نگران نباشید; شما هنوز هم می تواند خود را تغذیه گیاهان با مواد مغذی سالم با استفاده از این روش.

 • جمع آوری تمام خود را مرطوب زباله مانند گوجه فرنگی تاپ, پیاز, لایه برداری پوست سیب زمینی و غیره. در یک کاسه است.
 • در یک زمان اختصاص داده شده (درست مانند روش فوق برای جلوگیری از آنها را از نشستن بیش از 24 ساعت) ریز ریز کردن همه این “زباله” مواد را به قطعات کوچک.
 • اضافه کردن آنها را به یک میکسر چرخ و اضافه کردن مقدار کافی آب به آن است. نهایی بافت نباید بیش از حد آبریزش و نه بیش از حد ضخیم است.
 • خرد کردن آنها با یکدیگر را نازک ‘اسموتی’.
 • رقیق شده با آب و آب گیاهان خود را با آن است.
 • اگر گیاهان شما هر حال نمی کود برای زمان طولانی شما می توانید سعی کنید به آنها تنها اسموتی برای چند روز در هفته است. فقط مطمئن شوید که آن را نازک به اندازه کافی برای نفوذ به خاک به جای ماندن در بالای آن است. که ممکن است دعوت از مگس و دیگر حشرات.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>