Oscars 2020

استارداست بلیط خود را به داغترین آنلاین اسکار, سازمان دیده بان حزب. والری مکن / AFP) (عکس والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ

به عنوان بازیگران مدیران و تولید کنندگان رژه پایین اسکار فرش قرمز این آخر هفته شما می توانید بیش از تماشای آنها در تلویزیون. در واقع شما می توانید پیوستن به یک کل جامعه آنلاین به اظهار نظر در مورد لباس های لابی برای فیلم های مورد علاقه خود و یا ستاره به برنده یک جایزه اسکار و بیشتر. این همه بخشی از استارداست یک برنامه اجتماعی برای فیلم و تلویزیون طرفداران لقب “Instagram” از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد توسط فاکس نیویورک وابسته است.

استارداست زاییده افکار از مدیر عامل درک فوربس, big-time Game of Thrones fan. قرون وسطی فانتزی سری باعث یک تن از طرفداران مانند فوربس که نمی تواند صبر کنید برای چت با دیگران در مورد این سری شخصیت داستان ها و نظریه ها در مورد آنچه اتفاق افتاده و یا اتفاق می افتد ممکن است هفته بعد.

همچنین نگاه کنید به: Netflix را انکار می کند و هزینه های $100M در اسکار سال 2020 مبارزات

متاسفانه, وجود دارد, روشن, کمبود اجتماعی, سیستم عامل, برای , بازی تاج و تخت ، مطمئن شوید که وجود دارد پادکست برنامه های تلویزیونی و, ایمیل, اما هیچ چیز فوق العاده تعاملی برای طرفداران واقعی. آنچه که آنها واقعا نیاز به یک خنک قطع با یک پد که لینک به همه چیز بر روی صفحه نقره ای و صفحه نمایش کوچک است.

فوربس گفت: فاکس که آن را بیش از فقط پخش فیلم آنلاین در صفحه اصلی. آن را در مورد گرفتن پشت صحنه فیلم در هر برنامه تلویزیونی و یا فیلم از مارول spinoff سری به کاپیتان مارول.

فیلم جوایز آینده

“وقتی که برف سقوط و سفید بادها ضربه lone wolf می میرد اما بسته زنده ماند” گفت: Sansa استارک در بازی تاج و تخت. و در حال حاضر شما باید یک بسته از دوستان به نظر با شما در آینده بازی تاج و تخت spinoffs یا لذت ببر.

“کاربران می توانند به آهنگ مورد علاقه خود را و کشف آنچه که به تماشای بعد. شما می توانید پیدا کردن سرگرمی, اخبار, اصلی محتوای سرمقاله و حتی به اشتراک گذاری افکار خود را با نظرسنجی روزانه” توضیح روابط عمومی کاردانی جک Buttacavoli با نسبیت سرمایه گذاری.

برای تست آن میریزم به Stardust برای دیدن واکنش ها به آقای راجرز فیلم این یک روز زیبا در محله با بازی تام هنکس. مردم می توانند با ارائه تصویری بازخورد. در حال حاضر من به یک یا دو نکته در یک Green Bay Packers فن سایت, اما این است که بیش از فقط تایپ چند خط و یا کلیک کردن بر روی “شست” نماد. گوش دادن به موسیقی و دیدن واکنش های فردی در Stardust, من باید اعتراف به نظر می رسید بیشتر “شخصی” را به عنوان هر چند مفسر بود و بخشی جدایی ناپذیر از فرایند است.

استارداست گالاس: از گلدن گلوب برای جوایز اسکار

همه حساب استارداست در حال رفتن به یک بزرگ آنلاین اسکار اگر گلدن گلوب هر نشانه.

“استارداست یک پلت فرم اجتماعی که caters به فیلم و تلویزیون طرفداران بنابراین جای تعجب نیست که ما کاربران بسیار فعال در طول فصل جوایز درگیر شدن در گفتگو با طرفداران دیگر, ضبط, واکنش امتیاز و اظهار نظر در فیلم و کاربران دیگر واکنش” اشلی Fauset, معاون رئيس جمهور از بازاریابی در Stardust گفت: ناظر. “اگر روز اطراف گلدن گلوب هر نشانه ما می تواند انتظار استفاده از برنامه به افزایش منجر به اسکار و حتی بیشتر از آن در روز شود.”

