چگونه خانه خود را لوکس staycation هستید قبل در حال حاضر

یک staycation هستید قبل است. حسن نیت ارائه میدهد هتل Britannia

همانطور که همه ما همچنان به ماندن در داخل و اجتماعی فاصله میان بیماری همه گیر کوروناویروس طبیعی است شروع به احساس و نه هم بزنید ، حتی اگر شما نمی ممکن است قادر به بسته تا چمدان خود را و جت کردن در یک رویای عاشقانه والنتاین در حال حاضر هنوز هم وجود دارد راه را به مورد علاقه خود را در تعطیلات vibes را در جریان زندگی روزمره است.

ما همه هزینه های راه زمان بیشتری را در خانه از ما به طور معمول پس چرا سعی کنید به شما زمان اقامت احساس کمی بیشتر staycation هستید-مانند ؟ این که آیا شما یک مسافر مکرر و یا گاه به گاه سرگردان وجود دارد راه های آسان به مورد علاقه خود را ویژگی های هتل به زندگی روزمره خود را. ناظر صحبت با هتل های برتر و مدیران و صاحبان concierges و متخصصان از سراسر جهان برای شنیدن در مورد مورد علاقه خود را راهنمایی و جواب خود را در حال حاضر وضعیت خانه کوچک, هتل الهام گرفته از قبل. ببینید بهترین راه های ساده برای تبدیل خانه خود را در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: بهترین, هتل, نوار کوکتل شما می توانید در خانه در حال حاضر

فیل سفید هتل. حسن نیت ارائه میدهد استراحتگاه جزیره نانتاکت

خود را به تخت روزمره است.

“نهایی در ایجاد دوباره یک هتل تجربه در خانه است که هتل شگفت انگیز در خواب” توضیح می دهد که Bettina Landt مدیر در فیل سفید در نانتاکت. “من مشاوره شخصی است که به تخت خود را هر روز. آن شروع می شود و من در پای راست حتی اگر من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه بعد از آن است در حالی که در قرنطینه!”

لا Réserve پاریس هتل و آبگرم. حسن نیت ارائه میدهد La Réserve پاریس هتل & آبگرم

نمایش گل های تازه و درمان خود را به یک وعده غذایی خاص.

“ترتیب گل های تازه است که شما حتی می توانید انتخاب کنید از حیاط به نمایش در اطراف خانه خود را” نشان می دهد Marie-France Grégoire رئیس دربان در لا Réserve پاریس هتل & آبگرم. “طبخ یک ظرف شما معمولا نمی دهند. اگر شما احساس بلند پروازانه شاید یکی از سرآشپز های معروف مانند کریل Lignac از Aux Près. لذت بردن از وعده غذایی خود را با یک بطری شراب خوب (من رفتن به Cos d’Estournel). آه و غرقه شدن در یک شبانه حمام قبل از لغزش به یک کرکی هتل لباس بلند و گشاد می کند بیش از حد!”

Andaz Mayakoba رفت و آمد مکرر ریویرا مایا. حسن نیت ارائه میدهد تادئو Brunelli

تنظیم جدول.

“ما سزاوار به احساس آرام و آرام زمانی که ما در خانه هستند به ویژه هنگامی که ما نمی توانیم سفر می گوید:” خوان مارتینز, خانه داری مدیر در Andaz Mayakoba رفت و آمد مکرر ریویرا مایا. او نشان می دهد با اضافه کردن گل و گیاه به خانه خود را به آن را احساس زنده نگه داشتن خود را در جدول اتاق ناهار خوری مجموعه ای با صفحات, ظروف و پارچه, دستمال, فقط به عنوان شما را در یک رستوران.

ملیبو بیچ مسافرخانه. حسن نیت ارائه میدهد Malibu Beach Inn/هتل پیشرو جهان

خودتان را شبانه خدمات گردش کامل با شکلات روی بالش خود را.

“در حالی که quarantining در خانه ممکن است احساس پر زرق و برق ترین از staycations وجود دارد بسیاری از راه های شما می تواند تجربه ای که از مورد علاقه خود را در هتل لوکس. در ملیبو بیچ مسافرخانه ما را تشویق مهمانان به تمرکز بر آرامش و سلامتی در طول این بار پر سر و صدا. هر کسی می تواند دسترسی های مورد علاقه خود را wood work industres (ماست دی شکلات) و خود را آماده یک شبانه گردش مراسم” ارائه می دهد لورا Willens مدیر فروش و بازاریابی در ملیبو بیچ مسافرخانه هتل پیشرو جهان است. “ما نشان می دهد روشنایی یک شمع و یا آماده سازی یک منتشر کننده مورد علاقه خود را با هتل عطر قبل از غرقه شدن در بالش زمان درمان. رویاهای خود خواهد بود تا به حال خیلی شیرین است.”

