چگونه به رشد مغذی Microgreens در خانه با استفاده از یک روش ساده آشپزخانه عنصر

این برگ های کوچک در حال تقلید از بزرگسالان همتایان و بسته بندی شده با عطر و طعم شدید و تغذیه.

ارتقاء

Microgreens اولین برگ حقیقی تولید شده از نهال های گیاهی یا گیاه. این برگ های کوچک در حال تقلید از بزرگسالان همتایان و بسته بندی شده با عطر و طعم شدید و تغذیه.

“به عبارت ساده microgreens یکی از مراحل اولیه رشد گياه و مغذی تر از به طور کامل رشد سبزیجات می گوید:” Swati جین بنیانگذار دهلی نو-بر اساس راه اندازی اولین برگ به فروش می رساند که زنده و آلی microgreens. او همچنین با انجام کارگاه های آموزشی برای کمک به دیگر شهری باغبان خود را شروع microgreen باغ.

در هنگام مصرف به طور منظم microgreens کمک به سم زدایی بدن شما. آنها بسیار مغذی و حتی در مقادیر کوچک, یک powerbomb از انرژی است. تنها اشکال این است که آنها گران هستند که خریداری شده از بازار و نه هر طیف است که به راحتی در دسترس است.

اما خبر خوب این است که آنها رشد را می توان به راحتی در خانه در یک فضای کوچک با به آسانی در دسترس منابع.

خردل Microgreens

با استفاده از این روش ساده به آسانی در دسترس از مواد تشکیل دهنده شما می توانید رشد microgreens که سرشار از ویتامین های A, C, K و e

چرا خردل?

برگ های این گیاه بسته بندی شده با غذاهای گیاهی مانند گلوکوزینولات و فنول است که شناخته شده برای تقویت سیستم ایمنی. بعلاوه,,,,, Dr Ekta S a بنگلور مبتنی بر متخصص تغذیه می گوید که برگ می تواند به جلوگیری از رشد سلول های سرطانی. “این برگ سبزی است که سرشار از آنتی اکسیدان ها است که کمک می کند تا برای مبارزه با سلول های بدخیم. آن را نیز غنی از پروتئین فیبر و کلسیم و آهن,” او می گوید.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید:

  • ظرف کوچک (گلدان, سینی های پلاستیکی و یا جعبه)
  • دانه خردل
  • خاک گلدان

مرحله 1: گرفتن یک تعداد انگشت شماری از دانه خردل و قبل از خیس کردن آنها را در یک کاسه آب به مدت 6 ساعت.

مرحله 2: نگاهی به ظرف مورد نظر و ایجاد دو یا سه سوراخ در پایه. این تسهیل زهکشی بیش از حد آب و آبیاری از microgreens پس از رشد آنها بلندتر است.

مرحله 2: پر کردن جعبه با هر آلی خاک گلدان و یا در خانه کمپوست.

مرحله 3: پراکنده همه آغشته به دانه و گسترش آن را به طور مساوی با استفاده از پشت یک قاشق.

گام 4: نم نم و یا اسپری آب برای اطمینان از هر دو دانه ها و خاک مرطوب است.

گام 5: پوشش گلدان با ظرف دیگری با چند سوراخ هایی برای گردش هوا. و یا شما می توانید با استفاده از فویل آلومینیوم یا مقوا برای پوشش ظرف. پانچ یک سوراخ چند در سطح اجازه می دهد تا گیاه به نفس.

محل ظرف در یک منطقه به خوبی تهویه از خانه خود را می کند که دریافت نور مستقیم خورشید. به یاد داشته باشید به آب نهال هر 8 ساعت با اسپری یا آبپاش. همچنان به انجام این کار برای سه روز آینده تا زمانی که دانه ها شروع به جوانه زدن می باشد. این برگ های کوچک شروع خواهد شد جوانه در روز 5.

مرحله 6: در حال حاضر حذف درب و ظرف را در یک منطقه به خوبی تهویه از خانه خود را که دریافت مستقیم نور خورشید.

مرحله 7: پس از این نهال ها بلندتر از آن زمان به آب خود را microgreens متفاوت است. محل ظرف را در یک ظرف/سینی پر از آب برای یک دقیقه. این کار را دو بار در روز به مدت تنها یک دقیقه است.

هنگامی که نهال به ارتفاع 1 اینچ آن است که آماده برداشت می باشد.

رشد کامل خردل microgreens.

نحوه مصرف Microgreens?

همیشه اطمینان حاصل شود که microgreens در حال رشد ارگانیک و مصرف غذاهای زنده.
“هرگز خود را طبخ microgreens همیشه خوردن آنها خام است. آنها بیش از حد ظریف در طبیعت و لحظه ای که شما آنها را در معرض گرما و آنها شروع به از دست دادن انرژی و زنده دلی و تغذیه می گوید:” Swati.

بطری کدو کباب و سالاد باغ صدر با Mushtard و کلم قمری microgreens.

او نشان می دهد با اضافه کردن آنها را به وعده های غذایی روزمره به عنوان یک چاشنی زدن حول آنها را همراه با سالاد و فشردن آنها در بین ساندویچ و یا ترکیب آنها را همراه با chutneys نرخهای raita یا آب میوه.

عکس و Gif های حسن نیت ارائه میدهد: Swati Jain

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>