چگونه برای دریافت آخرین خواند: چاپ و نشر کمک به کتابخانه ها انبار کردن کتاب های الکترونیکی

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ می خواند یک کتاب در یک کتابخانه عمومی در 19 مارس سال 2020 در سنگاپور است. Suhaimi عبدالله/گتی ایماژ

در میان همه گیر آن می تواند بسیار وسوسه انگیز به صرف ساعت ها خود را با بینی اینچ از صفحه نمایش گوشی های هوشمند خود را پیمایش دیوانه وار به نگه دارید تا با هر خرده نان فاجعه بار اخبار و به روز رسانی. این را حس می کند: در یک زمان از خود انزوا زمانی که توجه ما دهانه شاید فقط به عنوان تکه تکه به ما شکننده مدتها در خواندن کتاب می تواند به نظر می رسد به طور موقت از این سوال. اما این که در آن کتاب های صوتی در آمده است. در یک زمان که در آن کتابخانه ها در حال تبدیل شدن به کمتر جسمی در دسترس, Penguin Random House اعلام کرد که این توزیع با تخفیف کتاب های صوتی و کتاب های الکترونیکی به مجموعه های دیجیتال را که از کتابخانه به طوری که از راه دور زبان آموزان و حوصله شهروندان به طور یکسان می توانید دسترسی به بیشتر scintillating داستان.

به علاوه شما نمی نیاز به یک e-reader به منظور دانلود کتابخانه دیجیتال وام: شما فقط می توانید استفاده از هر یک از یک فرد کتابخانه تعیین شده برنامه های, آیا در گوشی های هوشمند و یا کامپیوتر به منظور انجام این کار.

همچنین نگاه کنید به: چه Lin-مانوئل میراندا در حال کار است در حالی که خود Quarantining

علاوه بر این, Penguin Random House است که اجازه می دهد طیف گسترده تری از زندگی جریان رویدادهای آموزش و پرورش به جای آن مواد کپی رایت به عنوان طولانی به عنوان مربیان و کتابفروشان به دنبال یک مقدار مشخصی از مقررات. برای مثال انتشارات گفت که “زمان داستان و یا کلاس درس به عنوان خوانده شده-با صدای بلند ویدئوها که در آن یک Penguin Random House کتاب خواندن با صدای بلند و کتاب نمایش داده می شود (عکس کتاب) ممکن است ایجاد شده و ارسال شده به بسته آموزشی سیستم عامل های مانند گوگل کلاس درس Schoology Edmodo و کشف و پرورش به منظور تکرار عنوان خوانده شده-با صدای بلند کتاب تجربه که در غیر این صورت در دسترس خواهد بود به معلمان در کلاس درس.”

به عنوان اجتماعی فاصله و quarantining همچنان مردم باید انتظار برای دیدن بسیاری موارد بیشتر از paywalls کاهش یافته است و منابع ساخته شده است به آسانی در دسترس است برای کسانی که قبلا نمی به آنها دسترسی داشته باشند. به طور مشابه به آنچه Penguin Random House, انجام, آنلاین تحصیلی کتابخانه JSTOR به تازگی ارائه شده گسترش مجموعه ای از مطالب که شامل بیش از 20 ، 000 کتاب به دانش آموزان تحت تاثیر عواقب ناشی از کوروناویروس. این JSTOR منابع خواهد بود آزادانه در دسترس از طریق 30 ژوئن 2020 اما در نهایت شاید این ویروس همچنین باعث گسترده تر دموکراسی از محتوای ادبی برای جهان در بزرگ. بیشتر ما برای دسترسی به, بهتر جهان می توانید دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>