پس چگونه فیلم buzz در Stardust افزایش برخی از بهترین عکس نامزد? “ما شاهد یک عمده سربازان ارتش در فعالیت اطراف گلدن گلوب به طور خاص در فیلم های نامزد دریافت جایزه برای بهترین تصویر” Fauset ادامه داد. “تعداد کاربرانی که اضافه شده Joker به خود Stardust لیست در طول هفته از گلاب رشد 50% در طول هفته گذشته در حالی که فعالیت های مربوط به سال 1917 سر به فلک کشید. کاربرانی که ارسال شده واکنش ویدئوها به سال 1917 در طول هفته از گلدن گلوب افزایش 10 بار در طول هفته قبل. تعدادی از کاربران که به تماشای 1917 واکنش های افزایش 137% بیش از آن دوره و صعود بالاتر حتی یک بار نامزد اسکار اعلام شد. این رفتار کاربر بیشتر تقویت ارزش محتوای تولید شده توسط کاربر و مخاطب روبرو است.”

و حتی اگر شما یک خودی هالیوود, شما ممکن است به خوبی یک ملاقات آنلاین. شما پیدا کردن برخی از کاربران به Madelaine Petsch که نقش شریل شکوفه CW television show ریوردیلو کندال از لیسانس.

شما همچنین می توانید ببینید چه چیزی محبوب طرفداران با دادگاه هیجان انگیز فقط رحمت (برخورد با نژادی و بی عدالتی) رتبه بندی فقط پشت 1917 با کاربران است.

البته شما احتمالا فکر این است که یک نرم افزار باور نکردنی است, اما اگر شما یک پدر و مادر مثل من, شما احتمالا تعجب در مورد چگونگی امن از جمله فعالیت های آنلاین واقعا است. Fauset در پاسخ به این نگرانی. “انتقادات و پیشنهادات ما اغلب شنیدن از کاربران ما این است که چگونه دعوت و حمایت از Stardust جامعه است. ما راه اندازی شد Stardust با مجموعه ای روشن از استانداردهای جامعه است که ما را بسیار جدی است. این یک محل برای طرفداران برای اتصال و به اشتراک گذاری نظرات خود را بیش از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد آنها را دوست دارم و نگه داریم هر کاربر مسئول محتوای آنها به اشتراک گذاری به منظور حفظ یک محیط امن و احترام جامعه برای کاربران در تمام سنین است.”

به علاوه کاربران باید گزینه های برای جلوگیری از شعله ور و سایبری است که مشترک آنلاین. “از نظر دید کاربران باید توانایی غیر فعال کردن نظرات از بودن ارسال شده در واکنش آنها فیلم می توانید فیلم های خود را به ‘undiscoverable,’ بنابراین تنها پیروان خود را می توانید پیدا کردن و تماشای آنها را” فاوست به این نتیجه رسیدند.

تماشای اسکار شب با دوستان آنلاین

به زمانی که من در کالج ما را “اسکار دیده بان احزاب” که در آن ما می خواهم به جمع آوری در یک اتاق خوابگاه تماشای این مراسم را میدارد ما را برای برندگان و ارائه بی پایان تفسیر در مورد چه فیلم خوب بود یا بد یا مورد علاقه ما بازیگران و هنرپیشه های زن. استارداست فراهم می کند همان محیط با کمتر کالج درهم و برهمی در اتاق خود را.

اگر شما در مورد آن فکر می کنم مثل این است که یک منتقد فیلم با مخاطبان گسترده ای ، اگر شما همیشه می خواستم به مانند Siskel و ایبرت را در این شکست بزرگ با توجه به یاهو مالی.

بنابراین اگر شما علاقه مند شما می توانید پیدا کردن برنامه در Google Play و یا به صورت رایگان برای دانلود در موبایل نرم افزار سیستم عامل. این بلیط خود را به داغترین آنلاین اسکار, سازمان دیده بان حزب.

John A. Tures یک استاد علوم سیاسی در لاگرانژ در لاگرانژ گرجستان—خواندن او بیوگرافی کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de