این Roundtree. حسن نیت ارائه میدهد Roundtree

از نو خلق کردن مورد علاقه خود را, سفر, خاطرات, در خانه.

“چه چیزی باعث می شود یک سفر به یاد ماندنی است که اغلب ترکیبی بدیع از بودن در یک مکان زیبا و داشتن تجربه است که شما را به لذت های کوچک می گوید:” سیلویا وانگ صاحب Roundtree در Amagansett. “شاید آن لذت نشستن در گوشه ای آرام از باغ با یک کتاب خوب و یا ماجراجویی تلاش جدید آشپزی…در حالی که ما منتظر جهان برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی دوباره این عناصر در صفحه اصلی می توانید به ما یادآوری از لذت سفر است.

کرت مالیا پارک. حسن نیت ارائه میدهد کرت مالیا پارک

حمل و نقل خود را به یونان با یک مدیترانه غذا.

سفر به جزایر یونانی است که از این سوال در حال حاضر, اما شما می توانید کمی از دریای مدیترانه به خانه خود را. “درمان خود را به آسان مدیترانه میان وعده کاملا همراه خود را شب غذا یا لیوان شراب” نشان می دهد ~ kaito / mauro ~ Sbokou صاحب کرت Phaea تفریحی. “برخی از مخلوط زیتون با برخی از مزه پرتقال رزماری و روغن زیتون. بازی شیر یا خط آنها را با هم قرار داده و آنها را در فر قبلا گرم برای چند دقیقه. شما احساس خواهد شد فورا حمل و نقل در معطر باغ کرت مالیا پارک.”

آبگرم Halekulani. حسن نیت ارائه میدهد Halekulani

سعی کنید آروماتراپی با عطر یادآور مورد علاقه خود را academist:: دانشجویان.

“یکی از بزرگترین روند برای سال 2020 است قابل استنشاق زیبایی بیشتر معمولا از فکر به عنوان آروماتراپی. برخی از رایحه های طبیعی توانایی سریع مغز ما و بدن برای انجام بهتر در حالی که کاهش استرس می گوید:” کامالا Nayeli مدیر آبگرم و سلامتی در Halekulani. پیدا کردن مورد علاقه خود را به یاد ماندنی عطر و spritz آن را در اطراف.

JL, نوار, انزال, توچال و اسپا. حسن نیت ارائه میدهد JL, نوار, انزال, توچال و اسپا

خود را ایجاد کنید تعطیلات جو با فعالیت ها و دسر رفتار میکند.

کایلی Rae Fitzgibbons مدیر شادی (یک عنوان شغلی ما واقعا نسبت به تلاش) و مدیر کل در JL, نوار, انزال, توچال و اسپا در Sonora تگزاس نشان می دهد آوردن مزرعه vibes به خانه خود را. “ایجاد یک, تخته سیاه ‘مزاحم نشوید” ورود به چسبیدن به خارج از اتاق خواب خود را درب” و بعدها “خود را ساخت s’mores شومینه.”

پولیتزر در آمستردام. حسن نیت ارائه میدهد پولیتزر آمستردام/ترجیح هتل ها

افراط در صبحانه در رختخواب tتعطیلات آخر هفته خود.

“خدمت که شنبه صبح صبحانه را در رختخواب می گوید:” Jacu اشتراوس مدیر خلاق از افسانه هاو روایات قومی گروه نوازی با نام تجاری پشت شیک نقاط مانند پولیتزر یک هتل مورد نظر در آمستردام. “افراط با یک پشته از پنکیک و تازه میوه های قرمز cappuccinos آب پرتقال و فر پخته کروسانت. چرا اضافه کردن یک لیوان fizz? ما قصد داریم در هر نقطه است.”

بابی هتل. حسن نیت ارائه میدهد بابی هتل

قرار داده است که علاقه داشتن به لباس بلند و گشاد و بیرون بکشد قبل از خواب شکلات.

“مبادله عرق خود را برای یک اسباب بازی مخمل خواب دار ردا و انجام خدمات گردش برای خودتان” جارد پریچارد مدیر در بابی هتل در نشویل نشان می دهد. “قرعه کشی پرده و سایه قبل از خواب با این حال شما می خواهم که آیا شما می خواهید برای جلوگیری از همه نور و یا از خواب بیدار به خورشید است. شما حتی می توانید مجموعه خود را از دمپایی و ترک شکلات روی تخت.”

خانه بین المللی. حسن نیت ارائه میدهد بین المللی خانه

ایجاد یک بوتیک هتل پرنیان در خانه با خلاص شدن از درهم و برهمی و اضافه کردن یک عطر و بوی.

“آغاز پاکسازی خود را در اتاق خواب و حمام به عنوان این فضاهای شما به طور معمول لذت بردن از در حالی که اقامت در یک هتل” دستور Sean کامینگز صاحب خانه بین المللی در نیواورلئان. “دور بسته عدم ملزومات و حفظ کانتر تمیز و ساده است. من توصیه بازسازی تخت با تازه ساخته شده از ورق spritzing با طراوت با عطر گل ها را به تابستان است. نور اندک متعادل با شمع روشن ایجاد یک محیط آرامش بخش.”

خاک انگلیس. حسن نیت ارائه میدهد Britannia

بازی موسیقی پس زمینه شما در واقع می خواهم.

“قرار دادن در برخی از موسیقی پس زمینه است که نه مزاحم کار خود و یا آرامش بلکه فقط در می آمیزد می گوید:” Mikael Forselius مدیر کل خاک انگلیس در تروندهایم, نروژ. “یا شاید شما می خواهید برای قرار دادن بر روی چیزی که rekindles خاطرات از یک مکان شما می خواهم برای رفتن به عقب به مانند یک آلبوم شما بازی در حالی که شما در حال سفر بودند به یک محل خاص است.”

این Beau-آمریکا. حسن نیت ارائه میدهد فابریس Rambert

های مورد علاقه خود را در هتل pampering آداب و رسوم خود را به حمام در خانه است.

“به یاد داشته باشید قدرت شفا از آب است. چگونه در مورد یک حمام داغ با فوق العاده, طبیعی, دوش, محصول, گوش دادن به لیست پخش مورد علاقه خود را?” پیشنهاد ماریانا Palmeiro به سلامتی متخصص در Beau-آمریکا کاخ در لوزان سوئیس. “وجود دارد هیچ چیز مانند یک شیر گرم یا حمام یک حمام حباب به شما احساس کاملا آرام و به شما حق تن به مثبت فکر می کنم و حتی تمرین های مورد علاقه خود را تمرکز حواس مراسم و یا خواندن آخرین کتاب های مورد علاقه. این است که اغلب یک مراسم ما را هم برای زمانی که ما در یک رفت و آمد مکرر زیبا اما چرا آن را بخشی از خود را در مراسم هفتگی در خانه؟”

Jefferson. حسن نیت ارائه میدهد جفرسون

زندگی خود را بیشتر منحط زندگی با کمی بالین تجملات.

“نگه داشتن یک کیسه کوچک از نیش اندازه رفتار خود را در کنار تخت آهن ورق های خود را و اضافه کردن اضافی بالش در رختخواب خود برای بیشتر انحطاط می گوید:” دیوید بونو مدیر در جفرسون در واشنگتن چرا که اگر یک موضوع مشترک را از طریق تمام مورد علاقه ما هتل نکات آن را فقط ممکن است یک میان وعده شکلات تخت. “خوردن شام با کتانی, دستمال, شمع و اضافه کردن یک میز کوچک دکور برای مطابقت با موضوع شام خود را. استفاده از یک لیوان نوشیدنی و یک بشقاب کوچک از غذا.”

جید کوه. حسن نیت ارائه میدهد یشم, کوه

سعی کنید به سهولت در نور مصنوعی.

“در حالی که در صفحه اصلی برای انتخاب کردن نور طبیعی در هر زمان ممکن است باز کردن آن ویندوز را برای ایجاد جریان هوا و هنگامی که شما نیاز به استفاده از نور مصنوعی سعی زرد لامپ به عنوان لامپ فلورسنت آنهایی که” توصیه کارل شکارچی, محیط زیست سفیر در سنت لوسیا است جید کوه رفت و آمد مکرر. “استفاده از این انرژی کمتر به ذکر آنها آسان تر در چشم هنگامی که شما در حال کار از آشپزخانه خود را کوچ یا اتاق زندگی می کنند در تمام طول روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>